سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چجوری خاموش کنم مگه همون ویندوز دیفندر فایر وال ویندوز نیست؟
ویندوز دیفندر که آنتی ویروسه

توی گوگل سرچ کن، من ویندوز 10 ندارم الان که دقیقا بهت بگم کجا بری ولی توی Control Panel پیدا میشه تنظیماتش

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام دوستان....من تو انتقال دیتا مشکل ندارم فقط سرعت از ۱۰ مگ در ثانیه بیشتر نمیره ...دیدن کسایی با ۱۰۰ مگ در ثانیه انتقال میدن...میگن این کار نیاز به کارت شبکه گیگا بایتی و کابل cat 6 داره ...لطفا میشه یه راهنمایی کنید و اینکه کارت شبکه اکسترنال برای لپ تاب هست یا فقط اینترنال واسه پی سی هست...و قیمت کارت شبکه تقریبا چقدره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان....من تو انتقال دیتا مشکل ندارم فقط سرعت از ۱۰ مگ در ثانیه بیشتر نمیره ...دیدن کسایی با ۱۰۰ مگ در ثانیه انتقال میدن...میگن این کار نیاز به کارت شبکه گیگا بایتی و کابل cat 6 داره ...لطفا میشه یه راهنمایی کنید و اینکه کارت شبکه اکسترنال برای لپ تاب هست یا فقط اینترنال واسه پی سی هست...و قیمت کارت شبکه تقریبا چقدره؟
مستقیم از کنسول به سیستم وصل کردید؟ فقط باید مستفیم بهم دیگه وصل بشن تا سرعت بالاتر بره و بله یه سری پیشنیازا داره. اگه با لپ تاپ میخواید انتقال بدید یه مقدار سخت افزار مناسبم طلب میکنه چون دیدم کسایی که با لپ تاپ قدیمی میخواستن انتقال بدن سرعت انتقال از سرعت دانلود مستقیم با کنسولم بدتر بوده

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
مستقیم از کنسول به سیستم وصل کردید؟ فقط باید مستفیم بهم دیگه وصل بشن تا سرعت بالاتر بره و بله یه سری پیشنیازا داره. اگه با لپ تاپ میخواید انتقال بدید یه مقدار سخت افزار مناسبم طلب میکنه چون دیدم کسایی که با لپ تاپ قدیمی میخواستن انتقال بدن سرعت انتقال از سرعت دانلود مستقیم با کنسولم بدتر بوده
من کنسول رو به لپ تاب و لپ تاب رو از طریق ولی فا به اینترنت متصل کردم...مشکلی واسه انتقال ندارم.فقط سرعت انتقال از ۱۲ مک در ثانیه بیشتر نمیره

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
مستقیم نمیشه که بالاخره باید از یه جایی به اینترنت وصل باشه که از کنسول وصل میشه به مودم

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
مستقیم نمیشه که بالاخره باید از یه جایی به اینترنت وصل باشه که از کنسول وصل میشه به مودم
از کنسول به لپ تاب و از طریق لپ تاب به من وصل میشم...از یکی پرسیدم گفت هاب سوییچ گیگابایتی نیاز داری .میخوام بدونم اگه با های سویچ اوکی میشه بگیرم اگر نه الکی هزینه نکنم

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
موقع انتقال دیتا از کامپیوتر به کنسول مثلا تا 10 گیگ که می ره برنامه stop working میده و باید برنامه ببندم و دوباره اجراش کنم تا دانلود ادامه بده راهی برای درست شدنش نداره برا یه بازی 40 گیگی باید 4 تادفه برنامه رو ببندی باز کنی
ویندوزمم 10

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
موقع انتقال دیتا از کامپیوتر به کنسول مثلا تا 10 گیگ که می ره برنامه stop working میده و باید برنامه ببندم و دوباره اجراش کنم تا دانلود ادامه بده راهی برای درست شدنش نداره برا یه بازی 40 گیگی باید 4 تادفه برنامه رو ببندی باز کنی
ویندوزمم 10
برنامه که بازه بزار توی تپ دیگه مثلا تب options بمونه

• Like
Reactions: MHD.ir

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
دوستان کسی دیتای گاد اف وار رو انتقال داده ؟
موقع انتقال تا نزدیک 11 گیگ اول که میره can not download میده آپدیت 1.11 رو دوبار دانلودش کردم بازهم همون قسمت میره ارور میده
کسی همچین مشکلی داشته؟

radlleben002

کاربر سایت
Mar 20, 2018
67
دوستان کسی دیتای گاد اف وار رو انتقال داده ؟
موقع انتقال تا نزدیک 11 گیگ اول که میره can not download میده آپدیت 1.11 رو دوبار دانلودش کردم بازهم همون قسمت میره ارور میده
کسی همچین مشکلی داشته؟
منم این مشکلو دارم ولی 11 gig رو میره واسه 44 گیگ can not download میزنه بعد میگه date croupted رفتم دوباره دیتا رو دانلود کردم هنوز نرخیتم
اگه کسی میدونه کمک کنه لطفا

• Like
Reactions: Mahdi444

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اینایی که مشکل Data Corrupted دارن، یکی از پارتهای دیتاشون مشکل داره دوباره باید دانلود کنن

وقتی که دیتا داره منتقل میشه و ارور میده، نگاه کنید ببینید کدوم لینک داره میریزه و ارور میده، دوباره باید بگیرید اون پارت رو

shervingiran

کاربر سایت
Sep 24, 2017
2
سلام اساتید
بنده مشکلی دارم که طبق قاعده اصلا نباید وجود داشته باشه و الکی داره با روح و روان من بازی میکنه.من قبلا با استفاده از psx دیتا منتقل کردم. بازی bloodborne رو نصب کردم. الان میخوام madmax رو نصب کنم.دیتاشو هم دان کردم. من مشکل تو اتصال پروکسی دارم. بدون پروکسی کنسول به نت وصل میشه با پروکسی آی پی دارم ولی نت نه.میدونم جواب firewall هست ولی من اونو غیرفعال کردم.بازم میگم قبلا هم انتقال دادم.الان هم با windows 10 و با windows 7 که روش eset نصب بود که فایروال اونم غیرفعال کردم امتحان کردم ولی واقعا خستم کرده. اصلا نت نداره.خیلی ممنون میشم کمکم کنین. با تشکرات فراوان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر