معرفی بازی انلاین ARK: Survival Evolved

معرفی بازی انلاین

سلام بر همه

این تاپیک رو زدم برای معرفی این بازی که یکی از سرگرم کننده ترین بازی های بود که کردم .......

کسانی که بازی رو خریدن و رو استیم بازی میکنن خواهش میکنم اکانت استیمشون رو بدن تا به پست اضافه کنم تا بشه تجربه بهتری داشت تو بازی.....

این تاپیک هر شب ابدیت میشه در صورت نیاز

خوب اطلاعات بازی

Title: ARK: Survival Evolved
Genre: Action, Adventure, Indie, RPG, Early Access
Developer: Studio Wildcard , Instinct Games , Efecto Studios , Virtual Basement
Publisher: Studio Wildcard
Release Date: Jun 2, 2015

خوب سوالا هایی که ممکنه پیش بیاد

این بازی چه سبکی داره دقیقا چه هدفی داره و چه طوری اغاز میشه ؟
شما در این بازی نقش یه شخصو دارید که عین انسان های اولیه بدون هیچ چیزی در یه جهان رها میشد همراه یه بقیه بازیکنها بعد شما باید دنبال منابع مورد نیاز باشید برای زنده موندن مثلا باید چوب جمع کنید تا بتونید تبر بسازید بعد کلنگ برای خرد کردن صخره و بعد منابع جمع کردن برای ساختن یک خونه برای پناه گرفتن همه اینها در کنار بقیه بازیکن ها صورت میگیره که میتونن یه قبیله تشکیل بدن و در کنار هم به جمع کردن منابع و ساختن خونه گروهی بپردازن و به شکار حیوانات ما قبل تاریخ برن و غذا پیدا کنن .......

انواع سلاح ها
شما در این بازی از انواع سلاح ها از نیزه تا اسلحه های پیشرفته رو به رو هستید که از انسان اولیه تا انسان های متمدن که از شرابط برای بهره برداری از منابع موجود در اونجا هست رو به رو هستید.....

شما هنگام ورود به بازی به همراه بقیه بازیکن ها باید به دنبال منابع قبل از شب شدن و تهیه سرپناهی برای سپری زمان باقی مانده و قوی تر شدن هستید

a8yt62zfqxomtgt2f1v9.jpg

2jmxgy8ga52dum2duksq.jpg

y1yd90wcp88kst8oyw5m.jpg

f5zsdtwbjzxd8iezrrz7.jpg

cfrmgwa1ebc9xo70oxgm.jpg

tl1qyxk6msok7cfc9qc7.jpg

f82nvdc8831bf397mr8b.jpg

ado64mb6mqah3tdd5lgs.jpg

7s9css994ldydhngatlj.jpg

sc11xz0e4ewuob9i8mai.jpg

ub5g7tz828ksmkhbau2o.jpg

c57ysj3b5kry1wv5prfl.jpg

lcy96j4o1zjorvzrln7c.jpg

51tfyiiotez2rttlbxv9.jpg

of9lq2znjkg4ypfmcg0m.jpg

zbbruphptdkjczxs0sfb.jpg

w9in2jnbn1iaw7mk64u3.jpg

d2j5ou4ls6awzazp6lab.jpg
qtbwpax86hldw0q95zf5.jpg

j6owaaycxvxjm5m155fr.jpg

ooujqfe6ww79obbqiknz.jpg

anxhxjhjxm2vfp666wnn.jpg
hov9ml10mjdor0083e33.jpg
2oxubbmvygwnyvu1aj3f.jpg
2eaga5m1lrng66fulihl.jpg
pybizarsr77u31y9tku3.jpg
9hajjazupr5lkr8ea7gn.jpg
6zce5t476r2rrsatcuav.jpg
dvx82ofnj9sd5grrvgqx.jpg
ay0odilg8jzaqu79q6iu.jpg
h4s1xva26gv9t5z8katb.jpg
gyyvkj4emb3orp6qykjk.jpg
ozdkzx4uplkjgnck8g8q.jpg
2sc9dg5pd6ikj0l951e2.jpg
2ybxlt5sdfmvyzcz7nd5.jpg
awzt0xjlz2il7zqxad96.jpg
rsho6kfeu5zho2ht7vbm.jpg
9a9106i4zty7ngdlly8h.jpg
cupaccu527dafb27nh9h.jpg
z65shl06uhmtq5qaxf81.jpg
q1n0nytlh5tdm5whne8e.jpg
9niws81sfk9m99ep1kjc.jpg
8cxxqoqafrkibsy3u31i.jpg
z0nz0rnvv05qd7vxvm27.jpg
zuew1jtxo2je0bsxvrcr.jpg
z735hetuxp3wohggxvne.jpg

عکس ها و اطلاعات بیشتر به زودی

یوزر های بچه ها

یوزر انجمنیوزر استیم
ShpAliShp
parsia13parsia13
saeidrezaysaeidrezay
don_strifearianm613
shafaei
shafaei

آخرین ویرایش:

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303

سلام بر شما

این بازی همش انلاینه بخش افلاین نداره اما میتونی یه سرور رو سیستم خودت ران کنی و بازی کنی تکی که هیچ هدفه خاصی نداره اون موقع فقط خودتی و بقیه موارد ...........

بخش افلاین یا به قول معروف کمپکین یا داستانی هم کلا نداره شاید تاریخ عرضه رسمی بازی که 2016 هست بیان اینو اضافه کنن ولی چون هدف بازی کلا انلاینه اگه بخواهن کاری هم کنن تو انلاین میکنن ............

الان ما 5 نفریم به زودی 6 نفر میشیم که تو سرور بازی میکنیم .......

یه نکته دیگه بازی لینکش تو اینترنت برای دانلود هست اما این بازی هر دو روز الی 5 روز یک بار براش ابدیت میاد باگ ها رو رفع میکنه دایناسور جدید اضافه میکنه وسایل جدید برای ساخت اضافه میکنه و موارد دیگر که اینا رو کرک نمیکنن که شما بری دانلود کنی و دلت خوش باشه که اینا خریدن من مجانی میگیرم ..........

امکاناتی که با خرید بازی به دست میاری با کرک کردنش به دست نمیاد اینم بگم .....
خب آخه شنیدم خرداد ۹۵ نسخه نهایی ps4 میاد من فقط میخوام ببینم چیجوریه بعد برای ps4 بگیرمش
الان اگه از استیم بخریم نسخه نهایی که منتشر شه میشه رایگان گرفتش؟
اولین نظر لینکی که تو اسپویل هست رو بخونید نوشته
کسایی که می خوان بازیو بگیرن بهشون پیشنهاد میشه فعلن دست بردارن چون خیلی سروراش دربو داغونه برا ایران
اما کسایی که خیلی دوست دارن بگیرن چون بخش تکنفرشم جالبه..گرافیکش خیلی خوبه

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
خب آخه شنیدم خرداد ۹۵ نسخه نهایی ps4 میاد من فقط میخوام ببینم چیجوریه بعد برای ps4 بگیرمش
الان اگه از استیم بخریم نسخه نهایی که منتشر شه میشه رایگان گرفتش؟
اولین نظر لینکی که تو اسپویل هست رو بخونید نوشته

سلامی دوباره

کلا یه بار میخری چه الان بخری چه بعد از ارائه نسخه نهایی ....

من در مورد چگونگی ارائه بازی روی کنسول نمیدونم حتی از کیفیت بازی هم خبر ندارم............

برای همین نمیتونم بهت بگم بخر یا نخر......

در مورد سرور هم ما پینگمون از 50 تا 200 نوسان داره بستگی به سروری داره که توش بازی میکنی حتی میشه سرور ایرانی هم زد اگه بازیکنا زیاد شن...........

در مورد اون کامنتی که اون شخص تو اون انجمن گذاشته بود اگه به تاریخش نگاه کنی میبنی ماله شهریوره یعنی ماله 2 ماه پیش کلا بازی 3 یا 4 ماهه اومده طبیعی هست مشکل داشته باشه ولی الان ما مشکل خاصی نداریم تو بازی مگر بعضی موقع ها که اونم بیشتر ماله نته خودمونه البته بازی یه زمانی تو حالتی که سرور 70 نفرش پر باشه لگ میشد که الان درست شده...........

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام به دوستان این بازی اصلا بهینه نیست

سلام بر شما

درسته این بازی بهینه نیست اما نباید بدون در نظر گرفتن جوانب فقط بگی بهینه نیست شما نه سیستم خودتو معرفی کردی نه گفتی چه ویندوزی داری فقط چهار تا کلمه نوشتی که بهینه نیست ؟؟؟

لصفا اول بگو سیستمت چیه رم سی پی یو گرافیک بعد میشه تصمیم گرفت که شما راست میگی بعد بگو تو چه موردی بهینه نیست تا در موردش حرف بزنیم ؟؟؟

ایا فقط با گفتن بهنیه نیست میشه در مورد یه بازی تصمیم گرفت؟؟؟

البته اینو بگم بازی تو مرحله ازمایشی هست و با موتور گرافیکی جدیدی ساخته شده که هنوز بازی های زیادی روش سوار نشدن و توی تنظیمات بالا افت فریم و موارد دیگه ملاحضه میشه اما میشه تنظیماتو اورد پایین و از بازی لذت برد .....

برای تصمیم گیری از بهینه بودن یا نبودن باید تا سال دیگه صبر کنید تا بازی انتشار رسمی پیدا کنه.....

shafaei

کاربر سایت
Nov 13, 2008
2
نام
مصطفی شفائی
سلام
منم به پست اول اضافه کنید ( یوزر دوم و سوم اصلا" تو استیم نیستن )
اکانت استیم : shafaei
====
بازیش هر روز کلی آپدیت میده !!!

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام
منم به پست اول اضافه کنید ( یوزر دوم و سوم اصلا" تو استیم نیستن )
اکانت استیم : shafaei
====
بازیش هر روز کلی آپدیت میده !!!

سلام بر شما

شب میرم تو اکانتشون و لینک مستیقمو میزارم تو صفحه اول .......

ابدیت می داد زمانی که تازه اومده بود برای رفع باگ ها الان چون باگ ها تا حدودی رفع شده ابدیت ها برای اضافه کردن به محتوای بازی میاد که تو این هفته یه ابدیت یه گیگی داده ......

ابدیت ها از این به بعد برای اضافه کردن گیم پلی و بقیه موارد میاد برای همین حجمشون زیاد تر از همیشه هست......

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
سلام بر شما

اوکیه بچه ها هستن باهاشون هماهنگ کن هم بازی رو یادت بدن هم بیای تو سرور......

تو صفحه اول بجه ها رو ادد کن .....

من اکانت قبلیم رو فروختم این جدیده Limited ـه هنوز ، تا هفته دیگه اوکی اش میکنم اد میکنم.
فعلا لول 18 ام سرور 266 Pve Eu

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام بر همه

اینم از چند تا عکس جدید .......

امروز ابدیت بزرگی برای بازی میاد که شامل ابزار مد سازی و ابزار های مختلف برای ادیت بازی و ابزاری برای موتور گرافیکی Unreal Engine 4 که خودم هنوز نمیدونم چیه و موتور بازی رو چه تغییری میده باید یکی بره بخونه چیه یا بیاد ببینم چیه بگم ......

این عکس حدود یه هفته پیشه ما و رفقا به همراه دایناسور ها در حال رفتن به شکار ..............

spi8jeaiaee070nc9pqp.jpg

این همین امروزه داشتیم یه وسیله ی رو میزاشتیم .............

3z9gab6a8a96s5z76ytk.jpg

ما در حال ساختن وسایل جنگ ...............

t7o784ofl6ipczv00tfx.jpg

در مورد این عکس که بعضی ها میگفتن که تو ارک بمیری همه چیتو از دست میدی ببیند ما حدود 3 یا 4 ساعت جون کندیم تا بتونیم به یه گروه دیگه حمله کنیم که شب قبلش اونا به ما اتک داده بودن و با خاک یکسان شدن این عکسم در مورد حمله کردن به اونا هست که حدود نیم ساعت داشتیم رو تخریب خونشون کار میکردیم که کلا 3 ساعت خالی کردنشون طول کشید ..............

پس نگران این موضوع نباشید که برید از بازی همه چی رو میدزدن اگه بازی کنی چیزی نمیشه ..............

6h0ae98tmx3mnj08a345.jpg

علی این عکس ها رو میبینم داغ دلم تازه میشه خدا ژوراسیک پلیس رو نابود کنه

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
کارکتر ها رو توی سرور های رسمی نمیشه Transfer کرد؟ من رفتن سرور 266 شما ها ولی 225 این :(

سلام بر شما

نا ما 225 بودیم ترکیدیم خیلی وقته بعد یه ماه خوشی غارتو این اومدن زدن نابود شدیم رفتیم سرور 209 که اینترنت من با ارک مشکل پیدا کرده نمیتونم برم توش ولی بچه ها هستن برید سرور 209 الان لول بچه ها 68 اینا هست انقدر بازی کردن :d

نه فکر نکنم بشه ترنسفور کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر