شبیه ساز N-Gage

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
یه یادی هم کنیم از وبسایتش که الان وجود نداره :

نوکیا واقعا به طرز مفتضحانه ای پروندش بسته شد ... اگر اون استفان الوپ لعنت الله علیه نمیومد روی کار ، نوکیا میتونست همین الان بهترین گوشی ها رو تولید کنه ! ولی متاسفانه کمپانی که سال ها برای بخش موبایلش زحمت کشیده شده بود یه شبه محو شد ...
الانم که مدیرای سابقش اومدن یه شرکت جدید درست کردن تا بلکه نوکیا رو به روزهای اوجش برگردونن ، ولی تا الان جالب کار نکردن .

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
کلاینت ngage رو اکثر گوشی های سری n نوکیا به طور پیش فرض نصب بود که بعدش هم 4-5 تا گوشی دیگه مثل 5630 بهشون ساپورت ngage اضافه شد :x
زمانی که n95-8gb گرفته بودم ، بعد یه ماه گوشی رو فرمت کردم به دلایلی و متاسفانه ngage هم پاک شد باهاشون ... هر کاری هم اون زمان میکردم نصب نمیشد ، چون نه میدونستم ساین کردن نرم افزارها چیه نه هک گوشی بود ! تا بعد 8 سال حدود دو ماه پیش تونستم نصبش کنم :D
اسفالت 3 ، snake ، فیفا و از همه مهم تر bounce boing voyage (که بعدا با خرید n85 تونسته بودم تجربش کنم) با اختلاف زیاد بهترین گیم هایی بود که تو اون بازه زمانی از عمرم تجربه کرده بودم :(

اگر اشتباه نکنم رو 4 تا گوشی سری n و 3 تا گوشی سری e خودش پیش فرض داشت البته اونم مثل این نبود داری بازی جاوا نصب میکنی باید اونام هک میشدن تا بازی اجرا شه
حالا رو یلی گوشی ها دیگه با روشی و نصب برنامه ای بعد نصب کلاینت میشد بازی کرد
:lol:
lمیشه گفت به قولی بهترین بازیا پلتفرمر روی اسمارت فون ها بود ( بقول اون زمان پاکت پی سی )

بازی قشنگ زیاد داشت یادش بخیر من n-gage ورژن قدیمی 1 داشتم بازیا مخصوص نسخه 2 روش نصب نمیشد :wow:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mobile1199

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
bounce1.jpg
bounce3.jpg
bounce2.jpg

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اگر اشتباه نکنم رو 4 تا گوشی سری n و 3 تا گوشی سری e خودش پیش فرض داشت البته اونم مثل این نبود داری بازی جاوا نصب میکنی باید اونام هک میشدن تا بازی اجرا شه
حالا رو یلی گوشی ها دیگه با روشی و نصب برنامه ای بعد نصب کلاینت میشد بازی کرد
:lol:
lمیشه گفت به قولی بهترین بازیا پلتفرمر روی اسمارت فون ها بود ( بقول اون زمان پاکت پی سی )

بازی قشنگ زیاد داشت یادش بخیر من n-gage ورژن قدیمی 1 داشتم بازیا مخصوص نسخه 2 روش نصب نمیشد :wow:
n81-8gb , n81 , n95-8gb ,n96 , n85, n86 , n82 , n78 , n79 روشون پیش فرض نصب بود از گوشی های سری n با سیمبین s60 v3 ، و اخرین نسخه n-gage هم روی n97 اومد که پشتیبانی از صفحه لمسی و شتاب سنج بهش اضافه شد :D دقیقا همین طوره فقط یادمه تو باکس اکثرشون یه کد برای انلاک کردن یکی از بازی ها به دلخواه قرار داده میشد .

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر