نظر سنجی در مورد انتخاب بازی برای دوبله

کدام بازی را برای دوبله انتخاب می کنید و چرا ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    30

CompaniX

کاربر سایت
Jul 15, 2015
28
نام
سامان
خب من نظر آرین رو هم اضافه کنم که تو قسمت معرفی سایت مطرح شده بود:

سلام.خواستم بگم بهتره بیشتر بازی هایی دوبله بشن که داستان غنی تری دارن.مثل سری رزیدنت اویل.(البته تا شماره پنجش)یا مثلا ویچر 3.(همون ترجمه زیرنویسش هم کفایت میکنه)

پست اول با تمام نظراتتون به روز شد...

ویرایش:

ویچر 3.لطفا تو نظر سنجی اضافه کنید!

نظرتون اعمال شد...

هیچکدام
yahoo_4.gif

خواهشا ب پست اول اضاف کنید !
منظورتون نظرسنجی تاپیکه و یا کلا طرفدار دوبلاژ نیستین ؟

اگه منظورتون نظرسنجی سایته که خب ناقصه و اگه طرفدار دوبلاژ نیستین که این نظر شخصی شماست و قابل احترامه.

- - -ویرایش - - -

راستی دوستان با بازی های قدیمی هم موافقین ؟ مثلا آرین با بازی سری رزیدنت اویل تا شماره 5 ش موافقه... آیا کسی هستش که هنوز با دوبله بازی های قدیمی هم موافق باشه ؟ برام جالبه که بدونم..

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
خب من نظر آرین رو هم اضافه کنم که تو قسمت معرفی سایت مطرح شده بود:

پست اول با تمام نظراتتون به روز شد...

ویرایش:

نظرتون اعمال شد...

منظورتون نظرسنجی تاپیکه و یا کلا طرفدار دوبلاژ نیستین ؟

اگه منظورتون نظرسنجی سایته که خب ناقصه و اگه طرفدار دوبلاژ نیستین که این نظر شخصی شماست و قابل احترامه.

- - -ویرایش - - -

راستی دوستان با بازی های قدیمی هم موافقین ؟ مثلا آرین با بازی سری رزیدنت اویل تا شماره 5 ش موافقه... آیا کسی هستش که هنوز با دوبله بازی های قدیمی هم موافق باشه ؟ برام جالبه که بدونم..
سامان جان دیگه الان کسی سراغ بازی های قدیمی نمیره و فقط افراد کمی این کارو میکنن و نکته دیگه اینه که الان بیشتر افراد کنسول های نسل هشتمی دارند(ps4,xbox one) بازی های قدیمی هم برای کنسول ها ی نسل هشتمی نیست اصلا به نظرم الان بهتره خودتونو برای بازی های آینده آماده کنید بازی های بزرگی مثل fallout4\ horizon zerodown و... تو راهن و به نظرم اصلا درست نیست الان تو این موقعیت برید سراغ بازی های قدیمی این ها همه نظر من بود بازم تصمیم باخودتونه:)

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سامان جان دیگه الان کسی سراغ بازی های قدیمی نمیره و فقط افراد کمی این کارو میکنن و نکته دیگه اینه که الان بیشتر افراد کنسول های نسل هشتمی دارند(ps4,xbox one) بازی های قدیمی هم برای کنسول ها ی نسل هشتمی نیست اصلا به نظرم الان بهتره خودتونو برای بازی های آینده آماده کنید بازی های بزرگی مثل fallout4\ horizon zerodown و... تو راهن و به نظرم اصلا درست نیست الان تو این موقعیت برید سراغ بازی های قدیمی این ها همه نظر من بود بازم تصمیم باخودتونه:)

این هم نظر خوبیه.موافقم.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
من هم با امير موافقم دوبله ي بازي هاي قديمي فايده نداره (البته ريمستر بازي هاي قديمي جداست)
همين مافيا 3 كه قراره در آينده بياد هم خيلي گزينه ي مناسبي هست، دوبله ي مافيا 1 كه خيلي مؤفق بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

MR.D.010

کاربر سایت
Dec 19, 2010
55
نام
محمد رضا
امکان دوبله سری بازیهای Telltale رو ندارین ؟ سورسهاش تا حالا بررسی شده ؟ اونطور که به نظر میاد نباید سورسهای خیلی پیچیده ای داشته باشه . بازیهاش هم واقعا بدرد دوبله میخورن دیگه .

CompaniX

کاربر سایت
Jul 15, 2015
28
نام
سامان
سامان جان دیگه الان کسی سراغ بازی های قدیمی نمیره و فقط افراد کمی این کارو میکنن و نکته دیگه اینه که الان بیشتر افراد کنسول های نسل هشتمی دارند(ps4,xbox one) بازی های قدیمی هم برای کنسول ها ی نسل هشتمی نیست اصلا به نظرم الان بهتره خودتونو برای بازی های آینده آماده کنید بازی های بزرگی مثل fallout4\ horizon zerodown و... تو راهن و به نظرم اصلا درست نیست الان تو این موقعیت برید سراغ بازی های قدیمی این ها همه نظر من بود بازم تصمیم باخودتونه
yahoo_1.gif

من هم با امير موافقم دوبله ي بازي هاي قديمي فايده نداره (البته ريمستر بازي هاي قديمي جداست)
همين مافيا 3 كه قراره در آينده بياد هم خيلي گزينه ي مناسبي هست، دوبله ي مافيا 1 كه خيلي مؤفق بود
Sent from my iPhone using Tapatalk
درسته اما خودم به شخصه بدم نمیاد که گذری به بازی های قدیمی بزنم. مثلا بعضی وقتا به یاد قدیما نگاهی اجمالی به بعضی عنوان های PlayStation 1 تو شبیه ساز می ندازم و یاد خاطرات قدیمی می افتم. حیف که دیگه الان مثل سابق وقت بازی ندارم. می خوام بگم هستن کسایی مثل من که بخوان یادی از بازی های گذشته بکنن اما اینکه مخاطب بازی های قدیمی عده اندکی هستن رو باهاتون موافقم.

امکان دوبله سری بازیهای Telltale رو ندارین ؟ سورسهاش تا حالا بررسی شده ؟ اونطور که به نظر میاد نباید سورسهای خیلی پیچیده ای داشته باشه . بازیهاش هم واقعا بدرد دوبله میخورن دیگه .

عنوان و ژانر بازی مربوطه رو بگین تا به صفحه اول اضافه شه. اینکه بخوایم بر اساس شرکت پیش بریم کار سخت میشه. اما برای جواب سوال شما اگه بازی باشه که سورس پیچیده ای داشته باشه و قابل دوبله نباشه، اونوقت آخرین بازی که رای بیشتری آورده انتخاب میشه و سورس هاش بررسی میشه تا در نهایت اونی انتخاب شه که از هیچ لحاظی مشکلی نداشته باشه.

و در نهایت اینکه بازی مربوطه به درد دوبله می خوره و یا نمی خوره رو آراء کل کاربران تعیین می کنه.

ویرایش:
ممنون میشم یکی از مدیران بتونن آراء تاپیک رو حذف کنن چون قابل ویرایش نیست و کاملا ناقصه

آخرین ویرایش:

CompaniX

کاربر سایت
Jul 15, 2015
28
نام
سامان
بسیار کار خوبیست احسنت :d
صدا خواستی در خدمت هستیم :d

حتما تاپیک مسابقه رو در انجمن مون در آینده ترتیب خواهیم داد و استعداد های برتر رو شناسایی خواهیم کرد اما در حال حاضر مهمترین بحث سر شناخت خواستگاه بازار هستش که مسلما تا چند روز آینده تاپیک نهایی برای تصمیم گیری در این مورد ایجاد خواهد شد. فعلا کمی سرمون شلوغه و به نظر میاد این تاپیک هم تا مشخص شدن روند کار در حالت بلاتکلیف باقی خواهد ماند.

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر