بازی انلاین Trove

سلام ,
Trove یک بازی MMORPG هست با گرافیک پیکسلی همانند ماینکرفت اما خیلی بیشتر از اون!
به طور کلی اگه بخوام این بازی رو تشبیه کنیminecraft + wow نزدیک ترین تشبیه به اون چه که این بازی هست رو توصیف میکنه!
Classes:
1-Knight
2-Gunslinger
3-Ice Sage
4-Pirate-with-a-parrot
5-Dracolyte
هر کدوم از کلاس ها قدرت ها ویژگی ها و پاور اپ های خاص خودشون رو دارن! (در پست های اینده راجع به هر کلاس توضیحاتی داده میشود)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ریلیم ها: ریلیم های این بازی تقریبا بینهایت هستن! و هرکدام با ویژگی متفاوت خودشون! ریلیم ها با توجه به لول شما دسته بندی میشوند و npc ها با توجه به لول درجه سختی خواهند داشت!
شما میتوایند از جنگیدن با اژدهای اتشین ! تا پیدا کردن گنج گم شده در این بازی انجام دهید!!!

دانجن ها و لوت: هدف اصلی از این بازی همین است بدست اوردن گنج های با ارزش با رفتن به ماموریت های سخت و سهمگین که کسی تا بحال به انجا نرفته ایا شجاعت ان را دارید؟؟ ایا گنج ارزش به خطر انداختن جانتان را دارد؟؟

ساخت و ساز!: در این بازی تقریبا شما ازادی کامل دارید تا هرچیزی بسازید!!! از قصر مجلل تا ساختمانی کوچک برای گذران وقت*(ساختمان ها رو میتوان جابجا کرد از ریلیم به ریلم دیگر! پس نگران از دست رفتنش نباشید*)

ساخت هرچیز در این بازی ممکن است(بهترین بخش بازی!):
شما میتوانید هرچیزی در این بازی بسازید بله هرچیزی!!!! از ساخت اژدها گرفته تا عینک 3 بعدی و یا موتور سیکلت و ماشین!!! شما میتواین ایتم دلخواه خود را طراحی ساخته و به اسم خود ثبت کنید تا دیگران هم از ایتم شما استفاده کنند!!!!

مونت ها: بازی دارای مونت های بسیار بسیار متنوع و زیباس(به دلیل بالا)

این تاپیک اپدیت میشود در صورت استقبال
اپدیت شدن تاپیک:
اموزش بازی
اخرین خبر ها
تشکیل پارتی و کلن و گروپ
دوستان حتما نظرشون رو بدن!!!

سیستم مورد نیاز:
Minimum:

• Processor: Intel Core i5-2XXX @ 2.0GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6GHz
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: Intel HD Graphics 3000 or better
  • DirectX: Version 10
  • Network: Broadband Internet connection
  • Hard Drive: 1 GB available space
  • Additional Notes: Graphics driver: OpenGL 3.2 or DirectX 10.0, Glyph Client, and registered Trion Worlds

نحوه اضافه کردن بازی: خوب برای این کار باید استیم داشته باشید!! اگه دارید که به راحتی ادش کنید ( مجانی هست) با حجم 200mb
اگر هم ندارید اموزش ساخت-دانلود استیم رو سرچ کنید! مشکلی بود درخدمتم.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
جالب بود ولی من چند وقت پیش لیو دادم چون خیلی حجم میخورد + خیلی TO داشت
طبق گفته ی خودشون بازی بیشترین مصرف ممکن رو داره یعنی حدود 300 کیلوبایت بر ثانیه مصرف میکنه (در صورتی که توان داشته باشه نتت) و در غیر اینصورت انگار داری با دانلود منیجر دانلود میکنی...
کافیه از دستور /bandwidth استفاده کنی و بذاریش رو low تا بین 10 تا 20 کیلوبایت بر ثانیه مصرف کنه (که خیلی عالیه یعنی به طور میانگین ساعتی 50 مگ اگر تمام مدت جاهای شلوغ باشی!)
در ضمن خیلی حال کردم با تریلراش :D خیلیم فانه و خلاصه بگم من دارم میام! :D
در مورد تایم اوت هم مشکل از سرور های اوناس چون اصلا انتظار نداشتن با چنین استقبالی مواجه شن!
edit : Queue Simulator 2015 golden edition :X

آخرین ویرایش:

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
خوب وارد شدم خونمم ساختم :)) خیلی باحاله این :D
تو اروپا هستم اسمم تو بازی Kamd1n در مورد مصرف هم میانگین سرعت 9 کیلوبایت بر ثانیه (کلا بین 4 تا 15 مصرف دارم!)

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
منم دارم بازیش میکنم خیلی بازیه جالبه
تو استیم بعد از چند روز شده بازی 5
طبق گفته ی خودشون بازی بیشترین مصرف ممکن رو داره یعنی حدود 300 کیلوبایت بر ثانیه مصرف میکنه (در صورتی که توان داشته باشه نتت) و در غیر اینصورت انگار داری با دانلود منیجر دانلود میکنی...
کافیه از دستور /bandwidth استفاده کنی و بذاریش رو low تا بین 10 تا 20 کیلوبایت بر ثانیه مصرف کنه (که خیلی عالیه یعنی به طور میانگین ساعتی 50 مگ اگر تمام مدت جاهای شلوغ باشی!)
در ضمن خیلی حال کردم با تریلراش :D خیلیم فانه و خلاصه بگم من دارم میام! :D
در مورد تایم اوت هم مشکل از سرور های اوناس چون اصلا انتظار نداشتن با چنین استقبالی مواجه شن!
edit : Queue Simulator 2015 golden edition :X

این دستور رو من تو بازی زدم مثل اینکه چنین دستوری تو بازی نیست!

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
من سر دانلود این بازی خیلی اذیت شدم!!(چون 500مگش با Glyph دانلود میشد و کیفیت کانکشنش داغون بود واسم!)
واسه همین با vps گرفتمشو آپلودش کردم!(البته نتونستم بک آپ استیم بگیرم و فقط کپیشه! باید بریزید تو پوشش!)
آپدیتش تا همین تاریخه!(پارت 120مگابایتی مخصوص نتای ذغالی!!:D)
part 1
part 2
part 3
part 4

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
من سر دانلود این بازی خیلی اذیت شدم!!(چون 500مگش با Glyph دانلود میشد و کیفیت کانکشنش داغون بود واسم!)
واسه همین با vps گرفتمشو آپلودش کردم!(البته نتونستم بک آپ استیم بگیرم و فقط کپیشه! باید بریزید تو پوشش!)
آپدیتش تا همین تاریخه!(پارت 120مگابایتی مخصوص نتای ذغالی!!:D)
part 1
part 2
part 3
part 4

trion خیلی ناشر خوبی هست و من طی 2-3 سالی که rift و archeage رو از این ناشر بازی میکنم در مجموع کار خوبی رو ارائه داده... ولی سیستم دانلود glyph با نت ایران واقعا نمیسازه... اما میشه بازی رو از steam گرفت سیستم دانلودش خوبه راحت میشه با resume و حداکثر سرعت ممکن دانلود کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر