سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
من با وای فای روتر وصل میشدم و با سرعت نصب میشد الان جای کامپیوتر و مودم و PS4 عوض نشده و برنامه هم به دستگاه وصل میشه و تو لیست فایلها میاد و فایل رو هم رو کامپیوتر پیدا میکنه و تو PS4 هم شروع به دانلود میکنه میکنه اما سرعت خیلی پایین هستش و حدس میزنم دانلود میکنه ، سرعتش حتی اگر دانلود بزنم هم ممکنه بالاتر بره برای چهار گیگ میزنه 12 ساعت و گذاشتم موند شاید زمان کمتر بشه اما تغییری نکرد و خیلی کند و گاهی متوقف هستش.مشکل از کجاست؟

PuryaWM

کاربر سایت
Jun 26, 2016
3
سلام
بنده نرم افزار رو اجرا میکنم تمام آموزش های نت رو هم خوندم و طبق اونا پیش میرم وقتی تو کنسول میزنم دانلود شروع میکنه به دانلود و از حجم نتم کم میکنه:|
کلافم کرده از بعد از ظهری سرعتش یک مگابایتم هم نیست کمتره

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
بنده نرم افزار رو اجرا میکنم تمام آموزش های نت رو هم خوندم و طبق اونا پیش میرم وقتی تو کنسول میزنم دانلود شروع میکنه به دانلود و از حجم نتم کم میکنه:|
کلافم کرده از بعد از ظهری سرعتش یک مگابایتم هم نیست کمتره
سرعت انتقالش در بدترين شرايط كه اصلا سيمي وصل نكنيد و با خود واي فاي انتقال بديد حداقل ١٠مگه مگر اينكه همزمان بخوايد بازي كنيد
مطمئنا يه جايي رو درست نرفتيد
فايلاي دانلود شده رو به نرم افزار داديد؟ كد يا همون ريجن بازيتون با ديتا يكي بوده؟
تو تنظيمات نرم افزار شناسايي فايل ها بصورت اتوماتيك هست اون رو فعال كنيد و مسير يه پوشه كه فايلا توش هست رو بهش بديد اگه فايلا درست باشن خودش خودكار انتخاب ميكنه

• Like
Reactions: shylord

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سرعت انتقالش در بدترين شرايط كه اصلا سيمي وصل نكنيد و با خود واي فاي انتقال بديد حداقل ١٠مگه مگر اينكه همزمان بخوايد بازي كنيد

البته اگر هردو دستگاه با وای فای وصل باشن سرعت 4 5 مگ هست ( هم لپتاپ با وای فای به مودم وصل باشه و هم کنسول ) ... شاید به سرعت مودم هم بستگی داشته باشه
ولی اگر لپتاپ با کابل به مودم وصل باشه سرعت حدود 8 تا 10 مگ هست

• Like
Reactions: zilyzal

PuryaWM

کاربر سایت
Jun 26, 2016
3
مطمئنا يه جايي رو درست نرفتيد
فايلاي دانلود شده رو به نرم افزار داديد؟ كد يا همون ريجن بازيتون با ديتا يكي بوده؟
تو تنظيمات نرم افزار شناسايي فايل ها بصورت اتوماتيك هست اون رو فعال كنيد و مسير يه پوشه كه فايلا توش هست رو بهش بديد اگه فايلا درست باشن خودش خودكار انتخاب ميكنه
متوجه شدم که کد دیتا من با اونی که PSX میخواد یکی نیست الان دارم دوباره دانلود میکنم:|
مرسی

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
سلام
دوستان برای شما هم پیش اومده که آپدیت یک بازی مشخص مثل آنچارتد 4 رو در PS4 رو یک حجم نشون میده و همون روی PSX رو یک حجم دیگه نشون بده ؟؟ (ضمنا همه ی پارت ها رو هم گرفتم)
مثلا آپدیت روی ps4 حدود 4.5 گیگه و روی PSX حدود 11 گیگ!! چرا آیا ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
دوستان برای شما هم پیش اومده که آپدیت یک بازی مشخص مثل آنچارتد 4 رو در PS4 رو یک حجم نشون میده و همون روی PSX رو یک حجم دیگه نشون بده ؟؟ (ضمنا همه ی پارت ها رو هم گرفتم)
مثلا آپدیت روی ps4 حدود 4.5 گیگه و روی PSX حدود 11 گیگ!! چرا آیا ؟
براي انتقال با psx بايد كل اپديت كه همراه با اپديتاي قبلي هست رو داشته باشيد
هيچ راهي هم نداره

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
براي انتقال با psx بايد كل اپديت كه همراه با اپديتاي قبلي هست رو داشته باشيد
هيچ راهي هم نداره

ممنون، ولی من اولین باره دیسک بازی رو داخل دستگاه میذارم، پس بازی اصولا تا الان هیچ آپدیتی نشده و نباید مثلا کل آپدیت هاشو در کنسول نشون بده ؟ توجه کنید گفتم حجم آپدیت psx بالاتر از کنسوله.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام به همه دوستان.
من از شاتل لند دیتای بازی The Evil Within گرفتم
ولی وقتی به 9 گیگ میرسه بقیه شو از اینترنت دانلود میکنه. آپدیتش هم کنارشه (
آپدیت نسخه 1.06)
کسی میدونه مشکل از چیه؟
ببينيد برنامه فايل مربوط به كدوم لينك رو نميگيره از رو لينكش چك كنيد كدش با كد ديتا و اپديتتون يكي باشه اگه كدش يكي بود ببينيد اون لينك مربوط به اپديت هست يا نه اگه اپديت باشه و فايل شمارو برنداره يعني اخرين اپديتو نگرفتيد بايد همه اپديتو دوباره از لينكي كه ميده دانلود كنيد
اگه نتونستيد متوجه بشيد عكس از نرم افزار + لينكايي كه فايلشو قبول نميكنه بذاريد

• Like
Reactions: amir200h

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
امکان انتقال دیتا با سرعت بالاتر از ۱۶مگابایت هست؟؟؟
از طريق كابل ميشه
يه كابل از سيستم به مودم يه كابل از كنسول به سيستم بايد وصل بشه
مدل كابل هم مهمه
سيستمتون هم اگه كشش داشته باشه تا ١٠٠مگ ميتونيد منتقل كنيد
اموزشش توي نت هست

• Like
Reactions: Saeedrz70

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
ببينيد برنامه فايل مربوط به كدوم لينك رو نميگيره از رو لينكش چك كنيد كدش با كد ديتا و اپديتتون يكي باشه اگه كدش يكي بود ببينيد اون لينك مربوط به اپديت هست يا نه اگه اپديت باشه و فايل شمارو برنداره يعني اخرين اپديتو نگرفتيد بايد همه اپديتو دوباره از لينكي كه ميده دانلود كنيد
اگه نتونستيد متوجه بشيد عكس از نرم افزار + لينكايي كه فايلشو قبول نميكنه بذاريد
ممنونم. اوکی شد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
آقا راکت لیگ لینک کاملشو دارید بفرستید؟جدیدترین آپدیتا برا ریجن 1،هیچ سایتی جوابگو نبود برام:(
سوالتون مربوط به اينجا ميشه
اپديت هم راحتترين راه اينه كه خودتون با برنامه لينكشو دربياريد
ما براي اپديتا از orbismodding استفاده ميكرديم كه اون هم بسته شده ديگه نميشه سريع لينك داد خودتون انجام بديد سريعتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر