ترجمه تمام کات سین های MGS

آیا موافق و حامی این حرکتید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    141
  • نظرسنجی بسته شده است .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خیییییلی خوبه به قول دوستمون برای نمونه کار همون قسمت اول که بیمارستان هست رو بزارید تا اسپویل هم نشه
بی صبرانه منتظرم
واقعا خسته نباشین

والا مشخص نیست، ولی امکان داره نسخه MGSV:The Phantom Pain به صورت کامل منتشر بشه به عنوان نمونه کار.
برای اطلاع سریع و کامل از روند کار به کانال تلگرام زیر بپیوندید ( گروه رئیس ):
https://telegram.me/Boss_Group

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
موزیک ویدیو Phantom Pain
ویدیو ادیت شده از تریلرهای قبل از انتشار بازی است و به هیچ عنوان حاوی اسپویل نیست، زیر نویس به صورت هاردساب بر روی ویدیو قرار دارد.

مترجم: حسین معماری
ادیت ویدیو و زیرنویس: امید درکه

کاری از گروه "رئیس برای اطلاعات از پروژه ها و اخبار این گروه به کانال تلگرام " گروه رئیس " بپیوندید:
https://telegram.me/Boss_Group
بعد از وارد شدن به صفحه کانال دکمه Join را بفشارید.

لینک یو*تیوب:

watch?v=7LFIlpKaAac&feature=youtu.be

دانلود با لینک مستقیم:

برای دانلود اینجا کلیک کنید ( 480P )

آخرین ویرایش:

Meysam.Kratos

کاربر سایت
May 7, 2011
36
ببخشید میخواستم بپرسم تو پروژه ترجمه کات سینها
ترجمه نوار کاست های گرند زیرو و فانتوم پین هم جز پروژه هست؟ منظورم همه نوار کاست هاست مثلا خاطرات پاز تو گرند زیرو

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
موزیک ویدئو عالی بود خسته نباشید

شدیدا منتظر اتمام پروژه اصلی هستم و تو تمام نسخه ها ترجمه کامل فانتوم پین خیلی برام مهمه مخصوصا نوار کاست های اصلی ، امیدوارم اونها هم ترجمه بشن

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
ببخشید میخواستم بپرسم تو پروژه ترجمه کات سینها
ترجمه نوار کاست های گرند زیرو و فانتوم پین هم جز پروژه هست؟ منظورم همه نوار کاست هاست مثلا خاطرات پاز تو گرند زیرو

شدیدا منتظر اتمام پروژه اصلی هستم و تو تمام نسخه ها ترجمه کامل فانتوم پین خیلی برام مهمه مخصوصا نوار کاست های اصلی ، امیدوارم اونها هم ترجمه بشن

بله نوار کاست های فانتوم پین جزو پروژه هست و حدود 6 ساعت هم زمان داره! که یه مقدار سنگین ِ و در حال ترجمه است که کمی طول میکشه و زودتر از یک ماه دیگه نباید منتظر تاپیک نقد و بررسی و ترجمه داستان فانتوم پین باشید، و البته تشکر از دوستان خوبم بابت ترجمه نوار کاست ها ( حسین، سیاوش و عرفان عزیز ) که البته ترجمه کات سین ها هم جزوش خواهد بود.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
بله نوار کاست های فانتوم پین جزو پروژه هست و حدود 6 ساعت هم زمان داره! که یه مقدار سنگین ِ و در حال ترجمه است که کمی طول میکشه و زودتر از یک ماه دیگه نباید منتظر تاپیک نقد و بررسی و ترجمه داستان فانتوم پین باشید، و البته تشکر از دوستان خوبم بابت ترجمه نوار کاست ها ( حسین، سیاوش و عرفان عزیز ) که البته ترجمه کات سین ها هم جزوش خواهد بود.

امید جان به شدت منتظر هستیم تا این اثر ارزشمند منتشر بشود . به خیلی ها هم دارم معرفی میکنم و به شدت حمایت میشه .

فقط تاریخ دقیق عرضه رو میتونید بگید ؟ یا زوده ؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
امید جان به شدت منتظر هستیم تا این اثر ارزشمند منتشر بشود . به خیلی ها هم دارم معرفی میکنم و به شدت حمایت میشه .

فقط تاریخ دقیق عرضه رو میتونید بگید ؟ یا زوده ؟

ممنون از اینکه معرفی می کنید به دوستان، امیدوارم بقیه دوستان هم در انتشار این خبر فعال باشند.
در مورد تازیخ اگه منظورتون نسخه Phantom Pain و کات سین ها و نوار کاست هاش هست، شما حداقل روی یک ماه و نیم دیگه حساب کنید.

ولی ارزش این همه صبر رو خواهد داشت. چون کار سعی میشه حرفه ای انجام بشه.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
جز اولین نفر هایی هستم که میخرمش میتونم تا 60هزارتومان هزینه کنم اما اگر بیشتر بشه توی دو هفته بعد از انتشار خرید میکنم

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
1. ویدیو کلیپ فوق العاده بود.
2. اسم آهنگش چیه؟:D
3. دوستان به نظرتون ویدیو با گیم پلی باشه بهتر نیست؟ میشه مثلا ادیتش کرد و اون راه رفتن های طولانی رو حذف کرد ولی درکل گیم پلی هم باشه، آدم بهتر درجریان بازی قرار میگیره. درضمن به نظرم Metal Gear نسخه 1 و 2 بذارید، خیلی خوب میشه. من یه ویدیو دارم که توش به طور خلاصه این دو نسخه رو نشون میداد. (نسخه اول تو 17 دقیقه و نسخه دوم تو 1 ساعت و خورده ای) میشه اونجا ها که دارن مکالمه میکنن تو ویدیو رو، روی متن هاش یه نوار آبی رنگ یا سبز یا هرچی بکشید، بعدش همون متن رو به فارسی بنویسید.
4. مترجم لازم دارید؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
1. ویدیو کلیپ فوق العاده بود.
2. اسم آهنگش چیه؟:D
3. دوستان به نظرتون ویدیو با گیم پلی باشه بهتر نیست؟ میشه مثلا ادیتش کرد و اون راه رفتن های طولانی رو حذف کرد ولی درکل گیم پلی هم باشه، آدم بهتر درجریان بازی قرار میگیره. درضمن به نظرم Metal Gear نسخه 1 و 2 بذارید، خیلی خوب میشه. من یه ویدیو دارم که توش به طور خلاصه این دو نسخه رو نشون میداد. (نسخه اول تو 17 دقیقه و نسخه دوم تو 1 ساعت و خورده ای) میشه اونجا ها که دارن مکالمه میکنن تو ویدیو رو، روی متن هاش یه نوار آبی رنگ یا سبز یا هرچی بکشید، بعدش همون متن رو به فارسی بنویسید.
4. مترجم لازم دارید؟

2.Phantom Pain
3.متاسفانه مقدور نیست به احتمال زیاد
4.قعلاً خیر

-----------------

در نظر سنجی شرکت کنید و اگر واقعاً فصد تهیه این پگیج رو دارید گزینه " بله " را انتخاب کنید
با تشکر

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
امید جان پکیج رو اگه برا پیش خرید بذارید من خودم اولین نفری هستم که پیش خرید میکنم و حتما کسان دیگه ای هم هستن که حمایت کنن تا هم باعث دلگرمی بشه و هم خیالمون راحت اشه که حتما این پروژه تمام و کمال انجام میشه
برای من به شخصه این پکیج خیلی خیلی ارزشمنده و از وقتی فهمیدم دارید روش کار میکنید خیلی خوشحالم

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
امید جان پکیج رو اگه برا پیش خرید بذارید من خودم اولین نفری هستم که پیش خرید میکنم و حتما کسان دیگه ای هم هستن که حمایت کنن تا هم باعث دلگرمی بشه و هم خیالمون راحت اشه که حتما این پروژه تمام و کمال انجام میشه
برای من به شخصه این پکیج خیلی خیلی ارزشمنده و از وقتی فهمیدم دارید روش کار میکنید خیلی خوشحالم

ممنون از لطف حمایت شما.
والا مهمترین عنصر ادامه پیدا کردن این پروژه فیدبک، کامنت ها و بازدید شما دوستان از همین موزیک ویدیو و یا اشتراکشونه و شاید باورتون نشه که تک تک همین کامنت ها روحیه ادامه کار رو چند برابر می کنه، حتی در مقاطعی اونقدر بازخورد کم بود که نزدیک به کنسل شدن این پروژه بود.

امیدوارم دوستان دیگه هم مثل شما این لطف رو بکنند و به هر نحوی حمایت خودشون رو از این پروژه اعلام کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر