سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نه قبل این می تونستم و با سرعت 13 مگ انتقال می دادم اما حالا فقط امکان وای وای دارم . مشکل مودمه که اتاق دیگه اس. اما لپ تاب و ps4 پیش هم هستن

خب داداش من یه آموزش برات میفرستم، مستقیم لپتاپ رو به PS4 وصل کن و از طریق وای فای نت رو برسون به لپتاپ

خودم اینطوری منتقل میکنم :)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان بدون کابل لن و و به صورت وایرلس میشه از PC به PS4 فایل ها رو انتقال داد؟ سرعتش چطوره؟
بله میشه
اگه پی سی با کابل وصل باشه و کنسول با وایرلس سرعتش بین 8تا12 هست (اگه بازی کنید سرعتش میاد پایین وقتی کاری انجام ندید این سرعت رو میده)
اگه جفتشون رو با وایرلس وصل کنید سرعتش خیلی از این پایینتر میاد که یکم اذیت کنندس اگه بتونید یکیشونو با کابل وصل کنید و سرعت 8-12 بگیرید خوبه و جوری نیست که زمان انتقالش خیلی خسته کننده و طولانی بشه

• Like
Reactions: Milad_HW

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
45
با سلام در زمانی که با کابل لپتاپ و کنسول بهم وصل میشوند گزینه اول و دوم موفق متصل میشه اما گزینه سوم ساین نمیشه علت چیست ممنون میشم راهنمایی فرمایید

aef156

کاربر سایت
Jun 17, 2017
6
سلام
اقا من از شاتل لند دیتای بازیرو گرفتم و همش
م گذاشتم تو یه فولدر بعدشم ادرس فولدرو دادم به برنامه و شیش گیگی اول خیلی راحت با سرعت بالا ریخته شد ولی بعد از شیش گیگ سرعت یهو اومد پایین (در واقع داشت از اینترنت دانلود میکرد بقیه ی دیتارو) و از حجم ترافیکمم کم میشد بعدشم که ادرس فایلا رو تک تک وارد کردم تا شاید مشکل حل شه کلا دیگه زد can not download خلاصه اینکه دهنم سرویس شده لطفا راهنمایی کنین(در ضمن لینکایی که برنامه بهم میده پشت pkg هیچ عددی نیست یعنی از صفر شروع نشده)

• Like
Reactions: mgh2225

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام
اقا من از شاتل لند دیتای بازیرو گرفتم و همش
م گذاشتم تو یه فولدر بعدشم ادرس فولدرو دادم به برنامه و شیش گیگی اول خیلی راحت با سرعت بالا ریخته شد ولی بعد از شیش گیگ سرعت یهو اومد پایین (در واقع داشت از اینترنت دانلود میکرد بقیه ی دیتارو) و از حجم ترافیکمم کم میشد بعدشم که ادرس فایلا رو تک تک وارد کردم تا شاید مشکل حل شه کلا دیگه زد can not download خلاصه اینکه دهنم سرویس شده لطفا راهنمایی کنین(در ضمن لینکایی که برنامه بهم میده پشت pkg هیچ عددی نیست یعنی از صفر شروع نشده)
احتمال زیاد اخرین اپدیتو ندارید یا اینکه فایل dp هست
یه عکس از برنامه + لینکاش رو بذارید

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان هنوز کار من راه نیفتاده. من لپتاپ رو با مودم فورجی usb به نت وصل میکنم که سرعت خوبی هم داره.. بعد با برنامه هات اسپات اینترنت رو شیر میکنم روی ps4. ولی بازم ارور میده برنامه psx و وصل نمیشه...کلافه شدم دیگه. با مودم Adsl تک پورت هم تست کردم ولی نمیشه.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان هنوز کار من راه نیفتاده. من لپتاپ رو با مودم فورجی usb به نت وصل میکنم که سرعت خوبی هم داره.. بعد با برنامه هات اسپات اینترنت رو شیر میکنم روی ps4. ولی بازم ارور میده برنامه psx و وصل نمیشه...کلافه شدم دیگه. با مودم Adsl تک پورت هم تست کردم ولی نمیشه.

چطوری هات اسپات میکنی؟ چه طوری سیستم و PS4 رو بهم وصل کردی ؟ با کابل؟

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
چطوری هات اسپات میکنی؟ چه طوری سیستم و PS4 رو بهم وصل کردی ؟ با کابل؟
با برنامه(virutual router manajer ) که نت لپتاپ رو روی کنسول هات اسپات کردم. سیستم و ps4 رو با نت روی لپتاپ متصل کردم ولی همچنان ارور میده.نه با کابل وصل نکردم فقط وایفای

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
با برنامه(virutual router manajer ) که نت لپتاپ رو روی کنسول هات اسپات کردم. سیستم و ps4 رو با نت روی لپتاپ متصل کردم ولی همچنان ارور میده.نه با کابل وصل نکردم فقط وایفای

برنامه PSX خودش هات اسپاته لازم نیست از برنامه دیگه ای استفاده کنی

نت لپتاپ که از طریقه مودم 4جی وصله ، حالا ببین این کانکشن رو شیر کن و از لپتاپ یه کابل مستقیم وصل کن به PS4 اینطوری هم میشه شیر کرد

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
برنامه PSX خودش هات اسپاته لازم نیست از برنامه دیگه ای استفاده کنی

نت لپتاپ که از طریقه مودم 4جی وصله ، حالا ببین این کانکشن رو شیر کن و از لپتاپ یه کابل مستقیم وصل کن به PS4 اینطوری هم میشه شیر کرد
یعنی یه کابل از لپتاپ وصل کنم به کنسول.. نت کنسول اوکی میشه؟ تنظیمات شیر کردنش چه جوریه؟ مرسی تست میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر