سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
این قسمت رو دقیق توضیح میدی چطور انجام بدیم و فایدش چیه؟
وقتی کنسول به برنامه متصل میشه لینک بازیو بهتون میده از orbismodding آخرین اپدیتشو دربیارید
همشونو بدید به دانلود منیجر
برای درآوردن پارتای بعدی دیتا هم خود دانلود منیجر یه قابلیتی داره میتونید ازش استفاده کنید فکر کنم اموزشش تو نت باشه یه برنامه دیگه هم برای همینکار هست قبلا تو همین انجمن منتشرش کردن تاپیکش باید باشه
تو تنظیمات دانلود منیجر مسیر فایلایی که پسوند pkg دارنو بذارید تو فایلی که متصل به psx هست بعد دانلود دیگه نیازی نیست کاری کنید برنامه رو اجرا کنید بازیو منتقل کنید

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
آقا من تازه کارم
بلادبورن دور و بر 36 گیگه ولی من فایلاش رو می زارم میشه 6 تا 4 گیگی و یه 1 گیگ و خورده ای که میشه 25 گیگ.جریان چیه؟یه دفعه هم گذاشتم دور و بر 9 گیگ شده بود

j_mactavish199

کاربر سایت
Dec 1, 2014
55
آقا من تازه کارم
بلادبورن دور و بر 36 گیگه ولی من فایلاش رو می زارم میشه 6 تا 4 گیگی و یه 1 گیگ و خورده ای که میشه 25 گیگ.جریان چیه؟یه دفعه هم گذاشتم دور و بر 9 گیگ شده بود
اون 6 تا 4 گیگی با 1 گیگی فایلای اصلی بازیه. اون 9 گیگه هم اپدیت بازیه.(اگه دقت کنی تو اسم فایلای 9 گیگی Axxx هست که ورژن اپدیت هست.)

• Like
Reactions: m!ds

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
اون 6 تا 4 گیگی با 1 گیگی فایلای اصلی بازیه. اون 9 گیگه هم اپدیت بازیه.(اگه دقت کنی تو اسم فایلای 9 گیگی Axxx هست که ورژن اپدیت هست.)
ممنون حدس زده بودم
آپدیتش رو چجوری باید لینکش رو بگیرم؟ از سایت PKG finder یا نه وایسم همین فایل اصلیا دانلود شه بعد خود دستگاه بهم لینک می ده؟

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
ممنون حدس زده بودم
آپدیتش رو چجوری باید لینکش رو بگیرم؟ از سایت PKG finder یا نه وایسم همین فایل اصلیا دانلود شه بعد خود دستگاه بهم لینک می ده؟
اینجا هم لینک بازی و هم لینک دیتا رو گذاشته، بسته به ریجنتون میتونید دانلود کنید
شاتل لند

• Like
Reactions: m!ds

marg11

کاربر سایت
Apr 29, 2009
91
سلام دوستان من یک مشکلی دارم ممنون میشم جوابمو بدین من 40 گیگ فایل gta رو دانلود کردم ولی موقع انتقال به ps4 از طریق برنامه psx بازم از اینترنتم دانلود میکنه چیکار کنم از نتم مصرف نکنه ممنون میشم راهنماییم کنید

aseptron

کاربر سایت
Sep 5, 2012
131
نام
رضا
دوستان من یه مشکلی دارم موقع لینک گرفتن، اولین فایلی که میخوام بگیرم همچین پسوندی داره؛

wol_error.gif
اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.
Capture.JPG

DP...یعنی عدد نیست که بخوام برای به دست آوردن لینک های قسمت بعدی 2 و3 و... بهش بدم، و حجمش هم 4 گیگه با اینکه اولین فایلی هم هست که میگیرم...

کسی راهنمایی ای بلده؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من یه مشکلی دارم موقع لینک گرفتن، اولین فایلی که میخوام بگیرم همچین پسوندی داره؛

wol_error.gif
اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.
Capture.JPG

DP...یعنی عدد نیست که بخوام برای به دست آوردن لینک های قسمت بعدی 2 و3 و... بهش بدم، و حجمش هم 4 گیگه با اینکه اولین فایلی هم هست که میگیرم...

کسی راهنمایی ای بلده؟
dp- رو پاک کنید 0_ اضافه کنید میشه اپدیت

• Like
Reactions: aseptron

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام برای سرعت بیشتر انتقال دیتا به کنسول یه جا خوند باید کابل 6cat و مودم و کارت شبکه 1000 mbs داشته باشیم که سرعت انتقالتونو ببره بالا از کامپیوتر به کنسول
نظرهتون چیه دوستان؟

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
سلام اینکه من کنسول رو میبرم بیرون اونا با کابل لن با سرعت 50-70 مگابایت در ثانیه میزنن اما خودم وقتی توی خونه با لن میزنم سرعت بهم میده 10-15 مگابایت در ثانیه از چیه ؟ :(:((
البته طول کابل لنم زیاده (یه 10 متری میشه) وقتی اون لن کوتاه تره رو وصل میکنم سرعت به 20-25 مگابایت هم میرسه اما خب هیچوقت به سرعتی که مغازه های بیرون میزنن با 50-70 تا نمیرسه ! قضیه چیه

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام اینکه من کنسول رو میبرم بیرون اونا با کابل لن با سرعت 50-70 مگابایت در ثانیه میزنن اما خودم وقتی توی خونه با لن میزنم سرعت بهم میده 10-15 مگابایت در ثانیه از چیه ؟ :(:((
البته طول کابل لنم زیاده (یه 10 متری میشه) وقتی اون لن کوتاه تره رو وصل میکنم سرعت به 20-25 مگابایت هم میرسه اما خب هیچوقت به سرعتی که مغازه های بیرون میزنن با 50-70 تا نمیرسه ! قضیه چیه
مودم نمیتونه حجم زیادی از دیتا رو منتقل کنه

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
یعنی تو بازی سنتر با این همه کاربر یه برنامه نویس نیست که سورس psx رو دستکاری کنه که برنامه بیشتر از ۵ تا لینک لوگ نندازه ...سیستم به فنا رفت اینقدر هنگ کرد

• Like
Reactions: pejman2222

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر