Gears of War Ultimate Edition l PC

nv5x9jajcujnlmxyjss3.jpg

درود

شاید خیلی از PC-Gamer ها منتظر بودن تا یبار دیگه نسخه ی اورجینال Gears of war رو که سال 2007 برای PC منتشر شده بود رو بصورت بروز شده و با کیفیتی به مراتب بهتر تجربه کنن که این امکان براشون بزودی محقق خواهد شد .

autwo0e8ance6dm8rq49.png

این چهره Rod fergusson در نمایشگاه E3 و در غرفه ی AMD ( خدا عمرش بده :d ) خبر از انتشار نسخه Ultimate Edition عنوان فوق العاده محبوب Gears of war داد . بازی بصورت کامل از DX 12 پشتیبانی و همچنین میتونید با دقت تصویر 4k و فریم ریت آنلاک از بازی به بهترین شکل ممکن لذت ببرید .

آپدیت : ایشون همچین به تمجدید از نسخه ی PC پرداختن و در رابطه با نسخه ی اصلی که سال 2007 روی PC پورت شد به Nvidia گفت : gears 1 که ما سال 2007 برای PC عرضه کردیم یه پورت ساده از Xbox 360 بود . اتفاقی که برای ultimate edition رخ نخواهد داد . این یک پورت مستقیم نخواهد بود . هیجان انگیز بنظر میرسه وقتی از تمام قدرت و امکانات PC برای این نسخه استفاده کنیم ( res 4k / 12 dx و...) .
همچنین پشتیبانی از هر دو گزینه ی ( Msaa و FXaa ) در تنظیمات گرافیکی و Benchmark از دیگر قابلیتهای بازی هستش که بتازگی منتشر شده . نسخه ی PC عنوان Gears of war: Ultimate edition در 3 ماهه ی اول سال 2016 بصورت انحصاری برای دارندگان ویندوز 10 عرضه خواهد شد .

سیستم پیشنهادی منتشر شده :

hbzkvuce208c3uy0q7a7.jpg

تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: noorihamid99

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من دیتای بازی رو از تورنت دانلود کردم و در آدرس C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.DeltaPC_1.6.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe قرار دادم. ( از طریق powershell بازی به راحتی نصب و اجرا شد. )
من یکی از دوستانم به همین روش بازی رو نصب کرد ولی اجرا نشد (بازی رو خریده) میشه دقیق توضیح بدید؟

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
من یکی از دوستانم به همین روش بازی رو نصب کرد ولی اجرا نشد (بازی رو خریده) میشه دقیق توضیح بدید؟
آموزش اش اینجا موجوده :

http://forum.bazicenter.com/threads/99465/

این روش یک مشکل بزرگ داره اگر دیتای بازی قدیمی باشه ، بعد از نصب ، اجرا نمیشه!
* برای استفاده از این روش باید دیتای ورژن ۱.۷ بازی رو داشته باشه. *

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
آموزش اش اینجا موجوده :

http://forum.bazicenter.com/threads/99465/

این روش یک مشکل بزرگ داره اگر دیتای بازی قدیمی باشه ، بعد از نصب ، اجرا نمیشه!
* برای استفاده از این روش باید دیتای ورژن ۱.۷ بازی رو داشته باشه. *

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
درسته دیتای بازی 1.5 رو داره
جایی میشه آپدیتهای بازی رو دریافت کرد؟

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
وقتی بازی لانچ شد من دیتای نسخه 1.5 رو دانلود کردم و یه 5 روزی طول کشید تا دان شه و وقتی من دانلودم تموم شده بود نسخه 1.6 اومده بود،ولی من اسم پوشه بازی با همین دیتای 1.5 رو به 1.6 تغییر دادم و با پاورشل از طریق appmanifest نصب کردم.بازی نصب شد و بعد که رفتم توی استور مایکرو گفت آپدیت کنید که آپدیت کردم حدود 1 گیگ و همه چی اوکی شد

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
وقتی بازی لانچ شد من دیتای نسخه 1.5 رو دانلود کردم و یه 5 روزی طول کشید تا دان شه و وقتی من دانلودم تموم شده بود نسخه 1.6 اومده بود،ولی من اسم پوشه بازی با همین دیتای 1.5 رو به 1.6 تغییر دادم و با پاورشل از طریق appmanifest نصب کردم.بازی نصب شد و بعد که رفتم توی استور مایکرو گفت آپدیت کنید که آپدیت کردم حدود 1 گیگ و همه چی اوکی شد
این دوست من پوشه بازی داره که توی WindowsApp کپی کرد تغییر داد به 1.7 درست نصب نشد بعد پاک کرد دوباره با 1.5 نصب شد ولی وقتی میزنه رو شورتکات بازی باز نمیشه و تو استور هم زده Reinstall که وقنی روش کلیک میکنه از اول شروع میکنه دانلود کردن

RONIN021

کاربر سایت
Mar 28, 2016
11
این دوست من پوشه بازی داره که توی WindowsApp کپی کرد تغییر داد به 1.7 درست نصب نشد بعد پاک کرد دوباره با 1.5 نصب شد ولی وقتی میزنه رو شورتکات بازی باز نمیشه و تو استور هم زده Reinstall که وقنی روش کلیک میکنه از اول شروع میکنه دانلود کردن

سلام
فایل های استور (Appx) همشون توسط مایکروسافت سرتیفیکت شده اند، شما هر فایلی غیر از Appx دانلود کنید باید حتما به فرمت مشابه تبدیلش کنید که این کار هم بسیار دردسر داره و باید فایل های مربوطه مورد تایید مایکروسافت باشند و علت اینکه می بینید گزینه Reinstall برای شما اضافه میشه به همین خاطر هست، بهتره خود فایل Appx رو دانلود کنید، حتما قبل از نصب، نسخه قبلی باید از طریق پاورشل حذف بشه!

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
آقا این قضیه خرید از استور هند چی شد؟ مشکلی پیش نمیاره من برم کشور رو بزنم هند بازی رو بخرم؟

برای خرید از از استور کشورهایی دیگه مثل : هند یا روسیه ( که قیمت بازی ها در این کشور ها نسبت به آمریکا خیلی ارزان تره ) باید credit card هایی مثل : ویزا کارت یا مستر کارت داشته باشید ( البته با PayPal هم امکان خرید فراهم هست. ) و IP خودتون رو هم قبل از اقدام به خرید تغییر داده باشید. ( موقع دانلود یا بازی نیازی به تغییر IP نیست. )

RONIN021

کاربر سایت
Mar 28, 2016
11
کسی از دوستان راه حلی برای این مشکل پیدا کرده؟ امکان تجربه بازی به صورت Co-op اصلا میسر نیست!
"failed to connect to server. Please check your firewall settings and try again. You have been disconnected from your squad."
فروم خود GOW هم ملت حسابی درگیر هستند، هیچ کس هم پاسخ مناسبی نمیده، عبارت Co-op Firewall رو سرچ کنید کلی تاپیک با مشکل مشابه ارسال شدند که هیچکدوم هم جواب درستی از تیم پشتیبانی سازنده بازی دریافت نکردند!:|
co-op firewall issue (win 10) | Technical Support and Help | Forums | Gears of War - Official Site
مایکروسافت گندشو در آورده دیگه با این پشتیبانی کردنش..........

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی از روی استور برداشته شده ؟ برای دوستام که بازی ـرو ندارن اصلا رو استور نیست ، برای منم که بازی نصبه ، هست اما وارد صفحه بازی تو استور میشم ، استور کرش میکنه >:)

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
بازی از روی استور برداشته شده ؟ برای دوستام که بازی ـرو ندارن اصلا رو استور نیست ، برای منم که بازی نصبه ، هست اما وارد صفحه بازی تو استور میشم ، استور کرش میکنه >:)

خیر ، همین الان چک کردم و مشکلی نیست :

http://s8.iranxm.com/up/d9dd764a6f1d.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر