سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
درود!
دوستان من تا حالا از از psx استفاده نکردم یه سوال ابتدایی دارم D:
میگم این دیتا ها ک واسه دانلود تو سایتا میزارن وقتی با این برنامه ریخته بشه تو کنسول بازی اجرا میشه؟!
یعنی دیگه نیاز ب خرید خود بازی یا هر چیز دیگه ای نیست؟
اگه اينجوزي بود كه ديگه كسي پول بازي نميداد
يا باهاش اپديت ديسك فيزيكي رو ميريزيد يا ديتاي نسخه ديجيتالي كه در هر دوصورت بايد بازيو بخريد
اين نرم افزار فقط كمك ميكنه سريعتر بشه فايلارو دانلود كرد چون سرعت كنسول پايينتره

• Like
Reactions: Los_Merengues

Los_Merengues

کاربر سایت
Oct 1, 2017
2
اگه اينجوزي بود كه ديگه كسي پول بازي نميداد
يا باهاش اپديت ديسك فيزيكي رو ميريزيد يا ديتاي نسخه ديجيتالي كه در هر دوصورت بايد بازيو بخريد
اين نرم افزار فقط كمك ميكنه سريعتر بشه فايلارو دانلود كرد چون سرعت كنسول پايينتره
آها...من تا همین لحظه فقط دیسک بازیو میخریدم زیاد با این روش آشنایی نداشتم!
خیلی ممنون:D

FCB_G18

کاربر سایت
May 12, 2017
169
سلام
من میخوام دیتای فیفا 18 رو بریزم ولی هر پارت که با psx منتقل میکنم باید دستی پارت بعدی معرفی کنم . پارت سوم دیگه هیچ جوره نمیشه ارور میده cant download file
مشکل چیه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
من میخوام دیتای فیفا 18 رو بریزم ولی هر پارت که با psx منتقل میکنم باید دستی پارت بعدی معرفی کنم . پارت سوم دیگه هیچ جوره نمیشه ارور میده cant download file
مشکل چیه

آخرین آپدیت رو نداری داداش

• Like
Reactions: FCB_G18

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان من زیاد با psx کار می کنم. مشکلاتشو می دونم. ولی سر fifa18 یه اتفاقی واسه من میفته که هیچکاریش نمی تونم بکنم. تقریبا تا 20-22 گیگ و خوب میریزه. از اونجا پارت 2 رو شروع میکنه ریختن. از اونجا مشکل شروع میشه. یعنی هر 500 -600 مگی که میریزه برنامه psx قاطی می کنه و ارور close application میده. البته قبل از این هم چندبار این کارو می کنه ولی خب دوباره run می کنمش و ادامه میده ریختنو. ولی این دفعه آخر دیگه نمیریزه. معمولا این طبیعیه. باید چند مگ همینطوری بریزی، بعد برنامه رو دوباره run کنی تا ادامه بده. ولی این دفعه نمی دونم چجوریه که از خود کنسول هم دیگه اجازه دانلود نمی ده و همش اررور میده. من خودم فکر می کنم شاید پارت 2یی که دارم corrupted باشه!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان من زیاد با psx کار می کنم. مشکلاتشو می دونم. ولی سر fifa18 یه اتفاقی واسه من میفته که هیچکاریش نمی تونم بکنم. تقریبا تا 20-22 گیگ و خوب میریزه. از اونجا پارت 2 رو شروع میکنه ریختن. از اونجا مشکل شروع میشه. یعنی هر 500 -600 مگی که میریزه برنامه psx قاطی می کنه و ارور close application میده. البته قبل از این هم چندبار این کارو می کنه ولی خب دوباره run می کنمش و ادامه میده ریختنو. ولی این دفعه آخر دیگه نمیریزه. معمولا این طبیعیه. باید چند مگ همینطوری بریزی، بعد برنامه رو دوباره run کنی تا ادامه بده. ولی این دفعه نمی دونم چجوریه که از خود کنسول هم دیگه اجازه دانلود نمی ده و همش اررور میده. من خودم فکر می کنم شاید پارت 2یی که دارم corrupted باشه!

ببین اون پارت که مشکل داره از اول بگیر یا این کارو کن، وقتی میزنی که انتقال بده، برنامه رو بزار روی تبِ Setting یا یه تب دیگه، روی Log نباشه

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
ببین اون پارت که مشکل داره از اول بگیر یا این کارو کن، وقتی میزنی که انتقال بده، برنامه رو بزار روی تبِ Setting یا یه تب دیگه، روی Log نباشه
اون پارت و دوباره گرفتم. ولی بازم درست نشد. بالای 5-6 بار این 23-24 گیگ و دانلود کردم باز گیر کرد. تو اینترنت کلی گشتم. راههای مختلف و امتحان کردم. هیچکدوم فایده نداشت. دیگه آخرین راه حلی که به ذهنم رسید جواب داد.
من اینترنتم شاتل هست. فکر کردم اینترنت گوشیو که همراه اول هست هات اسپات کنم شاید فرجی شد. هات اسپات کردم، شروع کرد دانلود کردن !!! یه 20 30 مگ دانلود کردم. بعد دوباره رفتم رو PSX، اوکی شد. دیگه پارت 2 که تموم شد، تا آخرش بدون مشکل رفت. ولی در کل مشکل عجیبی بود.

• Like
Reactions: aliahmadi2

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
سلام دوستان من قبلا از این روش یه بازی رو انتقال دادم تو دستگاه اما الان هر کاری میکنم نمیشه
مراحلی که میرم اینه:
1:اول باید فایروال و آنتی ویروس غیر فعال باشه
2:برنامه psx download helper باز میکنیم و آی پی و پورت رو یادداشت میکنیم و زبانش انگلیسی میکنیم
3: وارد ps4 میشیم و بازی رو میزاریم برا دانلود تا کمی دانلود شه و pause میکنیم
4:وارد network->setup internet connection میشیم و من که با کابل انتقال میدم use cable و custom میزنم و بقیه مراحل automatic تا به use proxy برسیم و اون آ پی و پورت که تو برنامه یادداشت کردیم رو وارد میکنیم و بعد test connection تا همه success بشه
5:به برنامه psx download helper بر میگردیم میبینیم که در قسمت log یه سری لینک هایی اومده که ما با psn و local کار داریم
6:به تب setting در برنامه psx download helper میریم و auto find replacefile رو فعال میکنیم و ادرس پوشه ی بازی رو بهش میدیم و سپس apply
7:به ps4 میریم و قسمت notification و دانلود بازی که از قبل گذاشتیم رو ادامه میدیم حالا مگه نباید بازی انتقال داده بشه اما برا من میزنه cannot download

توی بعضی آموزشا دیدم که باید لینکو تو برنامه کپی کنی و عدداشو تغییر بدی ولی هرکاری کردم نشد کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه ممنون

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,784
نام
حامد
سلام دوستان من قبلا از این روش یه بازی رو انتقال دادم تو دستگاه اما الان هر کاری میکنم نمیشه
مراحلی که میرم اینه:
1:اول باید فایروال و آنتی ویروس غیر فعال باشه
2:برنامه psx download helper باز میکنیم و آی پی و پورت رو یادداشت میکنیم و زبانش انگلیسی میکنیم
3: وارد ps4 میشیم و بازی رو میزاریم برا دانلود تا کمی دانلود شه و pause میکنیم
4:وارد network->setup internet connection میشیم و من که با کابل انتقال میدم use cable و custom میزنم و بقیه مراحل automatic تا به use proxy برسیم و اون آ پی و پورت که تو برنامه یادداشت کردیم رو وارد میکنیم و بعد test connection تا همه success بشه
5:به برنامه psx download helper بر میگردیم میبینیم که در قسمت log یه سری لینک هایی اومده که ما با psn و local کار داریم
6:به تب setting در برنامه psx download helper میریم و auto find replacefile رو فعال میکنیم و ادرس پوشه ی بازی رو بهش میدیم و سپس apply
7:به ps4 میریم و قسمت notification و دانلود بازی که از قبل گذاشتیم رو ادامه میدیم حالا مگه نباید بازی انتقال داده بشه اما برا من میزنه cannot download

توی بعضی آموزشا دیدم که باید لینکو تو برنامه کپی کنی و عدداشو تغییر بدی ولی هرکاری کردم نشد کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه ممنون
مراحلی که گفتی درست بود.
اول مطمئن شو که دیتات ناقصی نداره. بدون نرم افزار بذار یه 50 مگ از نت دانلود کنه بعد ببین ادامه اش میره یا نه.
مرحله بعد اگه همه پارت هایی که دانلود کردی کامله یه بار روی پورت 9090 تست کن.
قبل استارت برنامه پورت رو روی 9090 بذار هم توی ps4 تغییرش بده.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,784
نام
حامد
دیتا فکر نکنم مشکلی داشته باشه با پورت 9090 هم امتحان کردم بازم همین مشکل پابرجاست
توی تپ log این لینک psn: http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...readId=0&serverIpAddr=192.168.1.36&r=00000001

و اینم لینک لوکال : L:\mass effect\EP0006-CUSA02491_00-MASSEFFECT400000_10.pkg
ریجن بازی رو اشتباه دانلود کردین. اون دیتایی که دانلود شده CUSA02491 ریجن دو هست و کنسول میخواد CUSA02684 ریجن 1 رو دانلود کنه. نرم افزار مشکلی نداره از اول ریجن 1 رو دانلود کنید. همیشه توی ریجن ها دقت کنید که این اتفاق نیفته.

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
فهمیدم داداش مشکل از ریجن هست باید ریجن اکانت بازی با ریجن دیتای بازی یکی باشه من بازیم ریجن امریکا هست و دیتا رجین اروپا هی باید دوباره دان کنم

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
سلام دوستان من 11 گیگابایت از دیتای یه بازی رو انتقال دادم که متوقف شد و وقتی دوباره میخوام ادامشو بزنم نمیشه کسی میدونه مشکل از کجاست؟

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
سلام دوستان من 11 گیگابایت از دیتای یه بازی رو انتقال دادم که متوقف شد و وقتی دوباره میخوام ادامشو بزنم نمیشه کسی میدونه مشکل از کجاست؟
منم این مشکل رو روی ۳-۴تا کنسول مختلف داشتم دیتا رو هم چک کردم سالم بود...با نت هم دان نمیکنه ...فک کنم از فریمور جدید باشه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
یه مشکلی که چند وقتیه پیش اومده اینه که برنامه هی تو لاگ لینک میگیره ، تو هر ثانیه یه لینک میگیره از چیزی که داری میگیری ( لینک تکراری )
اینقدر این لینک گرفتن های الکی ادامه پیدا میکنه تا برنامه هنگ میکنه و close application میزنه و باید دوباره از اول راه بندازیش !
راه حلی براش هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر