سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

shapal

کاربر سایت
Feb 22, 2018
1
سلام من وقتی با نرم افر PSXDownloadHelper کار میکنم 7 یا 8 گیگ که دیتا انتقال میدم Capture.JPG این ارور همیشه میاد همه ورژن هاشو استفاده کردم باز درست نشد خواهشن به داد بنده برسید ویندوزم 7 .64بیتیه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام من وقتی با نرم افر PSXDownloadHelper کار میکنم 7 یا 8 گیگ که دیتا انتقال میدم View attachment 84489 این ارور همیشه میاد همه ورژن هاشو استفاده کردم باز درست نشد خواهشن به داد بنده برسید ویندوزم 7 .64بیتیه
موقع استفاده از نرم افزار تبش رو تغيير بديد مثلا بريد رو تب تنظيمات درست ميشه

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
آقا من دیتارو رو پی سی دارم و از قسمت ستینگ psx میرمو میریزم رو کنسول ولی حجم اینترنتمو کم میکنه....همه دانلودامو خورد لامصب..کسی میدونه مشکل از کجاس؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,789
نام
حامد
ممنون که جواب دادین ولی آخرین آپش مگه چقدره؟ الان حدود 8 گیگ از دانلودامو قورت داده نامرد
اخرین اپدیت ها رو اینجا چک کن.
ایدی بازی رو وارد کن تا هم اخرین نسخه و هم لینک دانلودش رو بهت بده.
PS4 PKG Finder

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
اخرین اپدیت ها رو اینجا چک کن.
ایدی بازی رو وارد کن تا هم اخرین نسخه و هم لینک دانلودش رو بهت بده.
PS4 PKG Finder
داداش آپدیت بازی رو هم گرفتم و ریختم توی پوشه اصلی بازی ولی بازم پوشه رو نمیشناسه و از خود نت دانلود میکنه!!! بیچاره کرده منو چیکارش کنم؟ احتمال داره ریجن اکانتی که گرفتم با ریجن بازی متفاوت باشه؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,789
نام
حامد
داداش آپدیت بازی رو هم گرفتم و ریختم توی پوشه اصلی بازی ولی بازم پوشه رو نمیشناسه و از خود نت دانلود میکنه!!! بیچاره کرده منو چیکارش کنم؟ احتمال داره ریجن اکانتی که گرفتم با ریجن بازی متفاوت باشه؟
توی تب لاگ ببین اسم فایلی که داره دانلود میکنه با فایل خودت یکی هست یا نه. به کد بازی دقت کن.
اره ممکنه ریجن اشتباه دانلود کرده باشی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
مورد اول اینکه موقع دانلود ببین اسم فایلی که برنامه لینکش رو داره استخراج میکنه (تو فیلد مربوطش نوشته) با فایلی که شما دانلود کردی یکیه ؟ اصلا ببین اون فایل رو داری ؟ مورد بعدی اینکه بعد از مطمئن شدن از یکی بودن اسم فایل با لینک استخراجی , برنامه رو ببنید و دوباره بازش کنید قبل اینکه Start رو بزنید تیک گزینه Local Rising رو بردارید تا نتونه از نت استفاده کنه اینجوری مواقعی که اون فایل مورد نظرش رو نتونست پیدا کنه نصب متوقف میشه و از اینترنت دیگه استفاده نمیکنه در مورد ریجن هم بله باید دقیقا با ریجن اکانتتون یکی باشه ممکنه ریجن اشتباهی رو دانلود کرده باشید ....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ADELANTEAMIR

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
مورد اول اینکه موقع دانلود ببین اسم فایلی که برنامه لینکش رو داره استخراج میکنه (تو فیلد مربوطش نوشته) با فایلی که شما دانلود کردی یکیه ؟ اصلا ببین اون فایل رو داری ؟ مورد بعدی اینکه بعد از مطمئن شدن از یکی بودن اسم فایل با لینک استخراجی , برنامه رو ببنید و دوباره بازش کنید قبل اینکه Start رو بزنید تیک گزینه Local Rising رو بردارید تا نتونه از نت استفاده کنه اینجوری مواقعی که اون فایل مورد نظرش رو نتونست پیدا کنه نصب متوقف میشه و از اینترنت دیگه استفاده نمیکنه در مورد ریجن هم بله باید دقیقا با ریجن اکانتتون یکی باشه ممکنه ریجن اشتباهی رو دانلود کرده باشید ....
بابت جواب ممنون
اون موارد اول رو بررسی میکنم ولی در مورد ریجن وقتی اکانت بازی رو خریدم به عنوان ریجن دو بهم فروخته شد و منم رفتم دیتای ریجن دو دان کردم . میخام بدونم راهی هست که بتونم قبل از اینکه دیتارو دانلود کنم خودم بفهمم ریجن اکانت خریده شده چنده تا با خیال راحت دیتارو دان کنم؟
بازم ممنونم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
بابت جواب ممنون
اون موارد اول رو بررسی میکنم ولی در مورد ریجن وقتی اکانت بازی رو خریدم به عنوان ریجن دو بهم فروخته شد و منم رفتم دیتای ریجن دو دان کردم . میخام بدونم راهی هست که بتونم قبل از اینکه دیتارو دانلود کنم خودم بفهمم ریجن اکانت خریده شده چنده تا با خیال راحت دیتارو دان کنم؟
بازم ممنونم
با همون psx وصل بشيد بعدم لينكي كه بهتون ميدرو دانلود كنيد
هم مشكل ريجن نداريد هم مجبور نيستيد دو ساعت فايلاي فشردرو خارج كنيد
دايركتوري pkg رو تو فايل psx بذاريد مستقيم بعد دانلود ميره اونجا بعدم منتقلش ميكنيد

• Like
Reactions: ADELANTEAMIR

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
داداش این گزینه local rising رو تیکشم برداشتم ولی بازم از اینترنت دانلود میکنه...؟؟؟:-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر