نحوه اجرای 100% زیرنویس فارسی در PS4

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
من زیرنویس فیلم و با نت پد باز میکنم و Encoding اش رو به UTF-8 یا Unicode تغییر میدم، اما موقع ذخیره کردن، خود نت پد فقط گزنیه TXT داره و SRT نداره! بنابراین فایل به صورت TXT ذخیره میشه ونیمشه روی PS4 پخشش کرد! چیکار کنم؟

- - -ویرایش - - -

فونت زیرنویستون حتما باید unicode-utf8 باشه که اگر نبود بایستی اصلاح بشه
طریقه اصلاح هم بدین صورته که وقتی زیرنویس رو با wordباز میکنین باید unicode-utf8 باشه باید کل زیر نویس رو توی notepad کپی کنین و موقع ذخیرهutf-8 انخاب کنید و بعد از ذخیره پسوند فایل رو به srt تغییر بدین بعدش با اسم فیلم یکی میکنین و خلاص
تازه با این آپدیت میتونین رنگ و اندازه فونت و رنگ زمینه رو هم عوض کنین

notepad که موقع ذخیره کردن فرمت SRT نداره! چه طوری دوباره به SRT تبدیلش میکنی؟
تو ویندوز 10 موقع ذخیره کردن فایل زیر نویس تو نوت پد فقط فرمت TXT میبینم!

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
من زیرنویس فیلم و با نت پد باز میکنم و Encoding اش رو به UTF-8 یا Unicode تغییر میدم، اما موقع ذخیره کردن، خود نت پد فقط گزنیه TXT داره و SRT نداره! بنابراین فایل به صورت TXT ذخیره میشه ونیمشه روی PS4 پخشش کرد! چیکار کنم؟

- - -ویرایش - - -

notepad که موقع ذخیره کردن فرمت SRT نداره! چه طوری دوباره به SRT تبدیلش میکنی؟
تو ویندوز 10 موقع ذخیره کردن فایل زیر نویس تو نوت پد فقط فرمت TXT میبینم!

شما فقط انکدینگ رو عوض کنید و بعد سیو کنید.خودش به آخرین فرمتی که بوده ( srt ) ذخیره میکنه .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
PS4 فرمت MKV رو play میکنه ؟
فقط x264 یا x265 رو هم میخونه ؟
چون الان مدتیه بخاطر حجم کمتر و کیفیت بهتر فقط x265 دانلود میکنم

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
یه سوال دارم
الان 5روزه هر چی فیلم میخام با ps4 نگا کنم زیر نویسش اصلا نشون نمیده همه ی کاراشو کردم کلوز کپشن هم میزنم و هر کاری ک فکر کنید علتش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟قبلا تا 1هفته پیش راحت میخوند نمیدونم الان چکار کنم.لطفا کمک کنید

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا این مبدل خیلی خوبه فقط من یه مشکلی دارم. وقتی با این برنامه زیر نویس رو تبدیل میکنم بعضی جملات به این شکل میشه. مثلا:

بی حرکت -------> بیحرکت

سلاحتو بنداز زمین، بندازش زمین ------> سلاحتو بنداز زمینـ، بندازش زمین

لازمه ی -------> لازمهی

سلام. ------> .سلام

==========
یه برنامه دیگه دارم SRTtoUNI اون خیلی خوب تبدیل میکنه و این مشکلا رو نداره ولی اونم اکثر زیرنویسا رو بعد از تبدیل فقط بصورت علامت سوال میاره. راهی برای رفع مشکل بلدید ؟ :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا این مبدل خیلی خوبه فقط من یه مشکلی دارم. وقتی با این برنامه زیر نویس رو تبدیل میکنم بعضی جملات به این شکل میشه. مثلا:

بی حرکت -------> بیحرکت

سلاحتو بنداز زمین، بندازش زمین ------> سلاحتو بنداز زمینـ، بندازش زمین

لازمه ی -------> لازمهی

سلام. ------> .سلام

==========
یه برنامه دیگه دارم SRTtoUNI اون خیلی خوب تبدیل میکنه و این مشکلا رو نداره ولی اونم اکثر زیرنویسا رو بعد از تبدیل فقط بصورت علامت سوال میاره. راهی برای رفع مشکل بلدید ؟ :D

امین فعلا به همینی هم که هست راضی باش :d
تا ببینیم راه دیگه ای پیدا میکنیم یا نه!

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
با mkv merg
زیر نویس رو بچسبونید به فیلم
راحت و بی ایراد نشون میده
پ.ن
فقط پلیر ps4 نمیتونه یه فیلم دو صوته رو صوتهاش رو سویچ کنه کاش با یه آپدیت این قابلیت رو هم اضاف کنه بش

• Like
Reactions: sharoshor

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
با mkv merg
زیر نویس رو بچسبونید به فیلم
راحت و بی ایراد نشون میده
پ.ن
فقط پلیر ps4 نمیتونه یه فیلم دو صوته رو صوتهاش رو سویچ کنه کاش با یه آپدیت این قابلیت رو هم اضاف کنه بش
چند مدتی هست ازین برنامه استفاده میکنم خیلی راحته کار باهاش و تقریبا همه جا اوکی هست!

• Like
Reactions: atzoriha

SawFish63

کاربر سایت
Aug 2, 2016
1
فلش من را میشناسه اما فیلم های توش را اجرا نمیکنه مارک فلشم silicon power هست
لطفا مارک فلاشاتو ن را بگید که اجرا گردید فیلم را با تشکر.
سلام دوست عزیز. شاید فلشت فرمت NTFS شده که بعضی از دستگاه ها و مدیا پلیر ها نمیتونن اونو بخونن. یه بار اطلاعاتتو بریز تو هارد PC و بعد فلش تو با فرمت FAT فرمت کن. احتمالا درست میشه

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
سلام
دوستان گرامی به این روش 100 درصد تضمینی هست دنگ و فنگ هم نداره در 20 ثانیه میتونید با نرم افزار MKV Merge زیر نویس رو به فیلم مورد نظر بچسبونید و راحت در ps4 پخش کنید برای دانلود نرم افزار و اموزش هم میتونید از اینجا استفاده کنید ازخود ps4 هم بعد از اینکه با این نرم افزار زیر نویس رو به فیلم چسبوندین میتونید سایز و یا رنگ زیر نویس را برای بهتر دیده شدن تغییر بدین .با تشکر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر