Multi Platform Rocket League

درود .

دیدم کسی واسه این بازی بزرگ تاپیک نزده مجبور شدم خودم بزنم :d
بازی این ماه به صورت رایگان برای اعضای پلاس در دسترسه . امتیازاتش هم خیلی خوب شده .میتونین بحث هاتون رو اینجا انجام بدین :d
فعلا هم سرور های انلاین وضعیتشون خوب نیست :|

اینم چند تا عکس از بازی :

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Sad
Reactions: TeTration and NHM

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
یه راه سریع وجود داره که بتونم با دوستم یه دست بازی کنمو اون تروفیو بگیرم ؟ در حد یک دستم برام کافیه فعلا (برای پلات میخوام)
عجب مصیبتی شده این *****ینگ بازیهای آنلاین :( سر TLOU هم پدرم درومد و وقتی هم که درست شد دیگه وقت بازی نداشتم. هنوزم وقت نکردم اون دو تا تروفی آخری آنلاینشو بگیرم

همون راهی که صفحه قبل گفتم برو درست میشه نیاز هم نیست یه دست تا ته بازی کنی همین که بازی شروع شه تروفی رو میده .

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
من روی PC دارم بازیو و همچنان سرور هارو وصل نمیشه . 99% سرور های بازی از طرف خود کمپانی برای ایرانی ها بلاک شده یعنی از اینور نیست . اینم تاپیک من توی فرومشون خواستید کامنت بذارید شاید جواب داد
Psyonix Forums • View topic - Will refund my game if you just dont ....

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
کسایی که پلات کردن تروفی far far away رو تو چقدر گرفتن؟اخه تروفیش گلیچه
من رفتم تو یه Match Exhibition بدون bot یه کش بستم به ستیک چپ و یه سکه هم لای R2. همینجور گزاشتم یه 10 -12 ساعتی دور خودش چرخید. تو مپ Urban هم بزار که داغ نکنه دستگاه

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
همون راهی که صفحه قبل گفتم برو درست میشه نیاز هم نیست یه دست تا ته بازی کنی همین که بازی شروع شه تروفی رو میده .

ممنون ولی من نه
کریو دارم نه دقیقا میدونم راهش چطوریه. واسه یه دست بازی کردنم ارزش نداره بخرم
:(
البته بعضی جاها دیدم 5 تومنه یه ماهش! اگه با 5 تومن سر و تهش هم میاد بخرم شرشو بکنم
فقط psx چیه ؟ چطوری ps4 رو به PC وصل کنم که از آنتی *****ش استفاده کنه ؟

آخرین ویرایش:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
ممنون ولی من نه
البته بعضی جاها دیدم 5 تومنه یه ماهش! اگه با 5 تومن سر و تهش هم میاد بخرم شرشو بکنم

اموزشش هست تو همین جا

http://forum.bazicenter.com/thread89356/

نرم افزار رو میگیرین و با اموزش دستگاه رو وصل میکنین به psx بعد کریو رو فعال میکنین .

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
ممنون ولی من نه
اینو مطمینم که مشکل داخلی هست دوستانی که میگن خوده سازنده بلاک کرده اشتباه میکنن خود من بدون کریو یا هر ... ای راحت انلاین میزنم مشکل از بعضی از ای اس پی هاست بنظرم
بله همون یه ماهه هم بگیرید ردیف میشه :d
یکار ساده ترم میشه کرد اگه لب تاب دارید که وایرلس داره بی سیم وصل میشید به مودم بعد با کریو کانکت میشید یه کابل لن از لب تاب به کنسول وصل میکنید تو کانکشن کریو رو لوکال تیک بزنید بعد که کنسولو روشن کنید راحت میتونید به سرور وصل شید مشکلی بود پی ام بدید راهنمایی کنم (پلات کردنش ارزش داره:x)

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
اطلاع رسانی:من مکاتبه رسمی داشتم با سازنده های بازی ، یک نسخه بخصوصی رو به من دادند (یک کدی بود که توی استیم اکتیو شد) و یک سری لاگ براشون فرستادم . نتیجه این شد که با توجه به این که سرور هاشون توسط گوگل میزبانی میشه و گوگل هم یک سری کشور هارو مثل ایران و سوریه و چین گویا تحریم کرده و در کل نمیشه وصل شد. به من گفتند به زودی در این مورد با گوگل صحبت خواهند کرد . البته منم بهشون گفتم که طبق این توافق اخیر باید تمام تحریم های تکتولوژی و اینترنت لغو بشه(حالا اگر اهمیت بدن ،گفتنش به نظرم بد نبود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر