iOS 8.4 به همراه سرویس Apple Music عرضه شد

گفتگو در 'iPhone, iPod Touch, iPad' ایجاد شده توسط $ Connor $, ‏Jul 1, 2015.

1. R3D_R4N9ER

کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    چه قدر این اپل موزیک خوبه،Beats1 هم واقعا برنامه های جالبی داره،با امینم هم مصاحبه کرد امروز.:x
    ولی با این حال بتای iOS 9 از iOS 8.4 واقعا بهتره،پایداری بیشتری داره و اینکه مولتی تسکینگ بهتر و شخصی سازی بیشتری داره به علاوه روون تره.

2. Asmodeus

Asmodeus Dark is the path in the absence of light
    کاربر سایت

نام:
    کیوان
    خب من هم دیشب گوشیمو آپدیت کرد (6) و کاملاً بررسی کردم.

اول از همه این که آیکون موزیک کلاً عوض شده و از بکگراند قرمز تبدیل شده به بکگراند سفید. داخلش خیلی بهتر شده و رابط کاربری خیلی بهتره، عکس آرتیست ها هم خیلی نشون میده (تقریباً شبیه اسپاتیفای PC)
    یه سری هم به بخش iBooks زدم، زیاد فرقی نکرده ولی یک کم زمینه تیره تر شده.
    کلاً احساس میکنم گوشی خیلی بهتر شده و مصرف باتری هم زیاد تغییری نکرده، این Apple Music هم عالیه ولی سه ماهه آزمایشی یک کم سخت فعال میشه ولی تلاش کنید، میشه:D

3. .SamueL.

کاربر سایت

منم آپدیت رو گرفتم
    مجبور شدم یه 10 دلاری شارژ کنم دیوایسمو تا اپل موزیک اجازه بده سه ماهه مجانی رو فعال کنم : |
    خیلی خوب بود ، آرشیو آهنگ اپل که عالیه و این که آفلاین هم داشته باشیشون دیگه کلا بی نیازت میکنه از همه چی
    موسیقی متن فیلما و ...
    ولی باید با این فعال کردن Cloud خیلی کلنجار برین تا راه بیافته : | هی بزنین تا درست شه: )

4. pouryaps3

کاربر سایت

نام:
    پوریا
    گند زدن به UX موزیک. کار کردن باهاش خیلی آزاردهنده شده و سوویچ ردن بین آلبوم و آرتیست و آهنگ سخت‌تر از قبل شده (مراحل بیشتری رو باید طی کنی). طراحی زیبایی داره ولی کار رو برای یوزر سخت کردن. البته iTunes زیاد تغییر نکرده.

5. PS1

PS1
    کاربر سایت

6. kimsungbabak

کاربر سایت

نام:
    بابک
    PS1@

الان ربط این پست شما به تاپیک دقیقا چی هست؟ :|