کلاه برداری کاربر mahdi007 با کمک همسر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
آقای مسعود اینجا چاله خونه یا جای دعوا نیس که شما راه انداختین.....
هیچ کدوم از بچه های اینجا هم فک نکنم پروانه ی قضاوت (قاضی) داشته باشن.....
شما هدفت هشدار دادن بود که خیلی خوب و دقیق رسوندی.....ما بقی رو اگه حرفی دارین با هم اینجا جاش نیس

ما کجا بهش بی ادبی کردیم ؟ داره فحش مادرم میده ؟
حرفی ندارم با این اقا ... 5 ماهه کارم تموم شده باهاش.اینا اصلا فکرشم نمیکردن من شکایت کنم.با اینکه ادرسم دارم نرفتم سراغش چون همه چی پیچیده تر میشه ... کاریش ندارم فق همینکه منکر میشن و طلبکار بده.مادر ما کجای بحثه اخه که فحش میده؟ تنها راهمون شکایت بود که کردیم
اینجا هم این تاپیک و نزنم فردا سر یه بدبخت دیگه مثل من شیره میمالن میگن خب طرفم نمیاد تاپیک بزنه دیگه ..pt هم زدم گفتن لاگین کنه محروم از فعالیت تجاریه

آخرین ویرایش:

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
نوشته شده توسط [emoji769:
MASOUD 3;3818549]اول اینکه ندیده نشناخته نبود و چند وقت قبلش معامله داشتیم و اینجا هم امتیاز داشت ... و اونطور که خودش مودب حرف میزنه پشت تلفن یه اعتمادی ایجاد شده بود
به هر حال من حساب دیگه ای رو این ادم کردم و اگرم به زنش پول دادم چون همون اسکینارم زنش خرید و گوشی دست اون بود از اولین معامله بعضی وقتام خودش جواب میداد
7 صبح به ما پیام داد که فلانی داره میمیره و حقیقت اینه که معتاده.دیگه مبلغم اونقدری نبود که فکر کنم کلاهبرداریه و من رو حساب انسان دوستی اینکارو کردم که برسن بیمارستان ظهرم هم پوا اسکین و هم اینو میفرستن دیگه. چه میدونستم مردم حاضرن زنشونم بچسبونن به من به خاطر 40 تومن
همین ماجرا رو هم توی pt نوشتیم یکی از کاربرا گفت کلا زنش رو میندازه جلو توی معاملات و با اونم همین کارو کرده که بعد مدعی بشه که به زنم پول دادی
یعنی یه کار کاملا حرفه ای که مو لا درزش نره طرفم به خاطر همین حرفها و قضاوت شما بگه بی خیال شکایت نکنم ...
در صورتی که ما ریگی به کفشمون نبود حتی پیامک دارم که گفته به شوهرم نگو که پول فرستادی اخه مرده منکر شد کلا.منم همون پیامک و فرستادم واسه شوهره ... پس خیالت راحت مشکلی نبوده.
حالا نمیدونم شما شاید جنسیت توی کمک به دیگران مهم باشه برات اما واسه من فرقی نمیکرد زنه یا مرد.اونجوری که اون گفت معتاده حالش بده دل سنگم اب میشد
اینم باز در نظر داشته باش ایشون قبلش معامله داشت با من پس یه ذهنیتی از قبل بوده وگرنه تو برخورد اول که جنس و نمیدیم روشم کرایه بدیم به طرف
حتی همین ادم زنگ زد به مادر من که چرا به زن من پول داده؟بعد که پیامکها رفت براشون خودش عذر خواهی کرد و گفت که زنش رو انداخته بیرون از خونه و چون دارن طلاق میگرن من از پولم بگذرم...
که فهمیدم همه اینا رو میگه که از دادن پول فرار کنه.
- - -ویرایش - - -

شما یه مقدار سعی کن مودب باشی ... بله کلاهبرداری ملیونی یه چیزی اما واسه 40 تومن شما زنت رو راضی میشی اصلا رو بزنه به کسی؟
این ضعف مردم نیست ... پدر سوختگی یه عده ادمو نمیشه به حساب ضعف گذاشت ... همین کارا باعث بی اعتمادی میشه ...
شما فک کن این زن راست میگفت و به بیمارستان میرسید طرف ادم جون یه ادمو نجات میده ... ولی اینا همین دلرحمی مردم و هدف قرار میدن
این تاپیک هم ایجاد شده که کسی اشتباه منو تکرار نکنه .و ایشون رو بشناسن اینجا
وگرنه هم خودشون هم خانمش پرونده جاری دارن توی فتا

دوست من به جاى پا فشارى و توجيه قبول كن اشتباه كردى. اصلا هم حرفه اى نبودن،انگار نمى دونى جامعه پر گرگه. هركس يبار خريد كرد از آدم كه دليل به آشنايى نميشه.شما پيش خودت فكر نكردى كه اينا هيچ كس و كارى ندارن كه به قول خودت برا ٤٠تومن به تو رو بزنن.از سادگى زيادت سواستفاده كردن.تو اين مملكت به اين دليل كه خودت ميدونى روابط زن و مرد يه جورايي پشت پرده اس خيلي ها از همين استفاده ميكنن نه اينكه جنسيت فرقى داشته باشه برا من.شما اصلا مطمئن نباش كه اينا زن و شوهر بودن.
آره سر خودم اومده،جايي زندگى ميكنيم كه اگه يكى يه ذره بو برد كه مهربونى يا دل نازك همچين سوارت ميشه كه ديگه پياده كردنش كار حضرت فيله. كار خوبى كردى كفتى،باقى كسايي كه تو كار خريد و فروشن حواسشون باشه. يكى از مزيت هاى خريد اينترنتى و از راه دور همين مسئلس كه ديگه آدم با مشترى تو رودربايسى و تعارف و نسيه گير نكنه نه بدتر يه چيزي هم دستى بده. اين ضرر هم بذار به عنوان هزينه ياد گرفتن اين درس.به چشاتم اعتماد نكن،امثال اينا آبرو ندارن يهو طرف خودشو زخمى ميكنه بعد زنش هم شهادت ميده كه مثلا يارو بهم حمله كرده و دنبال زنمه.
مواظب خوت باش
موفق باشى
پ.ن:به هر حال اينجا جاش نبود زشته جلو بچه ها آبرو همديگرو نبريد

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوست من به جاى پا فشارى و توجيه قبول كن اشتباه كردى. اصلا هم حرفه اى نبودن،انگار نمى دونى جامعه پر گرگه. هركس يبار خريد كرد از آدم كه دليل به آشنايى نميشه.شما پيش خودت فكر نكردى كه اينا هيچ كس و كارى ندارن كه به قول خودت برا ٤٠تومن به تو رو بزنن.از سادگى زيادت سواستفاده كردن.تو اين مملكت به اين دليل كه خودت ميدونى روابط زن و مرد يه جورايي پشت پرده اس خيلي ها از همين استفاده ميكنن نه اينكه جنسيت فرقى داشته باشه برا من.شما اصلا مطمئن نباش كه اينا زن و شوهر بودن.
آره سر خودم اومده،جايي زندگى ميكنيم كه اگه يكى يه ذره بو برد كه مهربونى يا دل نازك همچين سوارت ميشه كه ديگه پياده كردنش كار حضرت فيله. كار خوبى كردى كفتى،باقى كسايي كه تو كار خريد و فروشن حواسشون باشه. يكى از مزيت هاى خريد اينترنتى و از راه دور همين مسئلس كه ديگه آدم با مشترى تو رودربايسى و تعارف و نسيه گير نكنه نه بدتر يه چيزي هم دستى بده. اين ضرر هم بذار به عنوان هزينه ياد گرفتن اين درس.به چشاتم اعتماد نكن،امثال اينا آبرو ندارن يهو طرف خودشو زخمى ميكنه بعد زنش هم شهادت ميده كه مثلا يارو بهم حمله كرده و دنبال زنمه.
مواظب خوت باش
موفق باشى

از لحاظ اعتماد که 100 درصد.دارم میگم اشتباه کردم یوزر قدیمی بودن و داشتن امتیاز ملاک نیست
باقی موارد هم فقط خدارو شاکرم که پیامکهاشون هست و همون موقع برای خودشون ارسال کردم که حتی گفتن خانومم رو طلاق میخوام بدم بابت کاری که باهات کرد.
و شاهدی که دارم که با ایشون هم همین کارو کردن.
ایشون اولش هم پیامکارو دید همینجوری فحش میداد به من تا اینارو فرستادم براش.بعد عذر خواهی کرد و گفت پولتو میدم بعدشم که دیگه اصلا جواب منو ندادن 5 ماه.حالا هم که کلا منکر بدهیشه فک کنم

آخرین ویرایش:

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
استارتر محترم شما از طریق قانون اقدام کنید و عکس اس ام اس ها رو هم فقط تحویل مراجع قانونی باید بدید و دلیلی بر عمومی کردن آن ها وجود نداره،حتی اگه به شکایت شما رسیدگی نشه هم حداقل بدون تایید مدیریت سایت نباید این چیزها رو عمومی کنید.در این موارد نفر مقابل تا زمانی که جرمش اثبات نشه صرفا یک متهم است و اظهاراتش هم به اندازه اظهارات شاکی اعتبار دارد تا زمانی که قانون به نفع یکی از طرفین رای بدهد.در ضمن اگر شاکی دلایل کافی نداشته باشد نفر مقابل قادر به شکایت از او خواهد بود.
به هر حال این مسائل گاهی اوقات چنان پیچیده می شود که مدت زمان زیادی برای طی مراحل قانونی آن نیاز است.
اگر طرفین بتوانند خود صلح کنند بسیار بهتر است.

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179
آره واقعا زشته برا ١٥٠ تومن باعث شين كه همه از همه چيز سر در بيارن،آق مسعود شما هم عكسا رو بردار كه بعد همين عكس گذاشتن ميتونه دردسر بشه.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
آره واقعا زشته برا ١٥٠ تومن باعث شين كه همه از همه چيز سر در بيارن،آق مسعود شما هم عكسا رو بردار كه بعد همين عكس گذاشتن ميتونه دردسر بشه.

عکسم والا ما گذاشتیم به خاطر اینبود طرف داره از ریشه همه چیزو کتمان میکنه وگرنه من 5 ماه واسه پولم ازش خواهش نمیکردم فکر ابروش بودم اما دیدم مهم نیست هیچی براش
عکس نذارم ثابت نمیشه حرفم ... عکس میذارم کلا خودش رو میزنه به اون راه و میگه حرفی ندارم
دیدید که اینجام پولمو نخواستم ... چون ایشون اصلا خودشرو بدهکار نمیدونه فقط خواستم بدونن همه چه ادمیه که فک کنم این حق و دارم 4 نفرو اگاه کنم اشتباه منو تکرار نکنن
از مدیر سایت هم میخوام یه قوانینی باشه که اینا انقدر راحت اینکارو نکنن.الان دیگه چطوری ثابت کنم پولمو برده تهمتم میزنه ...
دسترسیشون قطع بشه یا نتونن خرید فروشی انجام بدن.

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
با شناختی که من از مسعود دارم شک ندارم درست میگه.
---
داداش شما هم دیدی اسکین ها بی ارزشه و 100 تومن نمی ارزه پسش میدادی.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
با شناختی که من از مسعود دارم شک ندارم درست میگه.
---
امین جان اخه دروغ داره میگه.من یه اسکین دادم بد بود.چرا دومی رو با خواهش و تمنا خانومش گرفت براش؟بعدشم کلی تشکر کرد همین اقا و میگفت خیلی مردی.پولمو خواستم نامرد شدم؟
اصلا مگه اسکینه فقط. خانومش با هزار کلک 40 تومن گرفت این اقارو ببره بیمارستان.اول انکار کرد این اقا ... بعد پیامکهاش رو pm کردم چون احتمال دادم خانومش پاک کنه از گوشی... که فهمید ماجرارو
بعدشم هی گفتن نداریم با یارانه میدیم 5 ماه شد.پول بازی خریدن دارن پول منو نداشتن؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي

بهترین کار ممکن همین بود ، اگه اسکین ها بی ارزش بودن یا پس میدادید یا بار دوم خرید نمیکردید .

Sony-ps

کاربر سایت
Sep 3, 2014
14
اقا من هم از این شخص™MASOUD 3 اسکین گرفتم ریالی ارزش نداره ولی 110 هزار تومان با پول پست از ما گرفت بسته هم دستم رسید پلمپش باز بود.

این مهدی 007 هم بسته اسکین رسیده دستش هنگ کرده:d

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
و دیگر هیچکس با اطمینان نمیتونه دیگه تو این سایت خرید کنه چون ماشالله همه یاد میگیرن چون پول شیرینی گیرشون میاد و دست کسی هم به اونا نمیرسه

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
آقای مسعود اینجا چاله خونه یا جای دعوا نیس که شما راه انداختین.....
هیچ کدوم از بچه های اینجا هم فک نکنم پروانه ی قضاوت (قاضی) داشته باشن.....
شما هدفت هشدار دادن بود که خیلی خوب و دقیق رسوندی.....ما بقی رو اگه حرفی دارین با هم اینجا جاش نیس
ببخشید دوستان مثه اینکه من اشتباه کردم......
انگتر همه ی اعضاب انجمن علاوه بر پروانه ی قضاوت پروانه ی وکالت هم دارن.......

دوستان ترو خدا بیخیال شین.....آقا مسعود هدفش خیر و کمک بود که به خوبی انجامش داد.....
این قضیه ای نیس که ما بخوایم توش درگیر شیم.....آقا مسعود هم خوب کاری کرده که داره با این قضیه قانونی برخورد میکنه..... شک نکنین به غیر قانون هیچی نمیتونه این موضوع رو حل کنه

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
چون همراه اول داره پیگیریش از اپراتور های دیگه راحت تره
...
حتما پیگیری کن
آدم محتاج و نیازمند شاید بازی کنه ، اما اسکین نمیگیره
مگه من اسکین دارم ؟

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اقا من هم از این شخص™MASOUD 3 اسکین گرفتم ریالی ارزش نداره ولی 110 هزار تومان با پول پست از ما گرفت بسته هم دستم رسید پلمپش باز بود.

این مهدی 007 هم بسته اسکین رسیده دستش هنگ کرده:d

همین یوزر دومت رو پی گیری کنن کافیه اقای زرنگ ...
جالبه شما هم مثل اقا مهدی ps fan هستید... کسی هم اصلا شک نمیکنه ...
من تو این سایت اون زمانی که اسکین میفروختم نهایت 10 تا فروختم که همه هم الان بهترین دوستامن ولی شما جزوشون نبودی

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر