For Honor | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط armin_shadow, ‏Jun 17, 2015.

?

از بین سه نیرو Knight و Samuraie و Viking کدوم را انتخاب می کنید؟

1. Knight

34.0%
  2. Samurai

39.6%
  3. Viking

26.4%
  1. armin_shadow

armin_shadow A New Era Begins
    ناظم انجمن

نام:
    آرمين

Title: For Honor
    Developer:
    Ubisoft Monteal
    Publisher: Ubisoft
    Release Date: 14-Feb 2017
    Director: Roman Campos-Oriola
    Platforms: PC - PS4 - Xbox One
    Official Website
    MINIMUM
    OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
    PROCESSOR: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
    VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX660/GTX750ti/GTX950/GTX1050 with 2 GB VRAM or more | AMD Radeon HD6970/HD7870/R9 270/R9 370/RX460 with 2 GB VRAM or more – See supported List */**
    SYSTEM RAM: 4GB
    Resolution: 720p@30FPS
    Video Preset: Low
    VSync: Off

RECOMMENDED
    Resolution: 1080p@ ~60FPS
    Video Preset: High
    VSync: Off
    OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
    PROCESSOR: Intel Core i5-2500K | AMD FX-6350 or equivalent
    VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX680/GTX760/GTX970/GTX1060 with 2 GB VRAM or more | AMD Radeon R9 280X/R9 380/RX470 with 2 GB VRAM or more – See supported List */**
    SYSTEM RAM: 8GB
    For Honor یکی از IP های جدید شرکت یوبیسافت است که در جریان E3 2015 معرفی شد.

اطلاعات بازی:

• بازی به مبارزات تن به تن به صورت سوم شخص و با شمشیر و سلاح های سرد توسط 3 گروه می پردازد.
    • نمایش بازی از قسمت چندنفره بازی بوده که دو گروه مقابل هم قرار می گیرند، و برای به دست آوردن کنترل موقعیت های استراتژیک به مبارزه می پردازند.
    • در هر تیم 4 پلیر به عنوان رهبر و تعداد زیادی از سربازان به عنوان لشگر بازیکنان را همراهی می کنند.
    • مبارزات با شمشیر و سلاح های سرد دیگر مخصوص به هر گروه مانند تبر و یا کاتانا شکل می گیرد.
    • مبارزات به صورت تن به تن و سوم شخص می باشد. در طول مبارزه فقط دکمه زدن به کار نمی آید، بلکه می توانید جهت ضربه ، نوع ضربه و شدت آن را خودتان کنترل کنید، همه ی این موارد در هنگام دفاع کردن و دفع حملات هم به کار می آید.
    • بازی مد های مختلفی را دارد که هنوز اطلاعات کاملی از آن در دسترس نیست.
    • بازی زا می توانید به صورت تک نفره هم انجام دهید، اما هنوز معلوم نیست که آیا بخش داستانی برای بازی در نظر گرفته شده یا همین مد های بازی را می توان با Bot انجام داد.
    • در طول بازی شما Level Up می شوید و می توانید سلاح ها و زره های خود را آپگرید کنید.
    • بازی تا به حال شامل 3 کلاس معرفی شده می باشد که احتمال زیاد در نهایت هم همین 3 کلاس را در بازی خواهیم دید. اما هر کدام از آن ها دارای سبک مبارزه متفاوت، انیمیشن های متفاوت ، تفاوت ظاهری و نقات قوت و ضعف خود می باشند. همچنین هر کدام از کلاس ها دارای Ability های مختلفی نیز می باشند، مثلا در یکی از نمایش ها کلاس سامورایی دستور شلیک تیر بر سر دشمنان را داد.
    • هر کدام از کلاس ها قابلیت انتخاب شخصیت مرد با زن را دارند.
    • بازی دارای المان های فانتزی مانند وجود دراگون نیست.
    • در مد نشان داده شده (Capture) وقتی تیمی هر 3 نقطه استراتژیک را در دست بگیرد تیم مقابل قابلیت Respawn خود را از دست می دهد.
    • تاریخ انتشار بازی هنوز به طور دقیق معلوم نیست، اما احتمال عرضه آن در سال 2016 می رود.

کلاس های بازی به شرح زیر می باشد :

The Legions (Knight)

"Fight on, brave knights! Man dies, but glory lives! Fight on; death is better than defeat!"
    SIR WALTER SCOTT

The Chosen (Samurai)
    The strongest of all warriors are these two: Time and Patience.
    LEO TOLSTOY

The Warborn (Viking)

"I live, I burn with life, I love, I slay, and am content."
    ROBERT E. HOWARD

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

#1 armin_shadow, ‏Jun 17, 2015
    آخرین ویرایش: ‏Feb 6, 2017
    noorihamid99, mondas, Octienne و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Ghasede_Del

کاربر سایت

نام:
    Amir Ali
    سلام عزیزم مگر الان بازی سرور اختصاصی نداره؟ تاریخ 14 دسامبر که گفتن بازز شده و همه میتونن استفاده کنن؟
    الان دقیقا وارد بازی بشی بازب همون حالت قدیم هست و سرور اختصاصی نیست؟
    من بازی رو برای همین قضیه گذاشتم کنار ممنون میشم توضیح بدین

3. armin_shadow

ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    سلام، نه هنوز سرورهای اختصاصی نداره، اما خوب در طول فصل 5 دیگه 100درصد اضافه می شه!
    وضعیت سرورها و پایداری الان بازی نسبت به قبل خیلی خیلی بهتر هست، اما خوب بازم زمان هایی مشکلات قدیمی پیش میان!

4. A-L-I

A-L-I El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
    کاربر فعال

Dedicated Servers بازی راه افتاد.

H^D^, Oakenshield و farhad_fr2 این نوشته را Like کرده اند.
  5. Katsura

کاربر سایت

نام:
    پرهام
    شما هنوز بازی میکنی:D ؟ خسته شدم بس که تنهایی بازی کردم:D اگه کسی بازی میکنه بگه باهم بازی کنیم:(

6. A-L-I

کاربر فعال

من اتفاقا همون روز که Dedicated Servers راه افتاد بازی رو خریدم :D

7. Katsura

کاربر سایت

نام:
    پرهام
    منم همون حدود خریدم ایدی بده اضافه کنم :D

H^D^ این نوشته را Like کرده است.
  8. Darksiren.s

کاربر سایت

نام:
    بارمان
    سلام دوستان
    من مدت ها بود دوست داشتم این بازی رو بگیرم اما خب اینقدر مشغله داشتم که نمی رسیدم
    بالاخره چند روز پیش بازی رو گرفتم
    توی این چند روز بازی میتونم بگم بازی واقعا جذاب و اعتیاد آور هست
    البته این نظر من هست و البته کلا من این نوع بازی ها رو خیلی بیشتر از سبک call of یا battle می پسندم
    تازه کلی خاطرات دارم با سری بازی های dynasty warrior

خب از اینا بگذریم یه سوال دارم و یک خواهش
    سوال : این reputation چطوری بدستم میاد ؟؟؟ من الان دارم با kenshi بازی می کنم و level ام رو دارم میبرم بالا ولی این reputation نمیدونم چیه و چطوری باید ببرمش بالا؟
    خواهش : دوستان اگر کسی میتونم کلا ترفندهای لازم برای پیش رفتن سریع بازی رو بگه ممنون میشم!!! مثلا اگر نکته ای هست که بتونم لول رو زودتر ببرم بالا یا اینکه اسلحه های بهتری رو جمع کنم یا هر چیز دیگه!! مثلا کدوم سبک بازی رو بازی کنم تا بهتر بتونم هیرو رو تقویت کنم

متشکرم

9. armin_shadow

ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    سلام، هر 20 لول که با هر هیرو بگیرید یک Reputation به همون هیرو و Reputation کلی شما اضافه می شه.
    همونطور هم که باید دقت کرده باشید، تمام پیشروی های شما مربوط به هیرویی هست که با اون بازی می کنید، مثلا امتیازی که توی آخرین Match که با Kensei گرفتید فقط برای Kensei ثبت می شه!

بیشتری Player رو مد Dominion داره، این مد به همراه Tribute بیشترین امتیاز رو هم می دن. پیشنهاد اینه که شما با یکی از هیروها راه و چاه بازی رو یاد بگیری تا یک یا 2 Rep، توی این مدت هم بقیه هیروها که یارا و حریف ها بر می دارن بشناسی، بعد ببینی کدوم بیشتر به سبک بازی شما می خوره و روی اون سرمایه گذاری کنید.

یکم هم پیش رفتین، حتما پیشنهاد می کنم Duel رو بازی کنید لابلای Dominion، چون تکنیک هاتون اونجا شکل می گیره! در کل اینکه عجله نکنید، با بازی کردن همه چی براتون روشن می شه، چند ساعت اول رو باید کنار اومد!
    بخش داستانی هم اگه هنوز بازی نکردید پیشنهاد می شه، علاوه بر اینکه خودش بخش کاملی هست، چیزهای خوبی هم در مورد سیستم کلی بازی یاد می گیرید، یکم هم که دستتون راه افتاد درجه سختی Hard رو انتخاب کنید.

Darksiren.s این نوشته را Like کرده است.
  10. Darksiren.s

کاربر سایت

نام:
    بارمان
    سلام مجدد به دوستان
    از مدیران عذر میخوام اگر این مطلب را اینجا منتشر می کنم ولی جایی دیگه ای پیدا نکردم
    دوستان اگر کسی اکانت این بازی رو برای فروش داره من خریدارم هر نسخه باشه فرقی نداره (استاندارد یا ... )
    ممنون میشم پ خ کنید
    یاحق

11. Darksiren.s

کاربر سایت

نام:
    بارمان
    سلام مجدد به همه دوستان
    امروز یوبی یه نسخه جدید به نام starter منتشر کرده
    دوستان داخلی دارن به قیمت ۷۰ میفروشن
    میخواستم ببینم دوستانی که زبان شون خوبه توی سایت سازنده رو چک کنن ببینم ارزش داره بگیرم
    من فقط اون قسمتش رو فهمیدم که گفته ۶ هیرو باز هست
    ممنون

12. MAKAV3LI

کاربر سایت

نام:
    parham
    سلام
    من خوندم میگه 3 تاهیرو بازه و قابل کاستومایز کردنه
    3 تا هیرو دیگه با انتخاب فکشن تو بازی (3 تا فکشن تو بازی است سامورایی و وایکینگ و شوالیه ) باز میشن ولی قابل کاستومایز نیستن ( با 8000 تا استیل میشن )
    برای باز کردن بقیه هیرو های اصلی 8000 تا و برای هیرو های dlc باید 15000 تا استیل پیاده شی (اگه زیاد بازی کنی هفته تا یک ماه طول میشه همچین پولی رو تو بازی به دست بیاری )
    -----------------------
    ببین من خودم همه شخصیاتو دارم ، ولی کلا با 3 تاش بازی می کنم ، اگه خودتم اینطوری ای خوبه این نسخه .

13. A-L-I

کاربر فعال

خود نسخه استاندارد تو تخفیف ها میشه 20$ ، به صرفه تر از نسخه Starter هست به نظرم.

14. Darksiren.s

کاربر سایت

نام:
    بارمان
    ممنون
    خب این تخفیف هایی که میفرمایید کی هست؟
    مال چینی ها که گذشت چیزی پیشرو داریم

15. A-L-I

کاربر فعال

خوب من بخش Story بازی رو بعد از مدتی تموم کردم ، اونجوری که میگفتن فقط یه بخش Single Player گذاشتن برای خالی نموندن عریضه واقعا نبود، یه بخش Story کاملا خوب ، با داستان قشنگ ، شامل بیشتر Hero ها و یه بخش آموزشی کامل برای بازی ، و در نهایت با پلی تایم مناسب بود ، روی درجه سختی Hard من حدود 10 تا 11 ساعت برای اتمامش وقت گذاشتم و لذت بردم از هر 3 تا Faction بازی که Viking و Knight و Samurai بود ، که البته خود Favorite من همیشه Viking بود و هست.

armin_shadow, robb stark, Milad_HW و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. armin_shadow

ناظم انجمن

نام:
    آرمين
    فردا ساعت 20:30 اگر اشتباه نکنم مراسم معرفی از Season 6 رو دارن به همراه تغییرات دیگه از جمله سری بعدی Rework هیرو ها!

Twitch