1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

معرفی بازی انلاین ARK: Survival Evolved

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط AliShp, ‏Jul 12, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    alishp

سلام بر شما

نه رفتیم سرور 209 پیش یکی از بچه ها که بازی نمیکرد داد به ما الان یه خونه تمام اهنی داریم ...

ولی کسی رو نمیاریم یه گروه دیگه هست دو نفرن دارم به اونا کمک میکنم بیان بالا و هر کس جدید میاد میفروستم تو گروه اونا اگه خواستی بیا این گروه تله گرام و ایدی منو ادد کن تا بگم چی به چیه ....

Join group chat on Telegram

2. کاربر سایت

سلام. این بازی ادد فرند نداره؟ من الان با دوستم دارم بازی میکنم ولی دشمنه ،خونه هامون نزدیک هم نمیشه ساخت. میریم یه داناسوریو بکشیم ضربه اون به منم می خوره. راهی نداره فرند شی؟
    ممنون

3. کاربر سایت

نام:
    بی نام!
    منم خریدم 30 تومن!!!
    اد کنید منو
    restforbest

4. کاربر سایت

نام:
    alishp

سلام بر شما

همچین یوزری رو پیدا نمیکنه شما ادد کن منو...

5. کاربر سایت

من یه ساعت تو بازی گشت زدم گفتم ادد کنید منو تو گروهه یکی گفت با این یارو حرف بزن یا با اصغر حرف بزن به اصغر گفتم بیام تو کلن ... گفت : به ممد بگو ....به ممد گفتم بیام تو کلن گفت به احمد بگو و همینطور ادامه داشت که دیگه جواب ندادن

6. کاربر سایت

نام:
    alishp

سلام بر شما

شما کلا دیر میای همیشه الان یه ماه بچه ها رفتن یه سرور دیگه شما شماره منو ادد کن پیام بده تله گرام شب میارمت یه سرور برای تست ببینم میتونیم ادامه بدیم یا نه ...

09302880914

7. کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام
    از کجا 30 تومن گرفتین؟

8. کاربر سایت

نام:
    alishp
    سلام بر شما

برو این سایت
    www.kinguin.net
    همه چی با تخفیفه از این سایت هم یه فروشنده به اسمه حامد میتونه برات بخره تو بازارچه بری درخواست بده بهش یا شمارشو ادد کن تو تله گرام بهش بگو برات میخره ....

الان 9 یورو بود ضرب در 4 هم بکنی که بگی یورو 4 تومنه میشه 36 تومن ....

9. کاربر سایت

شما برو ریجن روسیه 2 تا key بخر تو مارکت بفروش بازیو بخر 18 تومن برات در میاد

sa-sot1 این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

سلام دوستان عزیز کسی بازی میکنه توی یه سرور که خودش آلفا باشه بتونم بیام اونجا بازی کنم ؟

ما 2 نفریم 1 ساله داریم بازی میکنیم هر دفعه تا یکم قدرت میگیریم از یه سرور دیگه میان رید میکنن و میرن اینکه از یه سرور بشه بری به یه سرور دیگه و همه وسایلتم ببری خیلی مسخرس...

اگه از دوستان ایرانی کسی بازی میکنه و آلفا هستش بگه اگه دوست داشت ما 2 نفر میریم توی ترایبش با هم بازی کنیم اگه نه که بگه ما میاییم یه گوشه برای خودمون بازی میکنیم.

نیازی به هیچی هم نداریم انواع داینو ها رو هم دارم راحت پا میگیرم فقط کافیه اون سرور آلفاش آشنا باشه که بشه راحت بازی کرد.

11. کاربر سایت

كسي سرور خوب براي ps4 سراغ داره؟

12. کاربر سایت

سلام میگم سرور سراغ نداری ایرانی باشن
    اکانت استیمم اینه alireza.sk.1998

13. کاربر سایت

نام:
    آرین
    دوستان فرق ARK Survival of the fittest و ARK Survival Evolved چیه؟؟؟!بازی 61 گیگه؟!!!

14. کاربر سایت

نام:
    Soheil
    سلام.
    اینطور که از دوستام شنیدم ARK:SOTF بیشتز حالت جنگ و نبرد رو داره و کسی دنبال کمپ زدن نیست فقط جنگ.
    اما ARK:SE بیشتر بازیکنا دنبال کمپ زدنو اینجور چیزان.
    بازم دقیق مطمئن نیستم.

fosil این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    حسین
    دوستان سلام برای انجام این بازی باید حتما آنلاین باشیم ؟
    میشه این بازی رو از این اکانتا خرید؟ چون آنلاینه مشکلی پیش نمیاد؟ از نظر بن شدن میگم کنسول فور

برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید