1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

معرفی بازی انلاین ARK: Survival Evolved

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط AliShp, ‏Jul 12, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر همه

بچه ها بازی 29 اگوست از حالت ازمایشی در میاد و عرضه نهایی میشه و طبقه گفته های خوده شرکت بازی سازی نصف سرور WIPE میشه یعنی همه چیش ریست میشه لینک زیر سرور های که ریست میشن اومده ...

لیست سرور ها

اگه تو این لیست هستید تا قبل تاریخ اعلام شده تمام وسیله ها کارکتر داینو متریال هر چی دارید انتقال بدید سرور دیگه که تو این لیست نیست سرور های که تو این لیست نیستند حالت Legacy میگیرن یعنی نمیشه تا چند وقت از اون سرور چیزی انتقال داد یا چیزی برد بهشون ..... این کارو کردن که سرور های تازه از اول شروع کنن و لذت استارت تازه و رقابت توش حس بشه ....

کسایی که میخواهن شروع کنن تو سرور های جدید بگن که من برنامه ریزی کنم بفرستمشون یه جا من چون خودم سرباز هستم شبی شاید دو ساعت بتونم بازی کنم برای همین سعی میکنم چند تا گروه رو دوره هم جمع کنم و بازی کنیم و خودم فقط مدیریتش کنم اگه بشه چون حال سرو کله زدن با بچه های ایرانی رو ندارم .....

2. کاربر سایت

خدا رو شکر من که چند ماهه رفتم The-EU-PVE-Ragnarok59 و قرار نیست وایپ شه

3. کاربر سایت

نام:
    یاسر
    سلام دوستان کدوم ریلم پلی میدین معرفی کنین با هم پلی کنیم

4. کاربر سایت

نام:
    یاسر
    کسی ark پلی نمیده ؟؟؟

5. کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر شما

چرا من شروع کردم تازه اگه خواستی شماره منو تو تله گرام ادد کن بگم چی کار کنی.....
    09302880914

6. کاربر سایت

دوستان شیلتر کردن سرورهارو نمیشه بدون شیلتر شکن وصل شد از صبح

7. کاربر سایت

نام:
    alishp

سلام شیلتر شده یا نه نمیدونم منم مشکل دارم با پیلتر شکن یا وی پی ان هم نمیره فقط با کاهش پینگ میرم هی ارور تایم اوت میده ....

برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید