معرفی بازی انلاین ARK: Survival Evolved

معرفی بازی انلاین

سلام بر همه

این تاپیک رو زدم برای معرفی این بازی که یکی از سرگرم کننده ترین بازی های بود که کردم .......

کسانی که بازی رو خریدن و رو استیم بازی میکنن خواهش میکنم اکانت استیمشون رو بدن تا به پست اضافه کنم تا بشه تجربه بهتری داشت تو بازی.....

این تاپیک هر شب ابدیت میشه در صورت نیاز

خوب اطلاعات بازی

Title: ARK: Survival Evolved
Genre: Action, Adventure, Indie, RPG, Early Access
Developer: Studio Wildcard , Instinct Games , Efecto Studios , Virtual Basement
Publisher: Studio Wildcard
Release Date: Jun 2, 2015

خوب سوالا هایی که ممکنه پیش بیاد

این بازی چه سبکی داره دقیقا چه هدفی داره و چه طوری اغاز میشه ؟
شما در این بازی نقش یه شخصو دارید که عین انسان های اولیه بدون هیچ چیزی در یه جهان رها میشد همراه یه بقیه بازیکنها بعد شما باید دنبال منابع مورد نیاز باشید برای زنده موندن مثلا باید چوب جمع کنید تا بتونید تبر بسازید بعد کلنگ برای خرد کردن صخره و بعد منابع جمع کردن برای ساختن یک خونه برای پناه گرفتن همه اینها در کنار بقیه بازیکن ها صورت میگیره که میتونن یه قبیله تشکیل بدن و در کنار هم به جمع کردن منابع و ساختن خونه گروهی بپردازن و به شکار حیوانات ما قبل تاریخ برن و غذا پیدا کنن .......

انواع سلاح ها
شما در این بازی از انواع سلاح ها از نیزه تا اسلحه های پیشرفته رو به رو هستید که از انسان اولیه تا انسان های متمدن که از شرابط برای بهره برداری از منابع موجود در اونجا هست رو به رو هستید.....

شما هنگام ورود به بازی به همراه بقیه بازیکن ها باید به دنبال منابع قبل از شب شدن و تهیه سرپناهی برای سپری زمان باقی مانده و قوی تر شدن هستید

a8yt62zfqxomtgt2f1v9.jpg

2jmxgy8ga52dum2duksq.jpg

y1yd90wcp88kst8oyw5m.jpg

f5zsdtwbjzxd8iezrrz7.jpg

cfrmgwa1ebc9xo70oxgm.jpg

tl1qyxk6msok7cfc9qc7.jpg

f82nvdc8831bf397mr8b.jpg

ado64mb6mqah3tdd5lgs.jpg

7s9css994ldydhngatlj.jpg

sc11xz0e4ewuob9i8mai.jpg

ub5g7tz828ksmkhbau2o.jpg

c57ysj3b5kry1wv5prfl.jpg

lcy96j4o1zjorvzrln7c.jpg

51tfyiiotez2rttlbxv9.jpg

of9lq2znjkg4ypfmcg0m.jpg

zbbruphptdkjczxs0sfb.jpg

w9in2jnbn1iaw7mk64u3.jpg

d2j5ou4ls6awzazp6lab.jpg
qtbwpax86hldw0q95zf5.jpg

j6owaaycxvxjm5m155fr.jpg

ooujqfe6ww79obbqiknz.jpg

anxhxjhjxm2vfp666wnn.jpg
hov9ml10mjdor0083e33.jpg
2oxubbmvygwnyvu1aj3f.jpg
2eaga5m1lrng66fulihl.jpg
pybizarsr77u31y9tku3.jpg
9hajjazupr5lkr8ea7gn.jpg
6zce5t476r2rrsatcuav.jpg
dvx82ofnj9sd5grrvgqx.jpg
ay0odilg8jzaqu79q6iu.jpg
h4s1xva26gv9t5z8katb.jpg
gyyvkj4emb3orp6qykjk.jpg
ozdkzx4uplkjgnck8g8q.jpg
2sc9dg5pd6ikj0l951e2.jpg
2ybxlt5sdfmvyzcz7nd5.jpg
awzt0xjlz2il7zqxad96.jpg
rsho6kfeu5zho2ht7vbm.jpg
9a9106i4zty7ngdlly8h.jpg
cupaccu527dafb27nh9h.jpg
z65shl06uhmtq5qaxf81.jpg
q1n0nytlh5tdm5whne8e.jpg
9niws81sfk9m99ep1kjc.jpg
8cxxqoqafrkibsy3u31i.jpg
z0nz0rnvv05qd7vxvm27.jpg
zuew1jtxo2je0bsxvrcr.jpg
z735hetuxp3wohggxvne.jpg

عکس ها و اطلاعات بیشتر به زودی

یوزر های بچه ها

یوزر انجمنیوزر استیم
ShpAliShp
parsia13parsia13
saeidrezaysaeidrezay
don_strifearianm613
shafaei
shafaei

آخرین ویرایش:

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
دوستان سرور ١٧٩ به چند نفر نياز داريم براي وار و بايس ساختن تو مپ جديد
اينجا الفا هستيم و كلي بايس و گيگا و كواتزل وار داريم
الان فقط سه نفر تو گروه فعال هست و نميشه به همه چيز رسيدگي كرد
كسي خواست پم بده و اينكه اكانتم ميفروشم ميخوام بعد وار ترك ارك كنم كسي خواست در خدمتم

• Like
Reactions: Lesners

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
دوستان سرور ١٧٩ به چند نفر نياز داريم براي وار و بايس ساختن تو مپ جديد
اينجا الفا هستيم و كلي بايس و گيگا و كواتزل وار داريم
الان فقط سه نفر تو گروه فعال هست و نميشه به همه چيز رسيدگي كرد
كسي خواست پم بده و اينكه اكانتم ميفروشم ميخوام بعد وار ترك ارك كنم كسي خواست در خدمتم

سلام بر شما

ما هستیم برای وقتی خواستید حمله چیزی کنید میایم کمک اما برای بازی نمیتونیم بیایم چون خودمون یه سرور جدید تو مپه جدیده شروع کردیم داریم نیرو میگیرم که اوکیش کنیم اگه کمک خواستید زمان حمله به من تو استیم بگو هماهنگ میکنم با بچه ها میایم ....

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
سلام بر شما

ما هستیم برای وقتی خواستید حمله چیزی کنید میایم کمک اما برای بازی نمیتونیم بیایم چون خودمون یه سرور جدید تو مپه جدیده شروع کردیم داریم نیرو میگیرم که اوکیش کنیم اگه کمک خواستید زمان حمله به من تو استیم بگو هماهنگ میکنم با بچه ها میایم ....
اره براي نيرو ميخوايم چون تعداد گيگا و كواتزل وارمون زياده و كسي نيست استفاده كنه
وضعيت تو سرور جديد چطوره و كدوم سرور هستيد اگه الفاي سرور جديد پنگون بسترد باشه بازي نكنيد چون اينها تو چند سرور جديد الفا هستن و رايدر پا بگيريد رايد ميكنن

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
خراستين هم ميتونيد بيان سرور ما از اول شروع كنيد كسي نميتونه بهتون قلدري كنه هرچقدر خواستين گيگا بگيريد

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
اره براي نيرو ميخوايم چون تعداد گيگا و كواتزل وارمون زياده و كسي نيست استفاده كنه
وضعيت تو سرور جديد چطوره و كدوم سرور هستيد اگه الفاي سرور جديد پنگون بسترد باشه بازي نكنيد چون اينها تو چند سرور جديد الفا هستن و رايدر پا بگيريد رايد ميكنن

سلام بر شما

نه ما مپه قبلی اوکی هستیم سرور 394 بودیم الانم هستیم اما سرور جدیده 604 هستیم که همه روس و ته نامرد بودن و بازیکن کم داشتیم اما الان اوکی کردم خودمون 5 تا 8 نفریم یه گروه دیگه هم اوکی کردم اونا از 6 نفر تا 24 نفر گفتن متغیر هستن میرم یا سرور 604 یا یه سرور دیگه اوکی میکنیم اگه کسی رو پیدا کردی سرور جدید خواست بهم معرفی کن اوکی کنیم چون میخواهم بزرگترین کلنه ایرانی رو تو ارک تشکیل بدیم که یه سرور ببندیم تو مپ جدیده و این ابدیت هم که میخواهد بیاد امروز ورژن 243 خیلی چیزا اضافه میکنه که خوبه نیاز به نیرو بیشتر میشه ........

ممنون پیشاپیش از همکاری...

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
سلام بر شما

نه ما مپه قبلی اوکی هستیم سرور 394 بودیم الانم هستیم اما سرور جدیده 604 هستیم که همه روس و ته نامرد بودن و بازیکن کم داشتیم اما الان اوکی کردم خودمون 5 تا 8 نفریم یه گروه دیگه هم اوکی کردم اونا از 6 نفر تا 24 نفر گفتن متغیر هستن میرم یا سرور 604 یا یه سرور دیگه اوکی میکنیم اگه کسی رو پیدا کردی سرور جدید خواست بهم معرفی کن اوکی کنیم چون میخواهم بزرگترین کلنه ایرانی رو تو ارک تشکیل بدیم که یه سرور ببندیم تو مپ جدیده و این ابدیت هم که میخواهد بیاد امروز ورژن 243 خیلی چیزا اضافه میکنه که خوبه نیاز به نیرو بیشتر میشه ........

ممنون پیشاپیش از همکاری...
اها اوكي
منم برسم ميام كمكتون
تو ٦١٩ بوديم كل مپ اومدن صافمون كردن با اينكه دو تا دودو ركس و ٤ تا گيگا بود باختيم

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
من هنوز این بازی رو نخریدم. قصد خرید برای خودم و برادرم رو دارم. بازیش خوبه؟ چند تا نظر رو خوندم گیج شدم. ما که میخوایم تازه شروع کنیم برامون مشکل ساز نیست؟ یهو یه لول بالا نریزن سرمون؟ یه نگاه به نقد هاش میکنم خنده ام میگیره. یارو پونصد ساعت بازی کرده میگه چرته. شیره ی بازی رو کشیده بعد ناراحته.

• Like
Reactions: AliShp

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
تو سبک دایناسو
من هنوز این بازی رو نخریدم. قصد خرید برای خودم و برادرم رو دارم. بازیش خوبه؟ چند تا نظر رو خوندم گیج شدم. ما که میخوایم تازه شروع کنیم برامون مشکل ساز نیست؟ یهو یه لول بالا نریزن سرمون؟ یه نگاه به نقد هاش میکنم خنده ام میگیره. یارو پونصد ساعت بازی کرده میگه چرته. شیره ی بازی رو کشیده بعد ناراحته.
تو سبکه Survival-دایناسور بهترین انتخابه با المانهای rpg
500 ساعت برای یه بازی Survival اصلا زمان زیادی نیست تازه از اون زمانها به بعد بازی دستت میاد و expert میشی اتفاقا باید نظر این افراد رو جدی گرفت نه اونکه ۵۰ -۶۰ ساعت بازی کرده و نمی دونه چی به چیه

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp

سلام بر شما

بازی خیلی خوبیه شک نکن در خریدنش اکثرا از کسی بپرسی اینو با بازی rust مقایسه میکنه اما دوتا بازی هیچ شباهتی به هم ندارم فقط سبکاشون مثله همه امکاناتی که ارک در بازی به شما میده خیلی فراتر از اون بازی هست کلا بازی خیلی بزرگی هست..

در مورد سوالت که گفتی ما تازه شروع کنیم نریزن سرمون اینو بهت بگم چه این بازی چه rust چه بازی های دیگه ای که تو این سبک باشن شما به هیچ وجه نمیتونی یه نفر یا دو نفری حتی چهار نفری تو بازی دوم بیاری این بازی های اصل و پایه ش روی بازی گروهی هست شما چه از اول سرور که ریست میشه بیای (که از اولی که بازی اومده ریست نشده مگر این مپ جدیده که اومد سرور زدن براش شرایط بهتره) شما باید با گروهی بازی کنی که بتونی باهاش موفق بشی اصل و پایه این بازیها بر گروهی بازی کردن هست ......

سوال بعدیت که گفتن بازی چرته نه اینا که این حرفو میزنن معمولا تو بازی میخورن بعد کلی بازی کردن بعد ناراحت میشن که چرا خوردیم ما که این همه بازی کردیم منم 500 ساعت پلی دارم اما گروهی که من داشتم که از ماه اولی که بازی اومد من بازی رو خریدم و بازی کردیم اگه میخواستم بازی کنم الان 1500 ساعت تایم پلی داشتم اما چون بعد یه مدتی خسته میشم میرم بچه ها ادامه میدن برای همین 500 ساعت دارم ....

پس منی که 500 ساعت تایم پلی دارم و چند نفرو که الان 1000 ساعت تایم پلی دارنو اموزش دادم و ادامه دادن میگم که این بازی خوبه اگر با گروه بازی کنی چون حتی اگه تمام روز و شبتو بزاری رو بازی کسی که دو نفر از تو بیشتر بازیکن داشته باشه صد درصد ازش میخوری چون اون بلده و شما هنوز اولشی اون جتی تک به تک میزنه ولی شما نه.....

امیدارم که سوالاتو جواب داده باشم اگه نکته ای مبهمی بود بگو من جواب میدم ...

در ضمن ما داریم گروهمونو افزایش میدیم برای یه شروع دوباره الان 10 نفریم اگه دوست داشتی بخر بازی رو سریع بیا که اولاش خوب میشه اموزش داد تا وسطاش و اینو بهت بگم گروهی بهتر از ما برای یاد گیری بازی پیدا نمیکنی یادمه رفتم یه گروهی همون اول هر کی نوب بود کیک کرد من همونا رو ادد کردم ازم سوال میپرسیدن الان زدن رو دست همونا که کیکشون کردن:))

• Like
Reactions: -Poormaz-

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
من و چند تا از دوستام ( احتمالا 4..5 نفر بشیم ) میخوایم تو تخفیفات استیم که نزدیکم هست بازی رو بخریم و شروع به بازی کنیم ....ممنون میشم اگه تو قبیله یکی از دوستان بیایم و مارو راهنمایی کنن .

• Like

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
من و چند تا از دوستام ( احتمالا 4..5 نفر بشیم ) میخوایم تو تخفیفات استیم که نزدیکم هست بازی رو بخریم و شروع به بازی کنیم ....ممنون میشم اگه تو قبیله یکی از دوستان بیایم و مارو راهنمایی کنن .

سلام بر شما

ما در خدمیتم من حاضرم به همه از 0 تا 100 رو یاد بدم و تا الانم دادم به همه کسایی که بودن اما این بازی چون خیلی بزرگه نمیشه به این زودی یاد گرفت برای همین برنامه بلند مدت میخواهد من خوشحال میشم کمکی به شما بکنم تو استیم اددم کن تا خریدی شروع کنیم ...

اگرم بکاپ بازی رو نداری و تهران بودید میتونی همه تون بیاید من بهتون بکاپو میدم که الکی دانلود نکنید .....

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
سلام بر شما

بازی خیلی خوبیه شک نکن در خریدنش اکثرا از کسی بپرسی اینو با بازی rust مقایسه میکنه اما دوتا بازی هیچ شباهتی به هم ندارم فقط سبکاشون مثله همه امکاناتی که ارک در بازی به شما میده خیلی فراتر از اون بازی هست کلا بازی خیلی بزرگی هست..

در مورد سوالت که گفتی ما تازه شروع کنیم نریزن سرمون اینو بهت بگم چه این بازی چه rust چه بازی های دیگه ای که تو این سبک باشن شما به هیچ وجه نمیتونی یه نفر یا دو نفری حتی چهار نفری تو بازی دوم بیاری این بازی های اصل و پایه ش روی بازی گروهی هست شما چه از اول سرور که ریست میشه بیای (که از اولی که بازی اومده ریست نشده مگر این مپ جدیده که اومد سرور زدن براش شرایط بهتره) شما باید با گروهی بازی کنی که بتونی باهاش موفق بشی اصل و پایه این بازیها بر گروهی بازی کردن هست ......

سوال بعدیت که گفتن بازی چرته نه اینا که این حرفو میزنن معمولا تو بازی میخورن بعد کلی بازی کردن بعد ناراحت میشن که چرا خوردیم ما که این همه بازی کردیم منم 500 ساعت پلی دارم اما گروهی که من داشتم که از ماه اولی که بازی اومد من بازی رو خریدم و بازی کردیم اگه میخواستم بازی کنم الان 1500 ساعت تایم پلی داشتم اما چون بعد یه مدتی خسته میشم میرم بچه ها ادامه میدن برای همین 500 ساعت دارم ....

پس منی که 500 ساعت تایم پلی دارم و چند نفرو که الان 1000 ساعت تایم پلی دارنو اموزش دادم و ادامه دادن میگم که این بازی خوبه اگر با گروه بازی کنی چون حتی اگه تمام روز و شبتو بزاری رو بازی کسی که دو نفر از تو بیشتر بازیکن داشته باشه صد درصد ازش میخوری چون اون بلده و شما هنوز اولشی اون جتی تک به تک میزنه ولی شما نه.....

امیدارم که سوالاتو جواب داده باشم اگه نکته ای مبهمی بود بگو من جواب میدم ...

در ضمن ما داریم گروهمونو افزایش میدیم برای یه شروع دوباره الان 10 نفریم اگه دوست داشتی بخر بازی رو سریع بیا که اولاش خوب میشه اموزش داد تا وسطاش و اینو بهت بگم گروهی بهتر از ما برای یاد گیری بازی پیدا نمیکنی یادمه رفتم یه گروهی همون اول هر کی نوب بود کیک کرد من همونا رو ادد کردم ازم سوال میپرسیدن الان زدن رو دست همونا که کیکشون کردن:))
اقا دمت گرم. توی تخفیفات بازی رو میخرم. به گروهتون اضافه میشیم

• Like

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

بچه ها تخفیف ها شروع شد برید بگیرید و این تخفیف بالاترین تخفیفی بود که تا حالا ارک خورده هر کی گرفت منو تو استیم ادد کنه اینم لینک پروفایلم ...

Steam Community :: AliShp
هر کسیم که گرفت تهران بود تو دانلود بازی مشکل داشت بیاد من بهش میدم مجانی تو هادرش میریزم تا زودتر جمع بشیم بریم شروع کنیم .....

با تشکر از همه

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
من مال خودمو میفروشم :)):D چند تا بازی دیگه داخل اکانتم هست قیمت خوب میدم
الانم بزرگترین حیون ارک اومده تایتاناسور که فقط 24 ساعت میشه تایمش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر