سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
موقع دانلود بازی Just Cause 3 از طریق لینکی که PSX بهم داده تو دانلود پارت اول و پارت اخر که 3.8 گیگ حجمشه به مشکل برخوردم.
دوتا پارت تقریبا حجمی تا دوگیگ دانلود میشن بعد یهو دانلود قطع میشه و دوباره فایل از اول شروع به دانلود میکنه در صورتی که بقیه پارتا دان شدن فقط
این دوتا این مشکل رو دارن.مشکل از چیه دوستان؟

با نت ایرانسل دانلود میکنی؟

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
با نت ایرانسل دانلود میکنی؟
اره با ایرانسل دان میکنم.بقیه پارتا دان شدن نمیدونم چرا این دوتا پارت اول و اخر اینجوری میشن چندین دفه هم سعی کردم حتی پاک کردم لینکو از اول دوباره دان کردم و مسیر ذخیره سازی فایلم عوض کردم بازم اینجوری میشه.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اره با ایرانسل دان میکنم.بقیه پارتا دان شدن نمیدونم چرا این دوتا پارت اول و اخر اینجوری میشن چندین دفه هم سعی کردم حتی پاک کردم لینکو از اول دوباره دان کردم و مسیر ذخیره سازی فایلم عوض کردم بازم اینجوری میشه.

مدتیه بعضی از فایلهایی که با نت ایرانسل میگیری خراب میشن! ببین تعداد پارتهای دانلود رو بزار روی 4 و سعی کن همشون توی یک بار بگیری و پاز نکنی دانلود رو درست میشه

• Like
Reactions: sajadkh

TinyHero

کاربر سایت
Jun 24, 2017
21
مدتیه وقتی تو Pc یا لپتاپ برنامه psx رو اجرا میکنم تقریبا بعد از حدود 11 گیگ که دیتا رو به کنسول انتقال میده برنامه خود ب خود فورس کلوز میده و مجبورم دوباره برم ببندم و دوباره اجراش کنم تا دیتا مجددا ادامه پیدا کنه
شما حساب کنید برای یه بازی 60 گیگی مجبورم 6_7 بار این کارو تکرار کنم
خواستم بدونم برای شما هم همینطوره یا فقط برای من این شکلی شده

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
مدتیه وقتی تو Pc یا لپتاپ برنامه psx رو اجرا میکنم تقریبا بعد از حدود 11 گیگ که دیتا رو به کنسول انتقال میده برنامه خود ب خود فورس کلوز میده و مجبورم دوباره برم ببندم و دوباره اجراش کنم تا دیتا مجددا ادامه پیدا کنه
شما حساب کنید برای یه بازی 60 گیگی مجبورم 6_7 بار این کارو تکرار کنم
خواستم بدونم برای شما هم همینطوره یا فقط برای من این شکلی شده
هميشه همين شكلي بوده
تب برنامرو عوض كنيد مثلا بريد رو تب تنظيمات مشكل حل ميشه

• Like
Reactions: imanasgharpour

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام هر كاري مي كنم كنسول به اينترنت وصل نميشه و برنامه psx هم اينترنتو كه عوض مي كنم همون ip رو نشون مي ده مشكل چيه ؟
انتي ويروس ندارم فايروالم خاموشه .
شما اینترنت پی سی رو شیر کنین تو کل پی سی
از cheng adaptor setting

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
سلام و درود ، یه سوال داشتم : من آپدیت بازی rainbow و بازی پلاس این ماه darksiders رو گرفتم با برنامه psx . همشون دانلود شدن . اما موقع نصب دستگاه ارور میده که دیتا مشکل داره و نصب نمیشه . لینک ها رو چند بار چک کردم . حتی دوباره همه آپدیت ها رو دانلود کردم . (کلی وقت و حجم دادم :((:((:(( )
ولی باز هم همین مشکل هست . اول یه 200 مگ میگیره از پکیج ها بعد ارور میده . تا حالا کلی بازی و آپدیت نصب کرده بودم اینجوری این مشکل رو نداشتم . کسی مشکل داشته ؟ راهنمایی چیزی .
ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام و درود ، یه سوال داشتم : من آپدیت بازی rainbow و بازی پلاس این ماه darksiders رو گرفتم با برنامه psx . همشون دانلود شدن . اما موقع نصب دستگاه ارور میده که دیتا مشکل داره و نصب نمیشه . لینک ها رو چند بار چک کردم . حتی دوباره همه آپدیت ها رو دانلود کردم . (کلی وقت و حجم دادم :((:((:(( )
ولی باز هم همین مشکل هست . اول یه 200 مگ میگیره از پکیج ها بعد ارور میده . تا حالا کلی بازی و آپدیت نصب کرده بودم اینجوری این مشکل رو نداشتم . کسی مشکل داشته ؟ راهنمایی چیزی .
ممنون

آپدیت Rainbow که گرفتی ریجن چنده؟ ورژن چنده؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ریجن 1 . ورژن 1.42 . چند بار هم کلا پاک کردم لینک ها و دوباره درخواست آپدیت رو تولید کردم که مطمئن بشم آپدیت جدید نیومده باشه

اون آپدیتی که گرفتی همین ورژن هست؟ چون 12 ساعت بعداز آپدیت اول دوباره یه آپدیت جدید اومد

چقدر حجم خالی داری بتو دستگاه؟

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
اون آپدیتی که گرفتی همین ورژن هست؟ چون 12 ساعت بعداز آپدیت اول دوباره یه آپدیت جدید اومد

چقدر حجم خالی داری بتو دستگاه؟

هم جمعه شب آپدیت ها رو گرفتم ، هم دیشب . چندین بار ورژن و لینک رو چک کردم . حجم خالی رو مطمئن نیستم ولی فک کنم حجم باشه (بازی زیاد ندارم ، دستگاهم 1 ترا هستش) .
بعد هم یک درصد آپدیت ها مشکل داشته باشه . بازی darksiders چی ؟ اون که دیگه از اولش مشکل داره .
عذر میخوام سوالام زیاد شده ، واقعا حس خیلی بدیه نزدیک به 40 گیگ رو دانلود کنی بعد نشه ریخته بشه .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
هم جمعه شب آپدیت ها رو گرفتم ، هم دیشب . چندین بار ورژن و لینک رو چک کردم . حجم خالی رو مطمئن نیستم ولی فک کنم حجم باشه (بازی زیاد ندارم ، دستگاهم 1 ترا هستش) .
بعد هم یک درصد آپدیت ها مشکل داشته باشه . بازی darksiders چی ؟ اون که دیگه از اولش مشکل داره .
عذر میخوام سوالام زیاد شده ، واقعا حس خیلی بدیه نزدیک به 40 گیگ رو دانلود کنی بعد نشه ریخته بشه .

یه عکس از PSX بگیر وقتی داره دیتا میریزه بعد ارور میده

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر