...و باز هم بهرام امامی پور

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
سلام خدمت دوستان.هدف از ایجاد این تاپیک صرفا هشدار دادن در مورد این اقا و ترفند جدیدشه.داستان از این قراره که چند روز پیش من اگهی برای خرید چند بازی زدم که یکیش witcher3 بود.مدتی گذشت و یک نفر پیام داد که این بازی رو داره.ازش چندتا عکس خواستم بدون مشکل گذاشت تا اینکه از روی خوش شانسی بهش گفتم تو بازیسنتر عضوی که گفت بله و [MENTION=117984]gamerrr[/MENTION]نام کاربریش هست.همه چیز اوکی بود.ایشون شماره کارت دادن که اگه خواستین شماره کارت و شماره تلفنش رو میذارم.ولی نکته جالب قضیه اینجاست که کارت به نام مهدی رستم پور بود.از شانس من قبل از واریز وجه یه سر به پروفایلش زدم و در کمال تعجب دیدم اونجا به نام واقعیش یکی براش پیام گذاشته که احتمالا یه قربانیه دیگه بود.بعدش با صحبتهایی که کردیم اعتراف کرد همون بهرام امامی پور هست(اگه مدیران صلاح بدونن میتونم عکس از مکالمات هم قرار بدم).خطر از بیخ گوش من گذشت ولی این تاپیکو ایجاد کردم تا دوستان در جریان باشن این دو نفر یکی هستن و گولشون رو نخورن.از مدیران هم تقاضا دارم یه تاپیک ایجاد کنن که توش اسم چنین افرادی که کلاهبردار هستن نوشته بشه تا حداقل شخصی از بی خبری باهاشون معامله نکنه.از دوستان هم تقاضا دارم با کاربران جدید حتی الامکان معامله نکن مثل اشتباهی که من کردم یا حداقل حضوری معامله کنن که اطمینانش بیشتره.
امیدوارم هیچ کدوم از دوستان گرفتار این افراد نشن.موفق باشین

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
میدونی چيه
کسایی رو که تیغ زده خیلی هاشون بیخیال پولشون شدن و پیگیر نشدن و این آقا و امثال عین قارچ رشد کردن و البته کسایی که پيگير شدن صرفا با برگرداندن پولشون بیخیال شدن
باو حتی اگه پولتون رو برگردند نباید بیخیال بشید
تو تاپيک قبل زبون بچه ها مو درآورد از بس گفتن شکایت کنين

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
اخه چرا دزدی و مال حروم...
خدا تن سالم داده برن کار کنن دیگه.
البته ادم حضوری خرید کنه خیلی بهتره چون دیگه مشکلی پیش نمیاد

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
واقعا جای تاسف داره ...
خوب دوستانی که قبلا قربانی این شخص بودن برن قانونی باهاش برخورد کنن تا دیگه مثله این دوستمون مشکلی پیش نیاد

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
یه نکته جالب که امروز دیدم اینه که اگه شما برید تو نوشته های انجمن ایشون صرفا داره تلاش میکنه نوشته هاش اضافه بشه که عضو تازه نباشه.
از مدیران تقاضا دارم اگه امکانش هست تاپیک رو مهم کنن که دوستان ببینن.ممنون

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
این آقا مثل اینکه تو ایران معروفه یعنی تو هر انجمنی که بگی دزدی کرده و تا حرف شکایت پیش میاد شروع میکنه به اشک تمساح ریختن و با پس دادن پول اونایی که شاکین قائله رو فیصله میده و میره سراغ دزدی بعدی
کلا اینجوری فک کنین که از 20 نفر میدزده بعد پول 5 نفرو پس میده
البته من میدونم که این بار هم قصر در میره و این حرفا همش گل لگد کردنه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
دوستان عزیز لینک همین صفحه رو واسه پلیس فتا بفرستید اگه تاپیک های قبل هم دارید بفرستید برای پلیس فتا حتی اگه ازتون دزدی نشده
زیر لینک ها هم بنویسید مال باختگان علاقه ی به شکایت ندارن ( حداقل متن تاپیکا رو میخونن )شاید راحت بشه دستگیرش کرد
از مال باختگان بخاری در نمیاد

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
دزدان هم دل دارند :
دوستان انقدر سختگیر نباشید
گناه داره بیچاره ، آبرو داره خانواده داره
این بار دیگه حتما پسر خوبی میشه و این کارها رو برای همیشه میذاره کنار

فایده نداره دوستان تاپیکای قبلی‌ هر چی‌ گفتیم شکایت کنید مالباختگان فقط به فکر رسیدن پولشون بودند
متاسفانه آقای امامی پور (دور از شما دوستان با عرض معذورت) مردم رو ..... کرده
خیلی‌ راحت داره کارهاش رو انجام میده
از تجربه‌ای هم که داره مطمئن هست که کسی‌ نمیتونه سد راهش بشه
چون بچه‌ها از شکایت کردن هراس دارند
به نظرم باید مدیریت سایت یک کاری بکنه
باید دست به کار شه و پای قضیه‌رو به پلیس بکشونه
پلیس هم این شیاد معتاد به خلاف رو میگیره و از تکرار چنین اتفاقات تلخی‌ جلوگیری میشه
دمت گرم امامی جون :x
از قدیم می‌گفتند تا ۳ نشه بازی نشه
الان کار از ۳۳۳ هم گذشته و بازی همچنان جریان داره
۷ بر ۰ به نفع تو :-o
تو هی‌ داری میبری و مالباختگان هی‌ میبازند
یه قهرمانی واسه خودت
مادرت تو رو به دنیا آورده، چقدر تو رو دوست داشت و چقدر امید داشت که پسرم بزرگ بشه و من بهش افتخار کنم ،............
چی‌ بگم ....
میدونم این حرفها تاثیری نداره ها همینجوری گفتم :|

آخرین ویرایش:

Heavy_Metal

کاربر سایت
Nov 21, 2013
78
این مرتیکه 87 تومنم از من دزدی کرد ... یه بار دیگم با یه اسم دیگه خواست 170 تومن دیگم بدزده ... مادرش موقع تربیت این بچه کجا بوده خدا میدونه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
آدم دیگه نمیتونه به کسی اعتماد کنه . یه زمان چشم بسته خرید میکردیم حالا خوده امامی پور کم بود مثل اینکه باند هم راه انداخته مرتیکه شارلاتان .
کسی آدرس این بابا رو نداره بره دمه خونش ؟
بابا برید دمه خونش بگیرید تا میخوره کتکش بزنید یه دستی پایی چیزیشو بگیرید بشکونید مرتیکه عوضی رو .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر