سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

hossein9898

کاربر سایت
Sep 26, 2014
217
سلام
دوستان من قبلا با psx کار کردم کامل
پس کار باهاش بلدم
الان تو قسمت اینترنت کانکشن fail میده
همه چی هم مطمئنم درسته
درضمن انتی ویروسم ندارم
فایروالم خاموشه

- - -ویرایش - - -

همه چی درسته ، آخه از لحاظ تئوری این قضیه فقط یه شبکه بین PC و PS4 درست میکنه عملا به نت نیازی نداره!
بعدشم PS4 به نت وصل میشه قشنگ کار هم میکنه ولی توی تست fail میده.

داداش مشکلتو چجوری حل کردی؟

loten

کاربر سایت
Feb 1, 2011
62
سلام من با این برنامه تازه اشنا شدم
برای فایاهای زیر 4 گیگ برای من کار می کنه ولی فایل ابدیت بازی ویچر 3 که 17 گیگه وقتی با برنامه متصل به ps4 هستم اصلا ابدیت شروع نمی شه که فایاشو برنامه نشون بده فقط می نویسه در حال اماده شدن دانلود ولی شروع نمی شه ولی در همون لحظه فایل زیر 4 گیگ رو می زنم راخت دانلود شروع می شه و برنامه فایل دانلودو نشون می ده
می خواستم ببینم ایراد از برنامست یا من دارم یه جای کارو اشتباه انجام میدم . باتشکر

البته یه فایل 27 مگی رو برنامه نشون می ده ولی مگه نباید 4 گیگی باشه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام من با این برنامه تازه اشنا شدم
برای فایاهای زیر 4 گیگ برای من کار می کنه ولی فایل ابدیت بازی ویچر 3 که 17 گیگه وقتی با برنامه متصل به ps4 هستم اصلا ابدیت شروع نمی شه که فایاشو برنامه نشون بده فقط می نویسه در حال اماده شدن دانلود ولی شروع نمی شه ولی در همون لحظه فایل زیر 4 گیگ رو می زنم راخت دانلود شروع می شه و برنامه فایل دانلودو نشون می ده
می خواستم ببینم ایراد از برنامست یا من دارم یه جای کارو اشتباه انجام میدم . باتشکر

البته یه فایل 27 مگی رو برنامه نشون می ده ولی مگه نباید 4 گیگی باشه؟

دو تا نکته رعایت کنی مشکلت حل میشه

اول اینکه اون فایل 27مگابایتی رو دانلود کن و بزار پیش بقیه فایل ها اون فایل حتما لازمه تا بتونه فایل ها رو پشت سر هم منتقل کنه
دوم اینکه شما برو توی تنظیمات برنامه PSX و بعدش تیک Auto Replace File رو بزار و همه فایل ها رو کنار هم قرار بده

@rmen@

عضو جدید
Jul 31, 2008
88
نام
Armin
سلام
من میخوام اپدیت 18 گیگ دستنی رو بگیرم اولش یه فایل 22 مگ رو لینک داد و دانلود کردم با idm لینک فایل های بعد رو نمیده!!! چه کنم؟؟
در ضمن تو فایل اموزش اومده بود که قبل .pkg صفر هست بعدش ما باید به ترتیب به 1 و 2 و 3 و...تغییرش بدیم ولی فایل 22 مگی 0 نداشت در اخر!!!
این اولین لینکی هست که داد به من:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A00568_00-DESTINYTHEGAME01-A0117-V0100-DP.pkg

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام
من میخوام اپدیت 18 گیگ دستنی رو بگیرم اولش یه فایل 22 مگ رو لینک داد و دانلود کردم با idm لینک فایل های بعد رو نمیده!!! چه کنم؟؟
در ضمن تو فایل اموزش اومده بود که قبل .pkg صفر هست بعدش ما باید به ترتیب به 1 و 2 و 3 و...تغییرش بدیم ولی فایل 22 مگی 0 نداشت در اخر!!!
این اولین لینکی هست که داد به من:
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...A00568_00-DESTINYTHEGAME01-A0117-V0100-DP.pkg
سلام.
پیش خوب کسی اومدی! من خودم همین هفته پیش دانلودش کردم..

ببین آپدیت دستینی ف به شماره 1.17 که شامل 4 عدد فایل 4گیگابایت و یک فایل 820 مگابایتی بایستی باشه به همراه یک عدد فایل کم حجم 20 مگابایتی.

شما هنگام آپدیت یک بار دانلودت رو قطع و وصلش کن، اولین بار اون فایل کم حجمه رو میده،یکم بزار دانلود شه یهو اون فایل حجیم 4 گیگابایتی رو میده! اون رو که داد قشنگ آدرسش رو بردار کپی کن.
اون فایلی که میگی کم حجمه آخرش نوشته DP این همون فایل کم حجمه هست این مال اول دانلوده، بعد اون حجیم ها اومدن آخرشون شماره داره.
آپدیت من رو ببین ، البته مال من ورژن 1.15 هستش مال شما 1.17 باید باشه ، بببینش :
ps4_destiny_update.jpg

ببین اول با شماره ی 0 شروع میشه ، بعد خودت تو آدرس بار اون 0 رو بکن 1 بعد بزن 2 بعد 3 بعد 4 تا زمانیکه حجم فایل بشه زیر 4 گیگابایت حله دیگه!
اون فایل کم حجمه مال من حدود 18 مگابایت بودش

همه اینا رو بزار تو یه پوشه، بعد پوشه رو به برنامه PSx Download Helper نشونش بده، خودش بقیه کارارو میکنه.

سوالی داشتی بپرس.

راستی یک نکته »
فردا 16 اکتبر ، یه آپدیت دیگه برای دستینی میاد! حتما بزار فردا آپدیت بیاد بعد بزار دانلود.چون ممکنه 19 گیگ دانلود کنی بعد بخاطر اون یدونه آپدیته بگه قدیمیه باید از اول دانلود کنی، من تاحالا به این مشکل برنخوردم ولی محض احتیاط گفتم اگر اینترنتت خوبه پس دانلودش کن.
اینجا هم آپدیت های دستینی رو مینویسه :
https://www.bungie.net/en/News#cat=updates

خلاصه سوالی چیزی داشتی بپرس در خدمتیم.
موفق باشی.

• Like
Reactions: tooraj.zi

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من خیلی وقته با psx کار میکنم اما این بار که خواستم اپدیت بازی aw رو بریزم دیتاهاش رو نمیشناخت...روی همون مسیر اولیه هم میذاشتم واسه یه لحظه دیتا رو پیدا میکرد و میریخت توو دستگاه بعدش cannot download هی میزد...موندم چش شده

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
من خیلی وقته با psx کار میکنم اما این بار که خواستم اپدیت بازی aw رو بریزم دیتاهاش رو نمیشناخت...روی همون مسیر اولیه هم میذاشتم واسه یه لحظه دیتا رو پیدا میکرد و میریخت توو دستگاه بعدش cannot download هی میزد...موندم چش شده

باید بزارید با اینترنت یکم دانلود کنه بعد دوباره بزارید با psx بره

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

آپدیت جدیدتر از این آپدیتی که واسه بازی دانلود کردی اومده، یه بار دیگه لینکی که PSX میده رو بزار دانلود کن ببین حجمش دقیقا همون آپدیت که داریه یا نه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
سلام.مدتیه سرعت دانلود از سرورهای این برنامه برای من کم شده.یا اگر چند فایل رو باهم برای دانلود بزنم تمام سرعت رو به یه پارت میده و پارتهای دیگه سرعتی ندارن.کلا سرعت دانلودم زیاد بالا و پایین میشه.
راه حلی برای مشکلم وجود نداره?

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
سلام دوستان. من دیشب اومدم آپدیت 1.18 بازی Killzone: SF رو کنم دیدم اول به PSX یه فایل 4 مگی داد، بعد که دانلود اصلی شروع شد خود آپدیت 3 گیگی رو داد. منم با PSX جفتشونو دانلود کردم. اما امروز که آپدیت رو داخل دستگاه ریختم دیدم بعد از ریختن ارور Can't Install میده. خواهشا راهشو نشون بدید که باید چیکار کنم؟

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
آپدیت جدیدتر از این آپدیتی که واسه بازی دانلود کردی اومده، یه بار دیگه لینکی که PSX میده رو بزار دانلود کن ببین حجمش دقیقا همون آپدیت که داریه یا نه

اپدیتی که من گرفتم ورژنش با این اپدیتی که الان میده یکیه موندم چش شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر