Hitman 2016 | PC

8u3x_h3sz_hitman-6-cover.jpg

Developer : Io Interactive
Publisher : Warner Bros
Genre :Adventure, Action
Platform : PC / Xbox One / PS4
Release Date : 11 March 2016
Official Site

اطلاعات کلی بازی:

• بازی به صورت قسمتی (Episodic) و دیجیتالی عرضه میشود و در پایان تمام قسمت ها به صورت دیسک نیز عرضه خواهد شد.
  • بازی Season Pass ندارد و با پرداخت 60 دلار به تمامی قسمت ها و DLC های آینده دسترسی خواهید داشت و نیازی به پرداخت های بعدی نخواهید بود.
  • تیم سازنده با بررسی نقاط قوت نسخه های قبلی تمامی آنها را در این نسخه جای دادند.
  • به گفته کارگردان بازی دیگر خبری از "جیب جادویی نیست" و شما قادر نخواهید بود چند اسلحه رو با هم بردارید فقط چیزهای کوجیک مثل تیغ ، قیچی، سکه و ...
  • دارای بخش آنلاین می باشد.
  • برخی از ماموریت های بازی live events هستند که در یک مدت زمان کوتاه ظاهر می شود و به بازیکن شانس تلاش برای قراردادهای ترور را می دهد.
  • این نسخه از بازی دارای موتور گرافیکی Glacier 2 می باشد.
  • در نسخه ی جدید سیستم قراداد (Contract Mod) برگشته است و و مراحل آن با Absolution کاملا متفاوت است.
  • همانند نسخه ی قبلی در این نسخه از بازی هم شما حق انتخاب دارید که می خواهید دشمنان خود را مخفیانه یا با سرو صدای زیاد از بین ببرید.
  • این بازی از دو سیستم مخفی کاری و معمولی تشکیل شده است که شما می توانید در بازی هر کدام از آن ها را که به نظرتان جالب تر و بهتر است انتخاب کنید
  • مراحل بازی در فرانسه , ایتالیا و مراکش رخ خواهد داد و باید در این سه کشور به انجام ماموریت های خود خواهید پرداخت.
  • یک سلاح جدید در اختیار Hitman قرار داده شده است که یک اسلحه ی Sniper جدید می باشد این اسلحه دارای قدرت بزرگنمایی بسیار بالا و عالی و هم چنین دید بهتری خواهد بود.
  • بازی از روز اول و بدون نیاز به پچ از DirectX 12 پشتیبانی میکند.
  • همونطور که در عکس زیر هم میبینید در روز عرضه بازی نصف اپیزود ها قابل بازی هستن و بصورت ماهانه در سه ماه بعد بقیه اپیزودهاش عرضه میشوند. البته اگه بخواین میتونید صبر کنید تا تمام مراحل بازی عرضه شوند و بازی رو یکجا تجربه کنید.

Minimum
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
DirectX: Version 11

Recommended

OS: OS 64-bit Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10
Processor: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
DirectX: Version 11

fo79_11.png

Direct Link

mqdefault.jpg

Hitman Trailer - E3 2015 Square Enix Press Conference | 720

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
روی مدیوم اجرا کن. بالا میاد. زیاد به گرافیک توجه نکن. اصل گیم پلی بازیه که به شدت عالی شده. تازه در حد نسخه ی Alpha است.

تقریبا با کارت های بالاتر از 650 بالا میاد. بازم میگم مهم گرافیک نیست. گیم پلی که به شدت عالی شده
پس اگه 100 درصد میاد دانلود کنم....راستی من دسته ایکس باکس هم ندارم

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
پس اگه 100 درصد میاد دانلود کنم....راستی من دسته ایکس باکس هم ندارم
بدون دسته مایکروسافت اصلا نمیشه بازی کرد. مگه اینکه آخرین نسخه نرم افزار x360ce و با دسته ی معمولی به خوبی کانفیگش کنی.
این بازی اسم نداره ؟ تا آخر همین هیتمن خالی می مونه ؟

همین Hitman خالیه. ولی اصلا ریبوت نیست و جریان بعد از Absolution هست. البته فکر نکنم مثل Absolution داستان داشته باشه. مثل نسخه های قبلیش (Blood Money) بیشتر حالت Contract Mod هست. دایانا میگه فلانی رو بکش تو همی میکشی و پولش رو میگیری.

- - -ویرایش - - -

داخل فروم بازی ملت میگفتن دایانا هست ولی من خودم صداش رو که بعد از چند بار داخل بازی گوش کردم دیدم به دایانا نمی خوره.یک مورد دیگه که تو بازی خیلی جالب بود میزان ازادی عملی هست که به شما در از بین بردن هدف داده شده.طوری هست که دوست دارید کلیه شیوه های که می تونید هدف رو از بین ببرید رو امتحان کنید ( از همین الان فکر اینکه یک درجه سختی تو نسخه نهایی باشه که نه نقشه وجود داشته باشه و نه هیچ گونه HUD که به شما در بازی کمک کنه طاقتم رو برای صبر کردن برای بازی کم کرده #:-s )

تا نسخه ی Absolution تمامی صداهای دایانا یکی بود ولی این یکی فرق کرده. ولی صدای خوده هیتمن همونیه که از سال 2000 تا حالا هست و هیچوقت عوض نشده.

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
یک سوال اخر absoulotion دختره با یک زنه هست اون کیه دایانست؟
فقط وفقط باید دسته xbox باشه نمیشه دسته دیگه باشه؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
یک سوال اخر absoulotion دختره با یک زنه هست اون کیه دایانست؟
فقط وفقط باید دسته xbox باشه نمیشه دسته دیگه باشه؟

توی Blood Money دایانا بهت خیانت میکنه (یه جورایی) اول Absolution هم میخوای دایانا رو بکشی. ولی آخر بازی متوجه میشی که دایانا رو نکشتی. بله همون زنه است.
بالاتر گفتم مثل اینکه میشه فقط باید آخرین نسخه نرم افزار x360ce و با یه دسته ی معمولی نرم افزار رو به خوبی کانفیگش کنی. انگار میشه. ولی تست نکردم.

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
توی Blood Money دایانا بهت خیانت میکنه (یه جورایی) اول Absolution هم میخوای دایانا رو بکشی. ولی آخر بازی متوجه میشی که دایانا رو نکشتی. بله همون زنه است.
بالاتر گفتم مثل اینکه میشه فقط باید آخرین نسخه نرم افزار x360ce و با یه دسته ی معمولی نرم افزار رو به خوبی کانفیگش کنی. انگار میشه. ولی تست نکردم.
ممنون یک سوال دیگه من نفهمیدم چه جوری قراره ریلیز شه اول بازی میدن طی زمان مراحل جدید میدنو بازیو کامل مبکنن؟

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
ممنون یک سوال دیگه من نفهمیدم چه جوری قراره ریلیز شه اول بازی میدن طی زمان مراحل جدید میدنو بازیو کامل مبکنن؟

محتواي بازي به صورت اپيزوديك مياد
در اخر هم كل اين محتويات رو باهم و به صورت كامل ميدن بيرون
حالا شما ميتوني قسمت قسمت بازيو بگيري يا واستي اخرش كه تكميل شد تهيه كني

Sent from my iPhone using Tapatalk

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا

توی همین حین که داره مراحل بازی کامل میشه هم یه سری Live Event هم بیرون میاد. البته برای اوریجینال داران هست. یه سری مراحل با بازه زمانی محدود مثلا میگه باید تا سه روز دیگه این قرارداد رو تموم کنی و طرف رو ترور کنی.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
گرفتم بازیش کردم می شه گفت قابل بازی کردن زیاد نیست هم فریم دهیش بده هم کلی باگ داره 1 سری خطوط هم وسط بازی ظاهر می شن با این حال امتحانش بد نیست

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
گرفتم بازیش کردم می شه گفت قابل بازی کردن زیاد نیست هم فریم دهیش بده هم کلی باگ داره 1 سری خطوط هم وسط بازی ظاهر می شن با این حال امتحانش بد نیست

فکر کنم بدونم چطور میشه مشکل خطوطی که میگی رو حذف کرد. این فایل رو دانلود کن و بریز توی پوشه ی اصلی بازی. (قبلش بکاپ بگیر)

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
دوستان تایید شده اپیزودها در چه بازه زمانی منتشر میشن؟ و اینکه کلا چند اپیزود هستش؟ من که بیشتر دوس دارم مثل نسخه قبل داستانی باشه تا الکی بهمون بگن فلان بکش ماهم بریم بکشیم

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
سلام . چطور باید از دسته xbox برای کامپیوتر یا لب تاب استفاده کرد؟

X360 یا XBone ؟ هردوشون باید درایور مخصوص ویندوز رو براشون بگیری. از خوده سایت مایکروسافت میتونی. بعد با کابل به کامپیتور وصل کنی. اگه بی سیم میخوای باید آداپتور X360 رو جدا بخری. برای XBone هم آداپتورش مخصوص ویندوز 10 هست و آخر امسال میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر