کلاه برداری کاربر mahdi007 با کمک همسر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
آقا قضیه روشن شد
ایشون اسکین اولی رو 100 فروخته به اوشون ، اون بنده خدا هم قیمت 30 تومن داشته به همین خاطر یه اسکین دیگه + 40 تومن پول نقد گرفته که جمعا میشه 100 تومن همون مقدار پولی که اول داده

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
شما دو یوزره بودنت رو هم اضافه کردی به بقیه جرایمت...
جالبتر اینکه مسئولین سایت هم تهدید میکنی ... از شما بعید نیست کلا اخلاقت همینه.اگر نیاز باشه کسی توضیح بخواد مدارک خرید اسکین خارجی هم ارسال میشه ...
عالم و ادم راضی بودن فقط شما یکی مشکل داشتی و یوزر دومت
به یوزر دومت هم بگو اگه اسکین ایرانیه چطور از خارج کشور رسیده درب منزلش؟ لابد من چاپ میکنم میدم دبی از اونجا میفرستم برای شما
کلا شما هیچی به چشمت نمیاد ... عروسک 15 دلاری مجانی که با گریه زاری ازم گرفتی برای بچت هم که دست فروشای ملایر اوردن فرداش اونم 1000 تومن.
جدیدا چیزایی که بده رو مردم 2 تا 2 تا میخرن؟ اگرم بد بود پس میدادی زدی رو کنسولت پولشم بالا کشیدی ...

تو مثل اینکه تو خونه یادتت دادن هر چی رو زبونت میاد بگی .بهت دارم میگم به خاطر این اراجیفی که گفتی ولت نمیکنم .

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
من کاری ندارم که چه کسی مقصره اما واقعا اینجور افراد رو درک نمیکنم . افرادی که به خاطر ۱۰۰ تومن یا بیشتر و کمتر اعتبار و ابروی خودشون رو خدشه دار میکنن..... فقط میشه تاسف خورد.

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
تمام ترس من اینه که به خاطر مبلغی نه چندان جریان بالا بگیره و اتفاقاتی بیوفته که طرفین به شدت پشیمون بشن!
از من گفتن!

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
تو مثل اینکه تو خونه یادتت دادن هر چی رو زبونت میاد بگی .بهت دارم میگم به خاطر این اراجیفی که گفتی ولت نمیکنم .

اینم جوابی به اینکه چطور رنگ عوض میکنی که پول و حق مردم رو ندی.اسکین من بد بود دیگه؟ این پیام شماست در سایت دیگری که من هستم لابد اینم فتوشاپه ... یا شما به زور اصلحه نوشتیش.
بازم امیدوارم از این اسکینای دزدی لذت ببری.پولم و که خواستم بعد 5 ماه شدم بد؟ عیبی نداره میگذره این روزام
http://forum.persiantools.com/threads/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%86-ps4-%D9%88-xbox-one-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%84%D9%87%D8%A7-%D8%A7%DA%A9%D8%B4%D9%86-%D9%81%DB%8C%DA%AF%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DB%8C.631874/page-11#post-11001323

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
من واقعا نمیفهمم حرفت چیه اقا مهدی...
اگر من دارم تهمت میزنم که مدیر سایت میتونه تا اخر عمر منو بن کنه ... اگر شما اینجایی جواب منو بدی که همش داری فرافکنی میکنی ... اگر ناراحتی برای یوزری که 8 سال عمرشه خب چرا سر من کلاه گذاشتید؟ که حالا نگران ابروتون باشید ؟ من اینجا اختیاری ندارم توی اون سایتم ندارم اما شکایت کردم همین فحش هایی که مادرم دادی هم اسکرین شات گرفتم ...
فقط خواستم اطلاع رسانی کنم چون توی قوانین بازی سنتر و بازارسنتر هست که این سایت مسئولیتی در قبال کلاه برداری شما نداره و خودم باید حواسم میبود
اما مطمئنم الکی هم نیست که این کارو کنی با ما. بعد اینجام کاری به کارت نداشته باشن و همون داش میتی با مرام پروفایلت که ادعا میکنی بمونی ... منم هیچ کاری نکنم
فقط واسه خودم واقعا متاسفم که یه روزی به تو خانومت اعتماد کردم و این حرفها رو باید بشنوم چون پولمو خواستم و 5 ماهم فرصت دادم بهت
کاش اون زمان این روتو دیده بودم ...

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,856
نام
malek
نمیخام قضاوت کنم چون شرایطش رو ندارم ولی یه قاعده ای هست اونم اینکه فردی که فحش میده،تهدید میکنه زور و بازوش رو به رخ میکشه و تیزی چاقو رو، قاعدتا باید فرد مقصر ماجرا باشه.
ادب مرد به ز دولت اوست

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شما با زن خانوم ایشون گرم گرفتی انگار ؟! متاسفانه ادم چه چیزایی که نمیبینه یک زن بهت میگه پول برام بفرست شوهرم معتاد پول میفرستی شما بنگاه خیریه داری؟
خیلی داستان عجیل و باورنکردنی هست

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آقای [MENTION=15771]mahdi007[/MENTION] جداقل با یه یوزر دیگه می خوای پست بزاری و از خودت طرفداری کنی حداقل آی پی رو تغییر بده. ( sony_ps )

Ichigoo

کاربر سایت
Oct 2, 2011
0
فقط برای من سواله چرا اومدی برگ برنده ات رو که همون شکایت رسمی دادگستری از یارو هست رو ایجا رو کردی؟ الان که دیگه طرف رو نمیتونی به همین راحتی پیدا کنیش که. اگه هم نامه دادسرا برسه دستش شاید نیاد جلسه دادگاه.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
شما با زن خانوم ایشون گرم گرفتی انگار ؟! متاسفانه ادم چه چیزایی که نمیبینه یک زن بهت میگه پول برام بفرست شوهرم معتاد پول میفرستی شما بنگاه خیریه داری؟
خیلی داستان عجیل و باورنکردنی هست
شما مطالب رو از ابتدا بخون.ایشون برای خرید اقدام نکرد.خانمشون کلا زنگ میزدن و حرف میزدن و کارت به کارت و همه کارارو انجام میدادن.
همین دقیقا یکی از موارد شکایت ماست... اتهام ارتباط با همسرشون چون کم چیزی نیست گفتن همچین چیزی.
از قبل یه شناختی داشتم نسبت بهش فکر نمیکردم اینکارو کنه.الان بی ادبه و همه چی میگه قبلا خیلی مودب بود و ...
رو همین اشنایی قدیمی و امتیازات اینجا و قدیمی بودن صبحش اون درخواست و کردن من نمیدونستم قصد کلاهبرداریه وگرنه نمیدادم.گفتن ایشون معتاده حالش وخیمه اندازه کرایه تا بیمارستان خواستن.که دیگه اینجوری شد

- - -ویرایش - - -

فقط برای من سواله چرا اومدی برگ برنده ات رو که همون شکایت رسمی دادگستری از یارو هست رو ایجا رو کردی؟ الان که دیگه طرف رو نمیتونی به همین راحتی پیدا کنیش که. اگه هم نامه دادسرا برسه دستش شاید نیاد جلسه دادگاه.
عیبی نداره دیگه خونرو واسه این مبلغ فکر نکنم عوض کنن.اگرم اینجا نگم و اطلاع ندم فردا روز سر یکی دیگه هم میومد این بلا.

آخرین ویرایش:

Ichigoo

کاربر سایت
Oct 2, 2011
0
شما مطالب رو از ابتدا بخون.ایشون برای خرید اقدام نکرد.خانمشون کلا زنگ میزدن و حرف میزدن و کارت به کارت و همه کارارو انجام میدادن.از قبل یه شناختی داشتم نسبت بهش فکر نمیکردم اینکارو کنه.الان بی ادبه و همه چی میگه قبلا خیلی مودب بود و ...
رو همین اشنایی قدیمی و امتیازات اینجا و قدیمی بودن صبحش اون درخواست و کردن من نمیدونستم قصد کلاهبرداریه وگرنه نمیدادم.گفتن ایشون معتاده حالش وخیمه اندازه کرایه تا بیمارستان خواستن.که دیگه اینجوری شد

- - -ویرایش - - -

عیبی نداره دیگه خونرو واسه این مبلغ فکر نکنم عوض کنن.اگرم اینجا نگم و اطلاع ندم فردا روز سر یکی دیگه هم میومد این بلا.

مسعود جان صلاح مملکت خویش خسروان دانند ولی حمل بر خود ستایی نباشه ولی با تجربه ای که من در این زمینه دارم، به قطع می گم کار خودت رو سخت کردی. من نمی دونم حق با کی هست ولی میدونم حق را باید گرفت نه وایسی خودش بیاد. باید پیگیر پرونده باشی، منم کاملا حمایت می کنم از پیگیری این کلاه برداری ها ولی کار آسونی رو در پیش نداری.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر