Multi Platform Rocket League

درود .

دیدم کسی واسه این بازی بزرگ تاپیک نزده مجبور شدم خودم بزنم :d
بازی این ماه به صورت رایگان برای اعضای پلاس در دسترسه . امتیازاتش هم خیلی خوب شده .میتونین بحث هاتون رو اینجا انجام بدین :d
فعلا هم سرور های انلاین وضعیتشون خوب نیست :|

اینم چند تا عکس از بازی :

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Sad
Reactions: TeTration and NHM

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آفلاین این بازی هم بعد از یک مدت تکراری میشه :( من 2 ت سیزن 32 تا تیمی تموم کردم ، دیگه اصلا جذابیتی نداره ، هوش مصنوعی یارا خودم مخصوصا کسی وایمیسه دروازه واقعا اذیت میکنه و گل های مسخره میخور ، بعضی موقع ها هم عالی میگیره انصافا :)

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
آفلاین این بازی هم بعد از یک مدت تکراری میشه :( من 2 ت سیزن 32 تا تیمی تموم کردم ، دیگه اصلا جذابیتی نداره ، هوش مصنوعی یارا خودم مخصوصا کسی وایمیسه دروازه واقعا اذیت میکنه و گل های مسخره میخور ، بعضی موقع ها هم عالی میگیره انصافا :)

بعضي وقتا هم گل به خودي :d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
امروز یک یکی دو ساعتی بازی کردم، کنترل بازی دستم اومد. خیلی خیلی خیلی حال میده بازی. فقط حیف که انلاینش وصل نمیشه اصن...
بازی واقعا عالیه. فقط AI ضعیفه :| ماشینا کلا از جهتی که مقابلشون توپه فقط ضربه میزنن. یک بار یکی از ماشینای حریف همینطوری عالی توپو با خودش از دربازه تیم ما حمل کرد اورد وسط دربازه خودشون :| :|
خیلی AI بازی خنده دار و در بعضی موارد رو اعصابه. مثلا توپ چند متریته داری تند میری یک راست گل کنی یک دفعه هم تیمیت با زاویه 90 درجه خودت میاد توپو میندازه اونور...

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
امروز یک یکی دو ساعتی بازی کردم، کنترل بازی دستم اومد. خیلی خیلی خیلی حال میده بازی. فقط حیف که انلاینش وصل نمیشه اصن...
بازی واقعا عالیه. فقط AI ضعیفه :| ماشینا کلا از جهتی که مقابلشون توپه فقط ضربه میزنن. یک بار یکی از ماشینای حریف همینطوری عالی توپو با خودش از دربازه تیم ما حمل کرد اورد وسط دربازه خودشون :| :|
خیلی AI بازی خنده دار و در بعضی موارد رو اعصابه. مثلا توپ چند متریته داری تند میری یک راست گل کنی یک دفعه هم تیمیت با زاویه 90 درجه خودت میاد توپو میندازه اونور...

آره واسه منم خیلی میشه اینجوری :d

مخصوصا رو درجه سختی ALL-STAR می خوای فحش بدی :|
این سروراش درست نشد ما بازی کنیم ؟ :|

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
خوب مثل اینکه سرور ها شیلتر هستش من با کریو تست کردم و وصل شدم :|
اگر کریو دارین با برنامه psx وصل شین به ps4 بعد کریو رو فعال کنید بعد وصل میشید .

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
خوب مثل اینکه سرور ها شیلتر هستش من با کریو تست کردم و وصل شدم :|
اگر کریو دارین با برنامه psx وصل شین به ps4 بعد کریو رو فعال کنید بعد وصل میشید .
تایید میشه :|
با شیر کردن کریو تونستم 3 بار آنلاین بازی کنم، یه بار تک نفره و دو بار هم فکر کنم 4 نفره. بار سوم برخلاف دوبار قبلی افتضاح بود. یه علامت هشدار میومد و بعد از چند ثانیه از یه جای دیگه سر در میاوردم.
دوستان لطفا برای این هم مثل TLoU درخواست بدیم تا از ***** در بیاد :bighug:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
تا وقتی ادرس هاست رو نمیدونین چیو میخواین درخواست بدین ؟
اون تلو رو یکی از بچه های سایت که تو این کار وارد بود ادرس سرورشو در اورد اونم چون خودش بازی میکرد :d

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
تا وقتی ادرس هاست رو نمیدونین چیو میخواین درخواست بدین ؟
اون تلو رو یکی از بچه های سایت که تو این کار وارد بود ادرس سرورشو در اورد اونم چون خودش بازی میکرد :d

خوب اینجا کسی وارد نداریم :d ؟

من می خوام مولتی این بازیو :|

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
آقا منم فری گیت رو مچ کردم با کنسولم به سرورای بازی وصل شدم.10 دستی ام بازی کردم.
بازی به پینگ خوبی نیاز داره.یعنی پینگ بالای 100 هم ضعیفه واسه بازی بماند که پینگ من بالای 200 بود.که شیلتر شکن بدترشم کرده بود.ولی در کل بیشتر بازی رو بدون لگ بازی کردم ولی پینگ بالا در روند بازیم کاملا تاثیر گذاشته بود.
تو یه بازی با یه تیم فوق عالی بازی کردیم.انگار داشتن فوتبال بازی میکردن خیلی هماهنگ بودن 13 تا گل بهمون زدن:d
ولی در باقی بازی ها با بازیکن های دیگه در یه سطح بودم و چندبارم تیممون بازی رو برد و چند گلم زدم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر