سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
برنامه دیگه اپدیت نمیشه؟ خیلی مشکل داره! دمو رو دانلود کردم میخام انتقال بدم. 3 نیم گیگ انتقال میده.. بقیش رو دیگه جلو نمیره! دوباره از اول قطع میکنم و ادامه میدم بازم درست نمیشه... راه حل چیه؟

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
ای بابا با خود پلی اسیشن هم امتحان کردم باز نشد.انگار این اپدیت بتل۱ ایراد داره تا ۳.۷ گیگ رفت بعد یهو گیر کرد برگشت از اول!

mehrdad_bouf

کاربر سایت
Aug 27, 2012
47
نام
مهرداد
سلام . انتقال دیتا تا ۱۲ گیگ رفت بعد برنامه psx ارور داد ریست کردم برنامه رو اما دیگه اصلا ادامه نمیده و داره از نت دانلود میکنه الان مشکل کجاست؟ تا نصف خوب کپی شد سرعت عالی بود اما از وقتی که برنامه ارور داد اینجور شد و همش ارور cannot download میده لطفا بگین چکارکنم

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
سلام . انتقال دیتا تا ۱۲ گیگ رفت بعد برنامه psx ارور داد ریست کردم برنامه رو اما دیگه اصلا ادامه نمیده و داره از نت دانلود میکنه الان مشکل کجاست؟ تا نصف خوب کپی شد سرعت عالی بود اما از وقتی که برنامه ارور داد اینجور شد و همش ارور cannot download میده لطفا بگین چکارکنم

این مشکل منم هست.. تقریبا 4 گیگ انتقال میده ولی بعدش توقف میکنه و cannot download...

mehrdad_bouf

کاربر سایت
Aug 27, 2012
47
نام
مهرداد
دوستان بالاخره فهمیدم مشکل cannot download چیه و چرا وسط انتقال بعد از چند گیگ این ارور رو میده.
۲ تا دلیل داره اول اینکه احتمالا دیتا خراب دانلود شده
دوم اینکه فایل اپدیت بازی رو دانلود نکردید.این فایل دانلود ۹۰٪ باعث میشه که انتقال انجام بشه. من باری واچ داک رو با بدبختی دانلود کردم وسط انتقال برنامه psx ارور داد و بسته شد و دیگه همش ارور cannot download داد تا اینکه فهمیدم نیاز به دانلود اپدیت بازی داره.
توجه کنید اسم اپدیت با اسم دیتا اصلی فرق میکنه یعنی فقط اون قسمت اخر اسمشون با هم فرق میکنه. من الان بدون مشکل انتقال دادم فقط اخراش سرعت انتقال بد شد

• Like
Reactions: siavashb

mehrdad_bouf

کاربر سایت
Aug 27, 2012
47
نام
مهرداد
و اون کسایی که میگن توی تست کانکشن failed میده:
تنها دلیلش اینه که قبل از ورود به برنامه psx تست کانکشن میزنید. اشتباه است. وقتی توی کنسول پروکسی رو دادین و نکس زدین اصلا تست نزنید، برگردید به psx و استارت بزنید و بعد توی کنسول تست بزنید.
هر سوالی بود در خدمتم

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان بالاخره فهمیدم مشکل cannot download چیه و چرا وسط انتقال بعد از چند گیگ این ارور رو میده.
۲ تا دلیل داره اول اینکه احتمالا دیتا خراب دانلود شده
دوم اینکه فایل اپدیت بازی رو دانلود نکردید.این فایل دانلود ۹۰٪ باعث میشه که انتقال انجام بشه. من باری واچ داک رو با بدبختی دانلود کردم وسط انتقال برنامه psx ارور داد و بسته شد و دیگه همش ارور cannot download داد تا اینکه فهمیدم نیاز به دانلود اپدیت بازی داره.
توجه کنید اسم اپدیت با اسم دیتا اصلی فرق میکنه یعنی فقط اون قسمت اخر اسمشون با هم فرق میکنه. من الان بدون مشکل انتقال دادم فقط اخراش سرعت انتقال بد شد

من نسخه دمو بازی pes2017 رو دانلود کردم. ولی بازم ارور میزنه.. هیچ اپدیتیم نداره!روی 4 گیگ دیگه جلوتر نمیره

1mprexive

کاربر سایت
Jun 29, 2017
28
سلام
برای انتقال دیتا 2 روش وجود داره. روش اول که سرعت کمتری داره رو تست کردم ولی internet conection رو faild میزنه.همه قسمت هاروهم درست انجام دادم.
روش دوم هم که به وسیله کابل لن انجام میشه(اتصال بین کنسول و pc) باید در قسمت sharing در وای فای کابل Lan رو share کنی ولی اصلا کابل لن تو گزینه ها نیست فقط دو گزینه داره Local Area Conections و Virtualbox Host Only Network
کسی میتونه کمک کنه :((:((

1mprexive

کاربر سایت
Jun 29, 2017
28
سلام
برای انتقال دیتا 2 روش وجود داره. روش اول که سرعت کمتری داره رو تست کردم ولی internet conection رو faild میزنه.همه قسمت هاروهم درست انجام دادم.
روش دوم هم که به وسیله کابل لن انجام میشه(اتصال بین کنسول و pc) باید در قسمت sharing در وای فای کابل Lan رو share کنی ولی اصلا کابل لن تو گزینه ها نیست فقط دو گزینه داره Local Area Conections و Virtualbox Host Only Network
کسی میتونه کمک کنه :((:((
این مشکل درست شد ولی دیتای بازی با 16 گیگ کپی شد بعد اون دیگه از اینترنت دانلود میکرد و هرکاری کردم درست نشد.(اینم بگم که اپدیت بازی رو نگرفتم چون هیچ سایتی جدیدترین اپدیت رو نداره)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
این مشکل درست شد ولی دیتای بازی با 16 گیگ کپی شد بعد اون دیگه از اینترنت دانلود میکرد و هرکاری کردم درست نشد.(اینم بگم که اپدیت بازی رو نگرفتم چون هیچ سایتی جدیدترین اپدیت رو نداره)
خب خودتون دارید میگید اپدیتو نگرفتید
بدون اپدیت انتقال داده نمیشه اپدیت بازیو از orbismodding دربیارید و دانلود کنید مشکل حل میشه

1mprexive

کاربر سایت
Jun 29, 2017
28
خب خودتون دارید میگید اپدیتو نگرفتید
بدون اپدیت انتقال داده نمیشه اپدیت بازیو از orbismodding دربیارید و دانلود کنید مشکل حل میشه
میشه بیشتر توضیح بدید.داخل سایت PS4 PKG Finder اسم هر بازی ای رو سرچ میزنم پیدا نمیکنه.چطوری کار میکنه این سایت؟!
اپدیت Titanfall 2 ریجن 1 رو میخوام کسی لینک نداره؟

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
میشه بیشتر توضیح بدید.داخل سایت PS4 PKG Finder اسم هر بازی ای رو سرچ میزنم پیدا نمیکنه.چطوری کار میکنه این سایت؟!
اپدیت Titanfall 2 ریجن 1 رو میخوام کسی لینک نداره؟
کد بازیو باید وارد کنید مثلا CUSA06397 هم از روی لینک دیتا قابل برداشته هم از لینک استور بازی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
توی لینکی که psx بهمون میده کدوم عدد رو باید عوض کنم تا پارتهای بعدی دانلود بشه چون ظاهرا تمام پارتها یکی هستن!!!!
اخر لینک یه سری چیزا مثل ای پیتون و اینجور موارد هست اونارو پاک کنید (کلا اضافه هستن) تا برسید به pkg. بعد قبل از pkg. عدد هست اون عدد رو باید تغییر بدید پارتا از 0 شروع میشن اگه بازی/آپدیت زیر 4 گیگ باشه عدد نداره چون کلا یه پارته
اگه بازم متوجه نشدید لینک psx ـون رو بذارید تغییر دادش رو بذارم تا متوجه بشید به چصورته

• Like
Reactions: sayron_14

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
اخر لینک یه سری چیزا مثل ای پیتون و اینجور موارد هست اونارو پاک کنید (کلا اضافه هستن) تا برسید به pkg. بعد قبل از pkg. عدد هست اون عدد رو باید تغییر بدید پارتا از 0 شروع میشن اگه بازی/آپدیت زیر 4 گیگ باشه عدد نداره چون کلا یه پارته
اگه بازم متوجه نشدید لینک psx ـون رو بذارید تغییر دادش رو بذارم تا متوجه بشید به چصورته

الان این لینک رو بهم داده

http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A05282_00-CODIWTHEGAME0001-A0118-V0100-DP.pkg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
فکر کنم بازیو از قبل نصب داشتید این لینک dp هست (delta package) یه فایل کم حجمه که منتقل میشه
dp- رو به 0_ تبدیل کنید میشه پارت اول اپدیت بازی (اگه اپدیتش کمتر از 4 گیگه فقط dp- رو پاک کنید)
این میشه لینکاتون:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA05282_00-CODIWTHEGAME0001-A0118-V0100_0.pkg
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA05282_00-CODIWTHEGAME0001-A0118-V0100_1.pkg
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA05282_00-CODIWTHEGAME0001-A0118-V0100_2.pkg
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...SA05282_00-CODIWTHEGAME0001-A0118-V0100_3.pkg

• Like
Reactions: sayron_14

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر