Hitman 2016 | PC

8u3x_h3sz_hitman-6-cover.jpg

Developer : Io Interactive
Publisher : Warner Bros
Genre :Adventure, Action
Platform : PC / Xbox One / PS4
Release Date : 11 March 2016
Official Site

اطلاعات کلی بازی:

• بازی به صورت قسمتی (Episodic) و دیجیتالی عرضه میشود و در پایان تمام قسمت ها به صورت دیسک نیز عرضه خواهد شد.
  • بازی Season Pass ندارد و با پرداخت 60 دلار به تمامی قسمت ها و DLC های آینده دسترسی خواهید داشت و نیازی به پرداخت های بعدی نخواهید بود.
  • تیم سازنده با بررسی نقاط قوت نسخه های قبلی تمامی آنها را در این نسخه جای دادند.
  • به گفته کارگردان بازی دیگر خبری از "جیب جادویی نیست" و شما قادر نخواهید بود چند اسلحه رو با هم بردارید فقط چیزهای کوجیک مثل تیغ ، قیچی، سکه و ...
  • دارای بخش آنلاین می باشد.
  • برخی از ماموریت های بازی live events هستند که در یک مدت زمان کوتاه ظاهر می شود و به بازیکن شانس تلاش برای قراردادهای ترور را می دهد.
  • این نسخه از بازی دارای موتور گرافیکی Glacier 2 می باشد.
  • در نسخه ی جدید سیستم قراداد (Contract Mod) برگشته است و و مراحل آن با Absolution کاملا متفاوت است.
  • همانند نسخه ی قبلی در این نسخه از بازی هم شما حق انتخاب دارید که می خواهید دشمنان خود را مخفیانه یا با سرو صدای زیاد از بین ببرید.
  • این بازی از دو سیستم مخفی کاری و معمولی تشکیل شده است که شما می توانید در بازی هر کدام از آن ها را که به نظرتان جالب تر و بهتر است انتخاب کنید
  • مراحل بازی در فرانسه , ایتالیا و مراکش رخ خواهد داد و باید در این سه کشور به انجام ماموریت های خود خواهید پرداخت.
  • یک سلاح جدید در اختیار Hitman قرار داده شده است که یک اسلحه ی Sniper جدید می باشد این اسلحه دارای قدرت بزرگنمایی بسیار بالا و عالی و هم چنین دید بهتری خواهد بود.
  • بازی از روز اول و بدون نیاز به پچ از DirectX 12 پشتیبانی میکند.
  • همونطور که در عکس زیر هم میبینید در روز عرضه بازی نصف اپیزود ها قابل بازی هستن و بصورت ماهانه در سه ماه بعد بقیه اپیزودهاش عرضه میشوند. البته اگه بخواین میتونید صبر کنید تا تمام مراحل بازی عرضه شوند و بازی رو یکجا تجربه کنید.

Minimum
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
DirectX: Version 11

Recommended

OS: OS 64-bit Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10
Processor: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
DirectX: Version 11

fo79_11.png

Direct Link

mqdefault.jpg

Hitman Trailer - E3 2015 Square Enix Press Conference | 720

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
مشخصات سیستم حداقل و پیشنهادی مشخص شد. جالبه که اصلا اشاره ای به DirectX 12 نشده است.

• Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • DirectX: Version 11

• OS: OS 64-bit Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10
  • Processor: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
  • DirectX: Version 11

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
طی مصاحبه ی کارگردان بازی با سایت گیم اسپات گفته شده که اصلا نیازی به همیشه انلاین بودن نیست و میتونید مراحل بازی رو در حالت افلاین هم تجربه کنید.ولی خب مسلما برای ثبت اطلاعات و Achivment و ... نیاز به انلاین بودن هست.

به نظرم اگه deadnuvo نداشته باشه احتمال کرک اش زیاد میشه.

hidden147

کاربر سایت
Aug 5, 2012
57
نام
امید
سلام اقا یه سوال این نسخه ای که بعضی از سایتها گذاشتن 190 یا 150 اینا نسخه کامل یعنی اینو بخرم دیگه نیازی چیزی بگیرم یا نه ؟!

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
سلام اقا یه سوال این نسخه ای که بعضی از سایتها گذاشتن 190 یا 150 اینا نسخه کامل یعنی اینو بخرم دیگه نیازی چیزی بگیرم یا نه ؟!

در صورت پرداخت 60 دلار به تمامی محتویات بازی دسترسی دارین. (اپیزود های آینده، ماموریت های آنلاین و ...) چون سازندگان بازی اعتقادی به Season pass ندارن. اگه این قیمت ها بر اساس 60 دلار هست پس بله. از فروشنده بپرس.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
همین الان خوندم. متاسفانه این بازی هم قفل Deadnuvo داره. Square Enix هم رفته جزء پشتیبان این قفل. مثل EA

ویرایش: بچه مثبت هم عکسش رو گذاشته :d

Farzan & Sahar

کاربر سایت
Jan 21, 2016
22
نام
Farzan Gamer
همین الان خوندم. متاسفانه این بازی هم قفل Deadnuvo داره. Square Enix هم رفته جزء پشتیبان این قفل. مثل EA

ویرایش: بچه مثبت هم عکسش رو گذاشته :d
خب از یک ماه پیش اعلام شده بود که deadnuvo داره :d دیگه این قفل طبیعی شده . cd key اشتراکی در خدمت ماست b-) بازی بهینه بهینه هست . خدا کنه این دنووو گند نزنه به بهینه بودنش ! /:)

Bo2bazi

کاربر سایت
Jun 23, 2010
10
من اهمیت زیادی به جزئیات میدم

Hitman Absolution بدون شک توی طراحی ابجکتهای متنوع و جزیئات اشیا بی همتا بود . مثلا شما میتونستید تعداد زیادی اشیا از شیشه ها کوچیک بطری و هزارتا ابجکت دیگه توی فضای بازی ببینید که با دقت سر جاشون گذاشته شدن

تنوع مراحل هم عالی بود

اون مرحله میون علفزار بیشتر از 200 بار بازی کردم

حالا سوال اینجاس اگه اون اینقدر جزئیات داشت پس HITMAN 2016 چقدر میتونه بزرگ تر با جزئیات تر و عالی تر باشه ؟
;;)

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
من چند روز پیش دوباره Hitman Absolution رو تموم کردم. و با توجه به عکسها هیچ فرقی تو گرافیک نمیبینم با اینکه چند سال هم از Absolution گذشته !!! :|

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
قسمت شد دقایقی پیش بتای بازی رو امتحان کردم . بدست گرفتن کنترل Agent 47 واقعا لذت بخشه ( نمیدونم این حس رو فقط من دارم یا اکثرتون با من هم عقیده اید ! ;;)) استایل مخفی کاری و وفاداری به سنتهای سری های قبل Hitman برای رسیدن به هدف از مسیرهای مختلف از نکات مهمه بازیه . گیم پلی بمانند نسخه ی Absolution نرم و روون کار شده .

( اصلا توقع گرافیک Rise of tomb raider با اون جزییات وحشتناک و افکتهای مختلف رو از این بازی نداشته باشید )

متاسفانه از لحاظ گرافیکی من پیشرفت آنچنانی رو ندیدم . هر چند شاید برای خیلیا تو این بازی فاکتور گیم پلی مهم تر از گرافیک باشه ! بهرحال جز یه مقدار نور پردازی بهتر و پرجزییات شدن چهره افراد مختلف تو بازی ( نه در اون حد ! ) من تفاوت آنچنانی نسبت به Absolution حس نکردم و با توجه به مدت کوتاه باقی مونده تا عرضه ی نسخه ی اصلی فک نمیکنم خیلی تاثیر محسوسی تو نسخه ی نهایی شاهد باشیم . بشخصه عاشق سری Hitman و عناوین stealth و مخفی کاری هستم و امیدورم بتونه طرفداران و کسانی که مدتهاس منتظر این بازی هستن رو راضی کنه . بشرطی که فاکتور گرافیک براشون خیلی مهم نباشه ...

یه سری شات گرفتم از تنظیمات گرافیکی و محیط بازی :

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
همونطوری که بقیه دوستان گفتن گرافیک خیلی خوبی نداره. ولی گیم پلی بسیار عالی داره و به اصل خودش برگشته. روی حرفشون هم موندن و میتونید به صورت آفلاین هم بازی کنید.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
متاسفانه بتای دوم بازی هم مخصوص PS4 شد و از تاریخ 4 مارچ به مدت دو روز شروع میشه و در تاریخ 6 مارچ هم تموم میشه.

منبع: Gamespot

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر