بازی انلاین agar.io تحت وب فوق العاده جالب

سلام یی بازی جدیدا اومده میخوام بهتون معرفی کنم به اسمAgar.io همین یک هفته پیش هم نسخه اندورید و ای او اس اومد که میتونید با تبلت و موبایل هم بازی کنید ولی نسخه تحت وب با PC کلا خیلی بهتره و امکانات خیلی بیشتری داره.
خب بازی نه دانلود داره نه نصب فقط کافی با مرورگر بازش کنید ادرس سایت www.Agar.io هست.
در نگاه اول شاید فکر کنید خیلی بازی مسخره ای هست و جالب نیست مثل خودم! ولی اگه یکم بازی کنید تا گیم پلی دستتون بیاد شاید وابسته همین بازی ساده بشید!

5nz5_maxresdefault.jpg

بازی کاملا مولتی پلیر هست و شما باید با بازکنان که از تمام دنیا هستند که خیلی هاشون با پرچم کشورشون هستن و به رقابت بپردازید. شما باید دایره ها کوچک که باعث میشه بزرگ بشید وبازیکنان کوچک تر خودتون بخورید تنهایی جلو رفتن در بازی مساوی با باختن در بازی شما باید با یک نفر تیم بشید تا بزرگ بزرگ تر شدن با کمک هم به بازی کردن به پردازید. بازی با موس هست و در کیبورد دکمه w , Space کار برد دارد.

خب یکم از بازی تعریف کنم بازی Agar.io مدت خیلی کمی هست که اومده و تو این مدت کم پلیرهای زیادی جذب خودش کرده شاید بشه گفت تعداد پلیرهای که این بازی مولتی پلیر به خودش اختصاص با بازی های بزرگ مولتی پلیر برابری میکنید! بازی در کشور های مختلف سرور های زیادی دارد و تعداد بازکنان انلاین مشخصه برای پینگ بهتر من سرور ترکیه انتخاب میکنم در ایران و پلیر های خوبی هم دارد ! اپشن های مختلفی هم دارد که قبل از بازی کردن میتونید انتخاب کنید برای شخصی سازی بازی لول یا سیو ندارد! هر بار از اول بازی میکنید ! میتونید اسمی انتخاب کنید یا بدون اسم بازی کنید یا حتی اسم کشور بنویسید تا پرچم کشور بیاد یا مثلا کلمه earth بنوسید تا کره زمین تصویر شما در بازی باشد . امکان لاگین کردن در بازی چند روز اومده که میتونید با اکانت فیسبوک در بازی لاگین کنید . میتونید قبل از این که دکمه پلی بزنید دکمه spectate بزنید تا از بالا بازیکنان را ببنید که خیلی تاثییر داره برای کسایی که بلد نیستن میتونید ببینید که بازیکنان چطوری به رقابت میپردازند. بازی مود های مختلف هم داره که میتونید انتخاب کنید مود FFA که خود بازی روی این مود هست free for all ازاد با همه و مود Teams تیمی هست که مثلا قرمز ها با هم و ابی ها با هم و سبز ها با هم که میتونید ببنید کدام تیم قوی تر هست قسمت دایره بالا و مود experimental که مثل مود FFA هست فقط کمی فرق داره مود party هم میتونید یک create بسازید و کد به دوستتون بدید و یا join شوید و با پلیری که میخواهید با هم بازی کنید که خیلی تاثییر داره با هم باشید

من خیلی توضیح دادم در کل بازی خیلی ساده ای هست من یکم زیادی نوشتم تا کامل باشه.
agario1.jpg

امیدوارم از بازی کردن لذت ببرید و میتونم با هم هماهنگ کنید تیمی بازی کنیم.

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
یا باید بخوری یا خورده شی :D (من معمولا با اسم IRAN بازی میکنم بهترین رنکمم 3 بوده تو ffa تو experimental هم 5 شدم 20دقیقه هم زنده موندم!)
اینم لیست اسمایی که عکس دارن!
ایراد بزرگ این بازی اینه که نمیشه تیم پیدا کرد!!!

http://www.gameskinny.com/0fbpc/agario-cosmetic-name-list-to-decorate-your-balls

آخرین ویرایش:

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
بازیش فن خاصی داره که با موس نمیشه زد ؟

دیدم بعضی های یه دفعه 2 تیکه میشن میپرن روت قورتت میدن :d

یا یه کوچولو میره نزدیک یه غول یه مقدار از طرف رو مثل جاروبرقی میکشه به خودش :))

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
بازیش فن خاصی داره که با موس نمیشه زد ؟

دیدم بعضی های یه دفعه 2 تیکه میشن میپرن روت قورتت میدن :d

یا یه کوچولو میره نزدیک یه غول یه مقدار از طرف رو مثل جاروبرقی میکشه به خودش :))

در مورد خوردن شما space رو بزن
بعدش به دو قسمت تقسیم میشی فقط حواست باشه باید طوری باشی که وقتی دو قسمتم میشی از طعمه بزرگ تر باشی :D
در مورد اون آخریم اونا تیم هستن بزرگه w میزنه تا کوچیکه بخوره بزرگ شه :D
پ.ن : دم صاحب تاپیک گرم من بیشترین رکوردم 6k بوده :D

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
دوستان کنترل بازی چجوریه؟ باید موس رو تو جهت خاصی کلیک کنیم و یا این که فقط موس رو ببریم تو اون جهت. چون به نظر من یه جورایی عجیب حرکت میکنه. زیگزاگی میره واسه من :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
دوستان کنترل بازی چجوریه؟ باید موس رو تو جهت خاصی کلیک کنیم و یا این که فقط موس رو ببریم تو اون جهت. چون به نظر من یه جورایی عجیب حرکت میکنه. زیگزاگی میره واسه من :D
باید موس رو ببری به اون جهت D: کلیک نیاز نیست :|

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
آقا یه سوال من کدومم؟

یکم موستو تکون بدی متوجه میشی :|
تو هنوز به مرحله ی خودشناسی نرسیدی ؟ :D
بخدا بازی کلیک لازم نداره :| کلا سه تا چیز داره :
حرکت موس برای حرکت کردن (:| space برای تقسیم شدن و پریدن روی دشمن تا بتونین دشمنایی که از شما سریع ترن رو بخورین :) w برا feed دادن به دوستاتون :|

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
یکم موستو تکون بدی متوجه میشی :|
تو هنوز به مرحله ی خودشناسی نرسیدی ؟ :D
بخدا بازی کلیک لازم نداره :| کلا سه تا چیز داره :
حرکت موس برای حرکت کردن (:| space برای تقسیم شدن و پریدن روی دشمن تا بتونین دشمنایی که از شما سریع ترن رو بخورین :) w برا feed دادن به دوستاتون :|
نزن این حرفو برادر من به عنوان تماشاچی وارد شدم خودم و ندیدم:d. یعنی نبودم که ببینم به جای پلی تماشاچی رو میزدم=)).

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
هیچ وقت گول نخورید الان 1000 تایی بودم یی گنده که فک کنم 3000 تا بود واسم W زد چندتا اعتماد کرد رفتم سمتش خوردم نامرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر