سوالات و مشکلات مکرر برنامه PSX Download Helper

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط i-safe, ‏Jul 14, 2015.

1. کاربر سایت

بله حتما باید اپدیت بازی باشه

amir200h این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    کسی نیست کمک کنه.؟این لینکهایی که از PSX استخراج میکنیم فیلتر شدن.راه حلی نیست بتونیم دانلود کنیم؟با فیلترشکن هم اوکی نمیشن.

3. کاربر سایت

نام:
    ...ALI...
    دوستان کسی تا حالا موقع انتقال فایل از این برنامه مشکل data curopted داشته؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

4. کاربر سایت

دوستان دقيقا منم همين مشكل رو دارم و با همين ip چيكار كنم؟كسي نيست جواب بده؟

5. کاربر سایت

نام:
    آريَن
    سلام من یه مشکلی با این برنامه دارم : وقتی که تنظیمات رو انجام می دم اخرش که تست کانکشنو میزنم رو کنسول برنامه یه ارور می ده که نوشته an underlying connection was closed : an unexpected error occurred on a receive .

6. کاربر سایت

این پیغام Can Not download و Data Cruppted واقعا روان همه رو ریخته بهم 20 دفعه تا حالا بازی ریختم روی دستگاه مشکلی نداشتم الان یه مدته هر بازی که می خوام انتقال بدم این پیغام رو میده . همه چی هم درسته دیتاها درست دانلود شدن ، ریجن ها درستن ، اپدیت ها درستن و ... هر برنامه ای هم دوستان قبلا راهنمایی کرده بودن روش اجرا کردم . وقتی قطع میشد میزاشتم از نت یه مقدار بگیره باز نگه میداشتم به محض اینکه لینک دستی بهش میدادم سریع قطع میشد . الان دیتای اینفینیت وارفیر که 66 گیگ هست رو هر کاری میکنم نمی گیره . نمیدونم این چه مشکلیه . راه حل درست و درمون هم تا حالا براش پیدا نکردم .

7. کاربر سایت

نام:
    شهرام
    دوستان من یک مشکلی دارم که دیگه داره دیوونم میکنه از صبحه میخوام دیتای درایو کلاب رو دانلود کنم از هر لینکی که میزارم بعضی اوقات تا 99 درصد پر میشه تو دانلود منیجر بعد ارور تایم اوت میده و دوباره از اول شروع به دانلود میکنه کسی میدونه مشکل از چیه..اینترنت شاتل دارم

8. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    ورژن آپدیتی که دانلود کردی چنده؟

9. کاربر سایت

سلام دوستان من امروز صبح داشتم بازی rise of tomb raider رو با برنامه psx منتقل میکردم به کنسول ،تا سه گیگ رفت ،بعد دیگه از خود اینترنت دان میکنه ،من دیتاها رو هم کامل دان کردم ،مشکل از کجاست؟

10. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    آخرین آپدیت رو نداری اینطوری شده

11. کاربر سایت

حالا باید چیکار کنم؟ دیتا رو از اول باید دانلود کنم؟

12. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    همون موقع مه میگی با اینترنت داره میریزه، لینکی که PSX میده لینک آپدیته، اونو دانلود کن بزار کنار بقیه فایل ها

supermir این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

اپدیت ورژن 109 رو دارم ولی ظاهرا اپدیت 111 هم اومده . اما دوست عزیز انتقال دیتا هنوز به مرحله دریافت اپدیت نرسیده فعلا دیتای اصلی رو داره میگیره فکر نمی کنم مشکل از این باشه

14. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    ترتیب نداره، بیشتر بازی ها بعد از اننقال فایل اول فایل آپدیت رو میخاد، اپدیت آخر رو هم کنار بقیه دیتا بازی بزارید نباید مشکلی داشته باشید

15. کاربر سایت

سلام خسته نباشین ببخشید تو اپدیت ۴.۵ که هارد اکسترنالو میخونه میشه دیتارو اول با کامپیوتر رو هارد ریخت بعد هاردو ب کنسول وصل کرد و رو کنسول ریخت بدون هیچ برنامه ایی؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید