سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
لینک بازی رو ادیت کن..یعنی اخرش رو که عدد داره بردار و بجای .pkg بزار .json بعد بزن تو مرورگرت یه صفحه میاد که هش فایل ها توشه ..با یه برنامه مثل hash my file چکشون کن

مثال :

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n.../f/EP4497-CUSA05574_00-00000000000GOTY4_0.pkg

بشه این :

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...5/f/EP4497-CUSA05574_00-00000000000GOTY4.json

ببخشید شما نمیدونید با این مشکل چیکار باید کرد؟
وقتی psx رو اجرا میکنم و اون گزینه سبزش رو میزنم ، ارور میده که value cannot be null
چی کار باید کرد تا اجرا بشه؟؟

dave_oj

کاربر سایت
Oct 3, 2011
5
سلام
اقایون میشه باری هکی از خود کنسول تا اخر دانلود کرد؟
بازی قفل نمیشه؟
من از یه نفر که اکانت میفروخت پرسیدم گفت ایرادی نداره.
ولی چند جا نوشته بود که امکان قفل شدن بازی هست.
ممنون

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
دوستان من بعداز مدت ها دارم بازی رو از طریق PSX میریزم داخل PS4. فایلها رو هم میشناسه داخل برنامه

قبلا با سرعت 10 مگ میریخت ولی الان داره یک مگ یک مگ میریزه.

نمیدونم مشکل از کجا هستش

کسی میدونه مشکل چی هستش راهنمایی کنه ؟؟؟

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان من بعداز مدت ها دارم بازی رو از طریق PSX میریزم داخل PS4. فایلها رو هم میشناسه داخل برنامه

قبلا با سرعت 10 مگ میریخت ولی الان داره یک مگ یک مگ میریزه.

نمیدونم مشکل از کجا هستش

کسی میدونه مشکل چی هستش راهنمایی کنه ؟؟؟

اون سرعت یک مگ بخاطر اینه که داره از نت دانلود میکنه
یا دیتا کامل نیست یا ناقص دانلود شده
از نرم افزار ببینید کدوم پارته همونو دان کنید

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
با سلام .

من مشکلی بابت وصل شدن نرم افزار PSX به کنسول و این جیزا ندارم !

فقط وقتی میخواد PSX شروع به کار کنه و فایل های کنسول رو نشون بده یه باره برای خودش فایل ها در PSX مقدارش همین طور زیاده میشه و زیاد میشه و زیاد میشه و هیچ کاری نمیشه کرد و آخرش هم هنگ میکنه واصلا فکر هم میکنم اصلا فایل های دانلودی من رو نمیشناسه !!! و خلاصه موندم واقعا !

قبلا ها مودم ADSL داشتم و هیچ مشکلی نداشتم ولی الان با موبایل 4G و لب تاب ( لب تاپ منم قوی هستش و موبایل خوبی هم دارم ) که اومد انتقال دیتا بدم دیدم چنین مشکلی دارم و همش مقدار فایل ها تو PSX همین طور زیاد میشه و آخرش هنگ میکنه ( میخوام آپدیت گاد اف وار رو بریزم )

نت تایپ منم 3 هستش و آیا مشکل از اینه !!؟؟ و یا مشکل جای دیگست !؟

اینم عکس آپدیت هایی که گرفتم ! هر چند میگم PSX کلا قاطی میکنه و فایل ها همین طور زیاد میشه و زیاد میشه و ..... :((

این رو هم بگم آپدیتی که گرفتم آخریه و مطئنم همه چیش درسته از لحاظ ریجن و این چیزا ....

Capture.PNG

واقعا موندم چی کار کنم ! :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ehsan of War

aboly1994

کاربر سایت
Apr 10, 2018
23
با سلام .

من مشکلی بابت وصل شدن نرم افزار PSX به کنسول و این جیزا ندارم !

فقط وقتی میخواد PSX شروع به کار کنه و فایل های کنسول رو نشون بده یه باره برای خودش فایل ها در PSX مقدارش همین طور زیاده میشه و زیاد میشه و زیاد میشه و هیچ کاری نمیشه کرد و آخرش هم هنگ میکنه واصلا فکر هم میکنم اصلا فایل های دانلودی من رو نمیشناسه !!! و خلاصه موندم واقعا !

قبلا ها مودم ADSL داشتم و هیچ مشکلی نداشتم ولی الان با موبایل 4G و لب تاب ( لب تاپ منم قوی هستش و موبایل خوبی هم دارم ) که اومد انتقال دیتا بدم دیدم چنین مشکلی دارم و همش مقدار فایل ها تو PSX همین طور زیاد میشه و آخرش هنگ میکنه ( میخوام آپدیت گاد اف وار رو بریزم )

نت تایپ منم 3 هستش و آیا مشکل از اینه !!؟؟ و یا مشکل جای دیگست !؟

اینم عکس آپدیت هایی که گرفتم ! هر چند میگم PSX کلا قاطی میکنه و فایل ها همین طور زیاد میشه و زیاد میشه و ..... :((

این رو هم بگم آپدیتی که گرفتم آخریه و مطئنم همه چیش درسته از لحاظ ریجن و این چیزا ....

View attachment 91633

واقعا موندم چی کار کنم ! :|
سلام.منم با گوشی میریزم نتم هم تایپ سه هست.وقتی میگین فایل های یباره زیاد میشه منظورتون توی تب log هست؟اون عادیه.برا هنگ کردنش هم برنامه رو از روی تب log بزارید روی تب دیگه مثل سیتینگ.و اینترنت شبکه هم مطابق عکسی که میزارم در حالت شارینگ بزارید و فایروال و انتی ویروشم خاموش کنید.

Attachments

• gfhdfdghfg.PNG
    gfhdfdghfg.PNG
    39.5 KB · مشاهده: 30
  • Like
Reactions: masepahi

masepahi

کاربر سایت
Sep 23, 2018
1
سلام
من همیشه همه بازیامو با psx ریختم هفته پیش (فک کنم بعد از اینکه پلی استیشنو ابدیت کردم) وصلش کردم به کامپیوتر راحت مثل همیشه لینکایه کال اف میخواستم برداشتم
حالا کال اف رو دانلود کردم میخوام دوباره به کامپیوتر وصل کنم که بازیو بریزم ارور میده (cant obtain Ip adress)
ویندوز دیفندر دیزیبله فایروال ویدوز خاموشه هیچ وی پی انی حتی نصب نیست خلاصه از هفته پیش تا حالا هیچ برنامه ای رو کامپیوتر نصب نشده کابلو چند بار عوض کردم
کسی میدونه چیکار باید بکنم
20180923_000000.jpg

Alimm13

کاربر سایت
Sep 19, 2018
1
سلام.دوستان من وقتی میخواهم اپدیت call ww II با برنامه psx بگیرم خود اپدیت 7 گیگ است ولی تو برنامه تعداد فایل هایی که میده 7 تا فایل 4 گیگی هست !!!!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام.دوستان من وقتی میخواهم اپدیت call ww II با برنامه psx بگیرم خود اپدیت 7 گیگ است ولی تو برنامه تعداد فایل هایی که میده 7 تا فایل 4 گیگی هست !!!!
بخاطر اینکه کنسول فقط فایلای باقی مونده رو دانلود میکنه ولی برای دانلود با پی سی و انتقال با psx باید کل آپدیتایی که از اول اومده دانلود بشن
یا باید با خود کنسول دانلود کنید یا کل اون فایلارو بگیرید بعد انتقال بدید

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
برای من جدیدا psx ارور CDN/HOST میده ؟ این چیه ؟
PS4 به PC وصل میشه ولی وقتی میخوام تست بگیرم internet connection رو فیل میزنه ؟
حتی پورت رو چند باری عوض کردم مثلا 8085 و 8082 گذاشتم ولی باز نشد که نشد

آپدیت : مشکل روشن بودن فایروال بود

آخرین ویرایش:

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
دوستان سلام
من همه تنظیمات psx رو انجام میدم همه چی هم درست پیش میره دیتا هم با سرعت بالا منتقل میشه
مشکلم اینه بعد اینکه دانلود شروع میشه و من ارتباط لپتاپ با اینترنت رو قطع میکنم بعد از دانلود حدودا ۱۱ گیگ دانلود متوقف میشه و مجبورم دوباره لپ تاپ رو به نت وصل کنم تا دانلود ادامه پیدا کنه و دوباره که لپ تاپ و دیسکانکت میکنم بعد از انتقال ۱۱ گیگ دانلود متوقف میشه..... (این داستان تا پایان دانلود ادامه داره)

سوالم اینه بعد از شروع انتقال دیتا حتما باید ارتباط لپتاپ با اینترنت قطع شه ؟ یا اصلا نباید قطع شه؟

(ممنون میشم راهنمایی کنید من ۱۰ ۱۲سال پیشم با ps3 همین مشکل رو داشتم )

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان سلام
من همه تنظیمات psx رو انجام میدم همه چی هم درست پیش میره دیتا هم با سرعت بالا منتقل میشه
مشکلم اینه بعد اینکه دانلود شروع میشه و من ارتباط لپتاپ با اینترنت رو قطع میکنم بعد از دانلود حدودا ۱۱ گیگ دانلود متوقف میشه و مجبورم دوباره لپ تاپ رو به نت وصل کنم تا دانلود ادامه پیدا کنه و دوباره که لپ تاپ و دیسکانکت میکنم بعد از انتقال ۱۱ گیگ دانلود متوقف میشه..... (این داستان تا پایان دانلود ادامه داره)

سوالم اینه بعد از شروع انتقال دیتا حتما باید ارتباط لپتاپ با اینترنت قطع شه ؟ یا اصلا نباید قطع شه؟

(ممنون میشم راهنمایی کنید من ۱۰ ۱۲سال پیشم با ps3 همین مشکل رو داشتم )

خب چرا اینترنت رو قطع میکنی اصلا؟

• Like
Reactions: M3ti J70

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
خب چرا اینترنت رو قطع میکنی اصلا؟
ممنون از پاسخ :blush:
اصلا نمی دونم باید قطع کنم یا لزومی نداره قطع کنم؟ اگه قطع نکنم ممکنه اشتباها از حجم اینترنتم کم بشه؟
یه دلیلشم اینه جدیدا اکانت ظرفیت 1 میخرم، واسم سواله اگه موقع دانلود به اینترنت وصل باشه ممکنه بلافاصله بعد از نصب بازی قفل شه؟

شرمنده اگه سوالم مسخرس با این وضع قیمتا نمی تونم پول دیسک بدم مجبورم اکانت ظرفیت 1 بخرم...

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ممنون از پاسخ :blush:
اصلا نمی دونم باید قطع کنم یا لزومی نداره قطع کنم؟ اگه قطع نکنم ممکنه اشتباها از حجم اینترنتم کم بشه؟
یه دلیلشم اینه جدیدا اکانت ظرفیت 1 میخرم، واسم سواله اگه موقع دانلود به اینترنت وصل باشه ممکنه بلافاصله بعد از نصب بازی قفل شه؟

شرمنده اگه سوالم مسخرس با این وضع قیمتا نمی تونم پول دیسک بدم مجبورم اکانت ظرفیت 1 بخرم...

در مورد اینکه از نت دانلود کنه یا نکنه، از سرعت انتقالش میشه فهمید اگه خیلی بالاس مشخصه که داره از دیتا کپی میکنه ولی حقیقتا در مورد دیتا ظرفیت 1 اطلاعی ندارم من که چطوری باید بریزی که بازی ققل نشه

• Like
Reactions: M3ti J70

shahrouztk

کاربر سایت
Oct 16, 2014
128
نام
Shahrouz
سلام و خسته نباشید.

برای من PSX Download Helper هر 10 دقیقه الی 15 دقیقه از کار می افته با این خطا

PSX Download Helper has stopped working.

در واقع Crash میکنه.
آیا راه حلی برای این هست؟
Firewall کلا خاموش هستش و آنتی ویروس هم Avast هستش. که هر از گاهی فایل exe برنامه را بعنوان ویروس قرنطینه میکنه ولی هر بار مجازش میکنم. و بعدش هم برنامه قشنگ به اینترنت و به کنسول وصل میشه. فقط هنگام Transfer هر 10 دقیقه حدودا اونجوری بسته میشه.

ممنون میشم کمک کنید.
اين ارور براي ورژن برنامه هست و كلا برنامه خراب هستش ، كلا پاكش كن و يك بار ديگه از لينك معتبر دانلود كن رفع ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر