Multi Platform Rocket League

درود .

دیدم کسی واسه این بازی بزرگ تاپیک نزده مجبور شدم خودم بزنم :d
بازی این ماه به صورت رایگان برای اعضای پلاس در دسترسه . امتیازاتش هم خیلی خوب شده .میتونین بحث هاتون رو اینجا انجام بدین :d
فعلا هم سرور های انلاین وضعیتشون خوب نیست :|

اینم چند تا عکس از بازی :

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Sad
Reactions: TeTration and NHM

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
والا من که حدود 20دقیقه وایسادم اونجا وصل نشد ، اصلا انگار وقتی که نت کلا قطع ، همین که میزنی Find Match سریع پیغام میاد که وصل نیستی :|

آره واسه منم همینطوره از لحاظ پینگ و سرعت هم هیچ مشکلی ندارم!
نمیدونم چرا وصل نمیشه بازم!

matte

کاربر سایت
Sep 10, 2014
84
زیاد حال نکردم تک نفرش خیلی خلوته باید میذاشت دو سه تا ماشینه دیگه اضافه کنیم توپ میفته یه گوشه کسی حال نداره بره دنبالش :))

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
زیاد حال نکردم تک نفرش خیلی خلوته باید میذاشت دو سه تا ماشینه دیگه اضافه کنیم توپ میفته یه گوشه کسی حال نداره بره دنبالش :))

تک نفره 4-4 هم میتونی بازی کنی ، فقط اگه میخاین حال کنید بازیو بزارید روی درجه All Star بقیه درجه سختی ها اصلا خوب نیست! رو درجه Pro من یه بازی 12 تا گل زدم :|

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
خیلی جالب و سرگرم کننده ست واقعا ایده باحالی داره:D
خب دوستان این بازی کلا چند تا مشکل داره اول اینکه ps4 بعضیا وقتی بیشتر از 10 دقیقه توی main menu بازی میمونن فنش خیلی کار میکنه و مثل اینکه دلیلش اینه که توی main menu تعداد فریم هایی که برثانیه داره تقریبا بی نهایته و واسه همین به gpu فشار میاد و در نتیجه فن هم سریع تر کار میکنه
من این مشکل عجیبُ دارم واقعا صدای کنسول به طرز خیلی زیادی بالا میره و تا وارد بازی میشم دور فن و صداش عادی میشه :| با آپدیت حل میشه؟
کلا بخاطر همین مشکل و مشکلات آنلاینش موقتا کمتر بازی میکنم.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
کسی با دانلود آپدیت بازی مشکل نداره ؟ :| 300 مگ آخر همش ارور میده میاد از 1300 شروع میکنه. اینترنت هم قطع نمیشه

1.9 گیگ بود بعد اومد از 1.3 شروع کرد :D بعدش مشکلی پیش نیومد.... وسط دانلود مشکلی پیش میاد و دانلود شروع میشه یا از اول دانلود نمیشه؟ اپدیتو پاک کنین دوباره search for update کنین اوکی میشه

M

!_Meshki_!

بازی خعلی خوبه :D امروز راحت 7 ساعت قفل بودم روش . تروفی هم عین باقلوا میده پلات هم که داره ، خوره هاش برن تو کارش البته اگه سروراش بازی درنیار ه . به ضرب و زور نیم دست آنلاین تونستم بازی کنم ، نکته ی خوبش اینه Dedicated servers داره . 40 و خورده ای اسکرین دارم ازش که فردا قرار میدم .
در ضمن فعلا انتظار نداشته باشین بتونین بازی کنین ، بازی مفتیه و هجوم بردن ملت . خود سازنده پشماش ریخته 120k بازیکن آنلاین بودن توش روز اولی .

Last edited by a moderator:

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
بچه ها یه اتفاق عجیبی اقتاده! من اینو دانلود کردم با پی سی بعد منتقل کردم به کنسول....ولی اصن آپدیت رو شورع نکرد به دانلود!!! الان چه کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر