سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان من از وقتی ای پی این برنامه رو دادم به کنسول دیگه به نت وصل نمیشه! مثلا در حالت عادی میخام کنسول رو به نت با وای فای وصل کنم ارور میده. پرو.کسی رو هم do not use میزارم ولی بازم ارور میده به نت وصل نمیشه. مشکل از چیه؟؟

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان من از وقتی ای پی این برنامه رو دادم به کنسول دیگه به نت وصل نمیشه! مثلا در حالت عادی میخام کنسول رو به نت با وای فای وصل کنم ارور میده. پرو.کسی رو هم do not use میزارم ولی بازم ارور میده به نت وصل نمیشه. مشکل از چیه؟؟

فکر میکنم جای custom گزینه easy رو باید بزنید

• Like
Reactions: rezaa2016

dixoooon

کاربر سایت
Jun 30, 2017
1
سلام من مشکل چهارم رودارم
هرکاری گفتین کردم ولی نمیشه
بعد از چند دقیقه شروع میکنه به دانلود کردن دیتا از نت
راهنمایی کنین

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام من مشکل چهارم رودارم
هرکاری گفتین کردم ولی نمیشه
بعد از چند دقیقه شروع میکنه به دانلود کردن دیتا از نت
راهنمایی کنین
برنامه وصل میشه؟
ممکنه کد دیتا یکی نباشه یا اگه اپدیته اخرین اپدیت بازی نباشه
یه عکس از صفحه نرم افزار بذارید
این کارو قبلا امتحان کردم ولی فایده نداشت
این کلا باگ خود نرم افزاره به سیستم و اینا ربطی نداره
چون پشتیبانیشو خیلی وقت پیش ول کردن حتی این مشکلات معمولی هم فیکس نشده

• Like
Reactions: shylord

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
این کلا باگ خود نرم افزاره به سیستم و اینا ربطی نداره
چون پشتیبانیشو خیلی وقت پیش ول کردن حتی این مشکلات معمولی هم فیکس نشده
کاملا درسته .... خیلی ها همین مشکل رو دارن ... بیشتر جاها گفتن که برنامه مشکل داره

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان من یک مشکلی دارم که قبلا توی ps3 یا همین اوایل ps4 نبود میخواستم ببینم راهی داره که موقع دانلود (یا همون انتقال) فایل من چند پارتی نشه !؟ (چند پارتی منظورم موقع دانلود نیست میدونم هر پارت 4گیگ هست موقع دانلود یا همون انتقال به کنسول هست، توی عکس مشخصه)
یک عکس هم میزارم. توی عکس نگاه کنید همه بازی ها چند پارت شده واسه دانلود . مثلاً مورتال 14گیگ یه پارته الباقی رفته پارت دو ! بعد مشکل اینجاس موقع انتقال از PC به کنسول شروع به انتقال پارت 14 گیگی میکنه و پارت دوم و شروع به دانلود میکنه و از حجم اینترنتم کسر میشه !
راه حلی داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
28kzk0.jpg

آخرین ویرایش:

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
دوستان من یک مشکلی دارم که قبلا توی ps3 یا همین اوایل ps4 نبود میخواستم ببینم راهی داره که موقع دانلود (یا همون انتقال) فایل من چند پارتی نشه !؟ (چند پارتی منظورم موقع دانلود نیست میدونم هر پارت 4گیگ هست موقع دانلود یا همون انتقال به کنسول هست، توی عکس مشخصه)
یک عکس هم میزارم. توی عکس نگاه کنید همه بازی ها چند پارت شده واسه دانلود . مثلاً مورتال 14گیگ یه پارته الباقی رفته پارت دو ! بعد مشکل اینجاس موقع انتقال از PC به کنسول شروع به انتقال پارت 14 گیگی میکنه و پارت دوم و شروع به دانلود میکنه و از حجم اینترنتم کسر میشه !
راه حلی داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
28kzk0.jpg
این مشکل نیست دوست من. الان سیستم دانلود سونی اینطوریه. یه مقدار از دیتا دانلود میشه و شما می تونید بازیو شروع کنید و ادامه دانلود هم انجام می شه برای اینکه طرف مجبور نشه تا خود 50 گیگ دانلود رو صبر کنه مثلا میاد 14 - 15 گیگ اولش می گیره که شما بتونی حداقل از بعضی بخشای بازی استفاده کنی در حالی که منتظر هستی دانلود کامل بشه.

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
این مشکل نیست دوست من. الان سیستم دانلود سونی اینطوریه. یه مقدار از دیتا دانلود میشه و شما می تونید بازیو شروع کنید و ادامه دانلود هم انجام می شه برای اینکه طرف مجبور نشه تا خود 50 گیگ دانلود رو صبر کنه مثلا میاد 14 - 15 گیگ اولش می گیره که شما بتونی حداقل از بعضی بخشای بازی استفاده کنی در حالی که منتظر هستی دانلود کامل بشه.

درسته حرف شما ،
ولی الان من کل پارتهای بازی رو دانلود کردم ، الان راهی داره که دیگه از حجمم کم نشه بتونم فقط انتقال بدم ؟

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
درسته حرف شما ،
ولی الان من کل پارتهای بازی رو دانلود کردم ، الان راهی داره که دیگه از حجمم کم نشه بتونم فقط انتقال بدم ؟
احتمال نداره که مثلا اپدیت بازی رو کنار فایلا نزاشته باشی یا مثلا یه پارت کم حجم رو یادت رفته باشه بزاری تو پوشه انتقال ؟ برای من به هیچ عنوان
حجم کم نمی کنه مگه اینکه اشتباهی توی پوشه انتقال فایلام باشه. فقط در اون صورت حجم به خاطر دانلود دیتایی که نیستش تو پوشه کم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر