سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
باسلام. من ديتا رو از طريق برنامه روي دستگاه ريختم اما يه قفل كوچيك كنار عنوان مونده و وقتي روي بازي كليك ميكنم منو به استور ميبره دليلش چيه!!!
اکانتی که بازی رو باهاش دانلود کردین هکی بوده بازی قفل شده !‌

=====================================

دوستان چجوری میشه سرعت انتقال رو از ۱۰۰مگابیت (۱۲مگابایت)‌بیشتر برد ؟؟؟‌باید کابل عوض کنم ؟‌کابلام Cat5 و 5E هستن ... cat6 بندازم درست میشه ؟‌میخوام تا ۳۰۰مگابیت بتونم بگیرم ازش ...

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان من هنوز دیتای دموی pes2017 که 20 گیگ هست رو نتونستم کامل انتقال بدم! تا 4 گیگ میره جلو و دیگه جلوتر نمیره...هر کاری میکنم فقط 3 یا گیگ میره جلو

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان چجوری میشه سرعت انتقال رو از ۱۰۰مگابیت (۱۲مگابایت)‌بیشتر برد ؟؟؟‌باید کابل عوض کنم ؟‌کابلام Cat5 و 5E هستن ... cat6 بندازم درست میشه ؟‌میخوام تا ۳۰۰مگابیت بتونم بگیرم ازش ...

سلام
کابل Cat6 + کارت شبکه گیگابیت

• Like
Reactions: Ἁlireza

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان من هنوز دیتای دموی pes2017 که 20 گیگ هست رو نتونستم کامل انتقال بدم! تا 4 گیگ میره جلو و دیگه جلوتر نمیره...هر کاری میکنم فقط 3 یا گیگ میره جلو

پست اول رو خوندید ؟ یا آموزش دانلود PSX رو ؟ لینک دانلودی که براتون میاد 4گیگ هست و شما باید همه ی پارت هارو دانلود کنید وقتی لینک میذاره پارت های بعدی رو بذارین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezaa2016

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
پست اول رو خوندید ؟ یا آموزش دانلود PSX رو ؟ لینک دانلودی که براتون میاد 4گیگ هست و شما باید همه ی پارت هارو دانلود کنید وقتی لینک میذاره پارت های بعدی رو بذارین
اره اموزشا رو خوندم. همه پارت ها رو دانلود کردم... فقط مشکل اینجاست که با برنامه psx فقط 4 گیگ انتقال میده به کنسول و گیر میکنه! یا بعضی وقتا فایل dp رو میخاد که نمیدونم چی هست!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اره اموزشا رو خوندم. همه پارت ها رو دانلود کردم... فقط مشکل اینجاست که با برنامه psx فقط 4 گیگ انتقال میده به کنسول و گیر میکنه! یا بعضی وقتا فایل dp رو میخاد که نمیدونم چی هست!
میشه عکس بذارید ؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
سلام دوستان من کامپیوترم از طریق usb به نت گوشی وصله ، و میخوام PS4 هم به هاتسپات گوشی وصل کنم از طریق وایفای ، ولی یه مشکلی هست که نمیذاره ، تو Test connection میزنه Failed و ارور NW-31456-9 رو میده ( وقتی پروکسی استفاده نمیکنم راحت وصل میشه بدون ارور ) اما تنظیمات psx رو وقتی انجام میدم این ارور رو میده ، ممنون میشم راهنمایی کنید .

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان من کامپیوترم از طریق usb به نت گوشی وصله ، و میخوام PS4 هم به هاتسپات گوشی وصل کنم از طریق وایفای ، ولی یه مشکلی هست که نمیذاره ، تو Test connection میزنه Failed و ارور NW-31456-9 رو میده ( وقتی پروکسی استفاده نمیکنم راحت وصل میشه بدون ارور ) اما تنظیمات psx رو وقتی انجام میدم این ارور رو میده ، ممنون میشم راهنمایی کنید .
:| با هات اسپات که نمیشه همچین کاری کرد

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
سلام من میخوام دیتا رو دانلود کنم .دو پارت بود.اولی 22 گیگ و پارت دومی هم حدود 40 گیگه!!اول رو دان کردم واسه پارت دوم تو psx همون پارت اول میده !!!
و اینکه داستان orbismodding چیه؟

P@rtex

کاربر سایت
Jul 1, 2017
31
من موقع انتقال آپدیت‌ها از لپ تاپ به PS4 برنامه هی ارور میده و بسته میشه. از نسخه‌های دیگه هم استفاده کردم باز همینجوری میشد. مشکل چیه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
من موقع انتقال آپدیت‌ها از لپ تاپ به PS4 برنامه هی ارور میده و بسته میشه. از نسخه‌های دیگه هم استفاده کردم باز همینجوری میشد. مشکل چیه؟
stopped working ؟
مشکل از نرم افزار و موارد مختلفه درکل راه حل دقیقی براش نیست برای همه همینه
برنامه هم خیلی وقته آپدیت نشده و هیچکدوم از باگ هاش فیکس نشده

1mprexive

کاربر سایت
Jun 29, 2017
28
یه فایل 40 گیگی رو با psx میخوام به کنسول انتقال بدم تا 24 گیگ میره جلو و هرکاری میکنم دیگه انتقال نمیده و از اینترنت دانلود میکنه.اپدیت بازیو کامل گرفتم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر