سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

Dexi_Mexi

کاربر سایت
Jun 16, 2017
11
این برنامه از طریق همین آی پی به دستگاه وصل میشه دیگه

الان متوجه شدید IPV 4 کجا هست دقیقا؟

دونستن اینکه ای پی ورژن 4 کجاست اره. میدونم کجاست. حالا شما چجوری فهمیدی که ایراد از آی پی هستش از چیز دیگه نیست؟

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
دوستان من میخام فایل انتفال بدم به ps4 ولی وصل نمیشه اصلا. من ایپی و پورت رو میگیرم وبعد استارت برنامه رو میزنم. از اونورم رو ps4 میرم custom و ایپی رو میدم! پس چرا وصل نمیشه؟

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
عزیزان همه موارد رو کامل انجام میدم ولی موقع انتقال دیتا وقتی روی گزینه دانلود بازی میزنم ارور میده.
مشکل از کجاست؟

Teiger

کاربر سایت
Jun 27, 2017
3
سلام
مشکلی ک با psx دارم مثلا بازی rocket league رو کنسول میزنه ۷ گیگ ولی ابتدا ب ساکن همه لینکهارو نمیده اول بمن ۱.۵. گیگ داد بعد ک اپلود کردم دوتا ۴ گیگ داد اخرم دوتا ۱.۵ گیگ نزدیک ۹ گیگ داد
این طبیعیه یا مشکلی هست واینکه چرا همون اول همه ی لینکها رو نمیده

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
عزیزان همه موارد رو کامل انجام میدم ولی موقع انتقال دیتا وقتی روی گزینه دانلود بازی میزنم ارور میده.
مشکل از کجاست؟
ممکنه اشتباه ست کرده باشید
اگه تمام مواردو درست انجام دادید و بازم کار نکرده موقعی که نرم افزار ای پی میده کنارش یه فلش هست چک کنید ببینید اگه ای پی دیگه ای هست اونو تست کنید
سلام
مشکلی ک با psx دارم مثلا بازی rocket league رو کنسول میزنه ۷ گیگ ولی ابتدا ب ساکن همه لینکهارو نمیده اول بمن ۱.۵. گیگ داد بعد ک اپلود کردم دوتا ۴ گیگ داد اخرم دوتا ۱.۵ گیگ نزدیک ۹ گیگ داد
این طبیعیه یا مشکلی هست واینکه چرا همون اول همه ی لینکها رو نمیده
اموزش کار با برنامه رو بخونید اگه بخواید هر لینکی که میده رو هربار دانلود کنید که هزار بار باید یه فایلو دانلود کنید
نرم افزار یه لینک میده از همون لینک میشه بقیه پارتارو درآورد و همشونو دانلود کرد بعدم انتقال داد
+کنسول فقط آپدیت جدیدو ازتون میخواد ولی برای انتقال با psx باید تمام اپدیتای منتشر شدرو دانلود کنید برای همین اگه بازیتون روی کنسول اپدیت هست حجمی که کنسول برای دانلود میده با حجمی که باید با psx دانلود کنید فرق داره

• Like
Reactions: mgh2225

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
ممکنه اشتباه ست کرده باشید
اگه تمام مواردو درست انجام دادید و بازم کار نکرده موقعی که نرم افزار ای پی میده کنارش یه فلش هست چک کنید ببینید اگه ای پی دیگه ای هست اونو تست کنید

فکر میکنم منظورمو درست بیان نکردم.
دیتا رو از شاتل لند دانلود کردم
همه فایلا رو ریختم تو یه فایل
auto find رو زدم
بعد رفتم بازی رو تو کنسول گذاشتم واسه دانلود
اول ارور میداد بعد که درست شد ۴/۵ گیگ رو نسبتا سریع کپی کرد ولی بعدش متوقف شد. دیگه بعد از اون هرچی کنسول رو ریست کردم درست نشد.
همونجور ثابت موند.
واقعا اعصابمو خورد کرده

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
فکر میکنم منظورمو درست بیان نکردم.
دیتا رو از شاتل لند دانلود کردم
همه فایلا رو ریختم تو یه فایل
auto find رو زدم
بعد رفتم بازی رو تو کنسول گذاشتم واسه دانلود
اول ارور میداد بعد که درست شد ۴/۵ گیگ رو نسبتا سریع کپی کرد ولی بعدش متوقف شد. دیگه بعد از اون هرچی کنسول رو ریست کردم درست نشد.
همونجور ثابت موند.
واقعا اعصابمو خورد کرده
تابحال به این مشکل برخورد نکردم تنها راه حلی که میتونم بدم اینه که بذارید با کنسول چند مگ دانلود کنه شاید درست بشه
خود برنامه هم چک کنید ببینید همه لینکایی که میده برمیداره؟ این سایتا هیچوقت DP رو برای دانلود قرار نمیدن

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
خود برنامه هم چک کنید ببینید همه لینکایی که میده برمیداره؟ این سایتا هیچوقت DP رو برای دانلود قرار نمیدن

من تا حالا با این برنامه کار نکردم
این اولین تجربم بود
میشه بیشتر توضیح بدین.
یعنی به تعداد فایل هایی که توی پوشه پسوند PKG دارن باید لینک بده؟
فایل DP چیه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
من تا حالا با این برنامه کار نکردم
این اولین تجربم بود
میشه بیشتر توضیح بدین.
یعنی به تعداد فایل هایی که توی پوشه پسوند PKG دارن باید لینک بده؟
فایل DP چیه؟
یه بار این روشی که گفتم رو امتحان کنید شاید یه مقدار با کنسول دانلود کنید حل بشه
برنامه همینجوری برای خودش موقع انتقال لینک میده و فایلاشو خودکار برمیداره چندین و چند بار لینک یه فایلو میگیره
بین لینکا یه DP هست که فایل کم حجمه و منتقل میشه به کنسول من زیاد از این سایتا دانلود نکردم و مستقیم با برنامه لینکارو درمیارم ولی چند باری که از سایتا گرفتم dp رو ندیدم بذارن
کلا برنامه رو چک کنید ببینید تمام لینکایی که میده رو خودکار برمیداره یا نه اگه برنداره یه مشکلی هست مثلا ممکنه آخرین آپدیت رو نداشته باشید یا بخاطر همین dp باشه

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
یه بار این روشی که گفتم رو امتحان کنید شاید یه مقدار با کنسول دانلود کنید حل بشه
برنامه همینجوری برای خودش موقع انتقال لینک میده و فایلاشو خودکار برمیداره چندین و چند بار لینک یه فایلو میگیره
بین لینکا یه DP هست که فایل کم حجمه و منتقل میشه به کنسول من زیاد از این سایتا دانلود نکردم و مستقیم با برنامه لینکارو درمیارم ولی چند باری که از سایتا گرفتم dp رو ندیدم بذارن
کلا برنامه رو چک کنید ببینید تمام لینکایی که میده رو خودکار برمیداره یا نه اگه برنداره یه مشکلی هست مثلا ممکنه آخرین آپدیت رو نداشته باشید یا بخاطر همین dp باشه

اون روش رو هم امتحان کردم
۱۰-۲۰ مگ دانلود کردم اما وقتی کنسول رو به نرم افزار متصل میکنم باز هم از نت دانلود میکنه.
فایل dp رو میشه از جایی دانلود کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر