سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یه مشکلی که چند وقتیه پیش اومده اینه که برنامه هی تو لاگ لینک میگیره ، تو هر ثانیه یه لینک میگیره از چیزی که داری میگیری ( لینک تکراری )
اینقدر این لینک گرفتن های الکی ادامه پیدا میکنه تا برنامه هنگ میکنه و close application میزنه و باید دوباره از اول راه بندازیش !
راه حلی براش هست ؟

وقتی داره انتقال میده بزار روی تب setting

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
آره اتفاقا منم این مشکل رو دارم بعد از هر ۱۰ ۱۱ گیگ یدفه نرم افزار کرش میکنه !
تست میکنم میذارم رو Setting اگر درست بشه که عالی میشه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
برا من وقتی آپدیت gta v که 15 گیگ هست رو با همین برانامه میریزم رو دستگاه، همیشه سره 7 گیگ cannot download میشه
هر بازی دیگه ای هم که میزنم به جز کم حجما، یه چند گیگش که دانلود میشه cannot download میده
مشکلش چیه کسی میدونه
برنامه Close App میشه؟ اگه آره وقتی داری انتقال میدی بزار روی برگه Setting باشه

اگه هم دستگاه Cannot Dl میده یعنی آخرین آپدیت بازی رو نداری داداش

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
دوستان من یه مشکلی دارم
با این برنامه و به وسیله کابل لن نمیتونم وارد psn بشم تنظیمات خاصی داره؟
اینترنت دارم و بازی هم به راحتی میریزم ولی وارد psn نمیشه و باید حتما رو وای فای سوییچ کنم

koosha

کاربر سایت
Jul 14, 2006
109
نام
کوشا
اساتید عزیز یه سوال
من میخوام موقع انتقال دیتا به PS4 به اینترنت وصل نباشم که یهو بازی قفل نشه چون بیشتر آفلاین بازی میکنم. اما وقتی دستگاه رو وصل میکنم به مودم و سیم تلفن رو از مودم جدا میکنم دانلود شروع نمیشه و هیچ اتفاقی نمیافته. اما اگه لحظه اول اینترنت وصل باشه و دانلود شروع بشه و بعدش کابل تلفن رو جدا کنم بدون مشکل تا آخر انتقال داده میشه. کسی میدونه مشکل از کجاست؟ میخوام بدون اتصال به اینترنت دیتا رو انتقال بدم

bestalireza

کاربر سایت
Oct 31, 2017
1
ذوستان عزیز راهنمایی کنید لطفا
من تو اتصال ps4به لبتاب تو ویندوز۱۰به مشکل خوردم قبلا تو ۸.۱به راحتی وصل میکردم ولی الان تو ویندوز۱۰ نت به ps4نمیرسه میدونم یه جاکار میلنگه اما نمیدونم کجاش ممنون میشم راهنمایی دقیقی بکنید

اساتید عزیز یه سوال
من میخوام موقع انتقال دیتا به PS4 به اینترنت وصل نباشم که یهو بازی قفل نشه چون بیشتر آفلاین بازی میکنم. اما وقتی دستگاه رو وصل میکنم به مودم و سیم تلفن رو از مودم جدا میکنم دانلود شروع نمیشه و هیچ اتفاقی نمیافته. اما اگه لحظه اول اینترنت وصل باشه و دانلود شروع بشه و بعدش کابل تلفن رو جدا کنم بدون مشکل تا آخر انتقال داده میشه. کسی میدونه مشکل از کجاست؟ میخوام بدون اتصال به اینترنت دیتا رو انتقال بدم
فک نمی کنم همچین چیزی امکان پذیر باشه که بدون اتصال اینترنت بخای دیتا رو انتقال بدی

Last edited by a moderator:

mhsmhp

کاربر سایت
Oct 31, 2017
2
با سلام
وقتی داشتم بازی رو انتقال می دادم، حدود 4 گیگ که گذشت یهو نوشت faild و بعدش که دوباره امتحان کردم، از اون به بعد رو از اینترنت خودم دانلود می کنه. برای حلش چیکار کنم؟
با تشکر

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
با سلام
وقتی داشتم بازی رو انتقال می دادم، حدود 4 گیگ که گذشت یهو نوشت faild و بعدش که دوباره امتحان کردم، از اون به بعد رو از اینترنت خودم دانلود می کنه. برای حلش چیکار کنم؟
با تشکر
یا کد اپدیت/دیتا یکی نیست یا آخرین اپدیتو ندارید

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
سلام دوستان
من بازی
Wolfenstein II The New Colossus رو دانلود کردم با اخرین اپدیت هاش ریجن بازی با ریجن اکانت هم 1 هست تمامی مراحل رو هم میرم اما موقع ریختن چند صد مگ میره ولی feild میزنه دوباره مجبورم حدود 1 گیگ با ps4 دانلود کنم و باز با برنامه چند مگ میره و دوباره feild میزنه واقعا کلافه شدم نمیدونم چه کنم.کمک کنید

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
من بازی
Wolfenstein II The New Colossus رو دانلود کردم با اخرین اپدیت هاش ریجن بازی با ریجن اکانت هم 1 هست تمامی مراحل رو هم میرم اما موقع ریختن چند صد مگ میره ولی feild میزنه دوباره مجبورم حدود 1 گیگ با ps4 دانلود کنم و باز با برنامه چند مگ میره و دوباره feild میزنه واقعا کلافه شدم نمیدونم چه کنم.کمک کنید

مطمعنی آخرین آپدیت رو دانلود کردی؟

کد دیتا و ورژن آپدیتی که داریو بزار اینجا

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من دیتا بازی GT SPORTرو از اسیا دل دان کردم ابدیت بازی هم‌ دارم ۱۶گیگ از دیتا انتقال پیدا میکنه وقتی میخواد قسمت که اجازه‌‌اجرا بازی رو بده نصب بشه ارور cannot installرو میده
دیتا از نظر حجم هم سالمه کم نیست

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

mja89

کاربر سایت
May 10, 2014
11
سلام خواهشا سریع کمک کنید دارم دیوونه میشم همه اموزشها رو رفتم ادم نابلدی هم نیستم ولی این مشکل دیوونم کرده
من برای اولین باز از برنامه استفاده کردم دیتای بازی متال گر رو خریدم بعد کل دیتا رو ریختم رو کامپیوتر نرم افزار رو اجرا کردم تو کنسول هم مراحل رو رفتم تست کانکشن رو هم زدم همه چیز اوکی بود بعد اوندم به مقدار از بازی رو دانلود کردم زدم رو توقف اومدم تو پی سی فولد بازی رو از منوی تنظیمات اد کردم گزینه اوتومات رو هم زدم بعد تو کنسول زدم ادامه دانلود حدود ۱ گیگ که دانلود شد گفتم بیینم نکنه داره فایل رو از نت میگیره اتصال مودم به تلفن رو قطع کردم ولی دانلود ادامه پیدا کرد تا چهار نیم گیگ رفت یه دفعه متوقف شد زدم ادامه دانلود بعد چند ثانیه گزینه
Cannot download
روی بازی اومد اموزش ها رو کامل خوندم هم کنسول هم پی سی رو ریستارت کردم مشکل اینجاست الان برون پ روکسی بازی با نت خودم دان میشه ولی همین که میخوا ماز طریق برنامه بازی رو دان کنم نمیشه اومدم فتیل های دانلودی رو دستی زدم تو هر پارت که برنامه درست کرده بود به ترتیب از ۰۰ تا ۰۷ ولی بازم میزنم دانلود نمیشه تو برنامه هم فایل های که دستی دادم همش میشه به اسم پارت ۰۴ خواهشا کمک کنید درضمن ای دی بازی با ای دی دیتایی که خریدم هم یکیه.ممنون من الان نشستم تا جوابی راه حلی چیزی بدید.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام خواهشا سریع کمک کنید دارم دیوونه میشم همه اموزشها رو رفتم ادم نابلدی هم نیستم ولی این مشکل دیوونم کرده
من برای اولین باز از برنامه استفاده کردم دیتای بازی متال گر رو خریدم بعد کل دیتا رو ریختم رو کامپیوتر نرم افزار رو اجرا کردم تو کنسول هم مراحل رو رفتم تست کانکشن رو هم زدم همه چیز اوکی بود بعد اوندم به مقدار از بازی رو دانلود کردم زدم رو توقف اومدم تو پی سی فولد بازی رو از منوی تنظیمات اد کردم گزینه اوتومات رو هم زدم بعد تو کنسول زدم ادامه دانلود حدود ۱ گیگ که دانلود شد گفتم بیینم نکنه داره فایل رو از نت میگیره اتصال مودم به تلفن رو قطع کردم ولی دانلود ادامه پیدا کرد تا چهار نیم گیگ رفت یه دفعه متوقف شد زدم ادامه دانلود بعد چند ثانیه گزینه
Cannot download
روی بازی اومد اموزش ها رو کامل خوندم هم کنسول هم پی سی رو ریستارت کردم مشکل اینجاست الان برون پ روکسی بازی با نت خودم دان میشه ولی همین که میخوا ماز طریق برنامه بازی رو دان کنم نمیشه اومدم فتیل های دانلودی رو دستی زدم تو هر پارت که برنامه درست کرده بود به ترتیب از ۰۰ تا ۰۷ ولی بازم میزنم دانلود نمیشه تو برنامه هم فایل های که دستی دادم همش میشه به اسم پارت ۰۴ خواهشا کمک کنید درضمن ای دی بازی با ای دی دیتایی که خریدم هم یکیه.ممنون من الان نشستم تا جوابی راه حلی چیزی بدید.
یه عکس از برنامه موقع استفاده بذارید
کدوم آپدیتو دارید؟ احتمال خیلی زیاد آخرین آپدیتو ندارید چون همین اواخر یه آپدیت جدید براش داده بودن که تو سایتای ایرانی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر