کلاه برداری کاربر mahdi007 با کمک همسر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
منم از ایشون یه battelfield خریدم کاری کرد که دیگه هیچ وقت اینترنتی خرید نکنم !

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,174
نام
امیر
داداش دادسرا که اومد اشکش دراومد و شروع به عذرخواهی کرد فیلمشو بگیر بذار همینجا درس عبرتی بشه واسه امثال امامی پور و بقیه دزد های اینترنتی

در ضمن جناب آقا مسعود , ایشون صد در صد هزارتا بازی در میاره تو دادگاه باید 4-5 ماه این روند دادگاه رفتن طول میکشه ولی به خاطر توهین ناموسی هم که بت کرده تا تهش برو , حداقلش اینه سابقه دار میشه پس فردا کسی بش کار نمیده

آخرین ویرایش:

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
بخاطر 100هزار تومان از این کار ها نکنید واقعا ارزش نداره این 100 هزار تومان یا هر مبلغی رو دیگه خوردید چطور وجدانتون راحت میشه کلاه سر هم میزارید

- - -ویرایش - - -

منم از ایشون یه battelfield خریدم کاری کرد که دیگه هیچ وقت اینترنتی خرید نکنم !

کار خوبی کرده که دیگه اینترنتی خرید یا اعتماد نکنی:))

badboy33

کاربر سایت
Sep 24, 2014
54
نام
ArshiA
اقا من هم از این شخص™MASOUD 3 اسکین گرفتم ریالی ارزش نداره ولی 110 هزار تومان با پول پست از ما گرفت بسته هم دستم رسید پلمپش باز بود.

این مهدی 007 هم بسته اسکین رسیده دستش هنگ کرده:d
شما هم اشتب کردی پس ندادی

I Sent it From my Sony Xperia Z2 D6502 using TapaTalk

badboy_2820

کاربر سایت
Dec 4, 2014
16
نام
Parsa
عجب.بحث جالب شده.آقا مسعود شما تا تهش برو نتیجشو همینجا اعلام کن:d

• Like
Reactions: mobile1199

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من از مسعود تا الان بیشتر از 1 میلیون اسکین و بازی و خرت و پرت انیمه و بازی گرفتم و از یکیش هم پشیمون نیستم

تا قبل از مسعود اسکین از یکی از فروشنده هایی که خیلیا اینجا به عنوان بهترین قبولش دارن گرفتم و داغون بود و سر یه هفته داشت وا میرفت

اما از مسعود اسکین گرفتم الانم چند ماهه که هیچیش نشده

برا همینم هست که هر چند وقت یه بار یه سفارش بهش میدم و مزاحمش میشم

ویرایش: الان کل پستارو خوندم آها فهمیدم اونایی که میخواستن خود مسعود رو بد نشون بدن درواقع یه نفر بوده XD

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
ویرایش: الان کل پستارو خوندم آها فهمیدم اونایی که میخواستن خود مسعود رو بد نشون بدن درواقع یه نفر بوده XD
ایشون کلی یوزر داره اون موقت هم با یوزر Titan Fall با من معامله کرد !

Funny
:-j
چیش خنده داره ؟! :|
احتمالا اینم یه یوزر دیگه ایشونه !

آخرین ویرایش:

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
دوست عزیز بهتر بگم دوستان عزیز کشش ندین لطفا ختم ماجرا حق به حق دار میرسه ایشالا , دوستانم درگیر نشن انجمن حل اختلاف نیست , بازیه...

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام به همه دوستان و سلام به مسعود عزیز...در ابتدا بهتون بگم بنده در حدود سه سالی هست که با مسعود جان آشنا شدم و کاملا ایشون رو میشناسم , ایشون کاملا انسان شریف و کار درستی هستش و در صدق گفتارش شک نکنید بنده از همون ابتدا در جریان این ماجرا بودم که البته چند ماهی میشه و دقیقا همون چیزی هستش که در پست اول توضیح دادن
به این بحثها کار ندارم سخن من با آقا مهدی هستش میدونم که ممکنه بعنوان کاربر مهمان بیاد اینجا, مهدی جان واقعا این حرکت شما ناشایسته از شما خواهش دارم تا کاربه جاهای باریکتر نکشیده بقیه پول رو به مسعود بدی و قضیه رو ختم بخیر کن بخدا ارزش نداره ممکنه که برای شما گرون تموم بشه دوست عزیز و بخاطر یه مبلغ ناچیز و یه اشتباه پوچ خدای نکرده سابقه داربشی شما زن داری بچه داری کاری نکن که جلوی اونها سرافکنده بشی,کاری نکن که بچت چند وقت دیگه بفهمه پدرش سابقه داره ... اصلا به رابطه دوستانه من و مسعود کاری نداشته باش من رو به عنوان آدم کلا بیطرف فرض کن فقط فقط فقط عاجزانه خواهشمندم کمی فکر کن به فردایی که ممکنه بیاد و خدای نکرده پشیمان باشی و فرصتی برای بازگشت نداشته باشی

• Like

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,230
نام
فراز
پسر خوب الان تمام جهان اینترنتی معامله میکنن حالا چند نفر هم این وسط ممکن سودجویی کنن ولی دلیل نمیشه کل خرید های اینترنتی زیر سوال ببریم

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
داداش دادسرا که اومد اشکش دراومد و شروع به عذرخواهی کرد فیلمشو بگیر بذار همینجا درس عبرتی بشه واسه امثال امامی پور و بقیه دزد های اینترنتی

در ضمن جناب آقا مسعود , ایشون صد در صد هزارتا بازی در میاره تو دادگاه باید 4-5 ماه این روند دادگاه رفتن طول میکشه ولی به خاطر توهین ناموسی هم که بت کرده تا تهش برو , حداقلش اینه سابقه دار میشه پس فردا کسی بش کار نمیده

به خاطر همین فحش امروزش دیگه بخششی در کار نیست

- - -ویرایش - - -

شما هم اشتب کردی پس ندادی

I Sent it From my Sony Xperia Z2 D6502 using TapaTalk

اقا این طرف 4 تا یوزر داره شما در واقع داری با یه نفر حرف میزنی

- - -ویرایش - - -

من از مسعود تا الان بیشتر از 1 میلیون اسکین و بازی و خرت و پرت انیمه و بازی گرفتم و از یکیش هم پشیمون نیستم

تا قبل از مسعود اسکین از یکی از فروشنده هایی که خیلیا اینجا به عنوان بهترین قبولش دارن گرفتم و داغون بود و سر یه هفته داشت وا میرفت

اما از مسعود اسکین گرفتم الانم چند ماهه که هیچیش نشده

برا همینم هست که هر چند وقت یه بار یه سفارش بهش میدم و مزاحمش میشم

لطف داری فرشاد عزیز ... 4 تا یوزر داره با همشم داره امتیاز منفی میده به ما

- - -ویرایش - - -

سلام به همه دوستان و سلام به مسعود عزیز...در ابتدا بهتون بگم بنده در حدود سه سالی هست که با مسعود جان آشنا شدم و کاملا ایشون رو میشناسم , ایشون کاملا انسان شریف و کار درستی هستش و در صدق گفتارش شک نکنید بنده از همون ابتدا در جریان این ماجرا بودم که البته چند ماهی میشه و دقیقا همون چیزی هستش که در پست اول توضیح دادن
به این بحثها کار ندارم سخن من با آقا مهدی هستش میدونم که ممکنه بعنوان کاربر مهمان بیاد اینجا, مهدی جان واقعا این حرکت شما ناشایسته از شما خواهش دارم تا کاربه جاهای باریکتر نکشیده بقیه پول رو به مسعود بدی و قضیه رو ختم بخیر کن بخدا ارزش نداره ممکنه که برای شما گرون تموم بشه دوست عزیز و بخاطر یه مبلغ ناچیز و یه اشتباه پوچ خدای نکرده سابقه داربشی شما زن داری بچه داری کاری نکن که جلوی اونها سرافکنده بشی,کاری نکن که بچت چند وقت دیگه بفهمه پدرش سابقه داره ... اصلا به رابطه دوستانه من و مسعود کاری نداشته باش من رو به عنوان آدم کلا بیطرف فرض کن فقط فقط فقط عاجزانه خواهشمندم کمی فکر کن به فردایی که ممکنه بیاد و خدای نکرده پشیمان باشی و فرصتی برای بازگشت نداشته باشی

ممنون داداش مسعود عزیز.اقا این طرف کارش از حرف گذشته دیگه

• Like

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
نمیدونم طرف چه اعتماد به نفسی هم داره با این وضعیت تهدید هم میکنه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,451
نام
امین
هر کی از نزدیک با مسعود برخورد کنه متوجه دل صاف و بی شیله پیله این پسر میشه.
از خونواده های با اصالت و درست و حسابی هم هست.

مسعود بچه محل خودمه و خداییش پسر اقاییه.

خداییش قبل از پست دادن یه خورده فکر کنید.

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
اینکه تاپیک زدین خیلی کار خوبی کردین ، حداقل بقیه هم میفهمن ، خیلیا هستن چون مبلغ کمه و دردسر داره میگذرن از اطلاع رسانی
امیدوارم مشکل حل بشه ، شکایت و کلانتری و این چیزا که کلا وحشتناکه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر