Gears of War Ultimate Edition l PC

nv5x9jajcujnlmxyjss3.jpg

درود

شاید خیلی از PC-Gamer ها منتظر بودن تا یبار دیگه نسخه ی اورجینال Gears of war رو که سال 2007 برای PC منتشر شده بود رو بصورت بروز شده و با کیفیتی به مراتب بهتر تجربه کنن که این امکان براشون بزودی محقق خواهد شد .

autwo0e8ance6dm8rq49.png

این چهره Rod fergusson در نمایشگاه E3 و در غرفه ی AMD ( خدا عمرش بده :d ) خبر از انتشار نسخه Ultimate Edition عنوان فوق العاده محبوب Gears of war داد . بازی بصورت کامل از DX 12 پشتیبانی و همچنین میتونید با دقت تصویر 4k و فریم ریت آنلاک از بازی به بهترین شکل ممکن لذت ببرید .

آپدیت : ایشون همچین به تمجدید از نسخه ی PC پرداختن و در رابطه با نسخه ی اصلی که سال 2007 روی PC پورت شد به Nvidia گفت : gears 1 که ما سال 2007 برای PC عرضه کردیم یه پورت ساده از Xbox 360 بود . اتفاقی که برای ultimate edition رخ نخواهد داد . این یک پورت مستقیم نخواهد بود . هیجان انگیز بنظر میرسه وقتی از تمام قدرت و امکانات PC برای این نسخه استفاده کنیم ( res 4k / 12 dx و...) .
همچنین پشتیبانی از هر دو گزینه ی ( Msaa و FXaa ) در تنظیمات گرافیکی و Benchmark از دیگر قابلیتهای بازی هستش که بتازگی منتشر شده . نسخه ی PC عنوان Gears of war: Ultimate edition در 3 ماهه ی اول سال 2016 بصورت انحصاری برای دارندگان ویندوز 10 عرضه خواهد شد .

سیستم پیشنهادی منتشر شده :

hbzkvuce208c3uy0q7a7.jpg

تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: noorihamid99

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
از دوستانی که بازی خریدن دعوت به عمل میاد کمپین بازی با سختی insane یکبار coop تموم کنیم
کسی مایل بود خبر بده
AmirAssassins
;)

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,160
نام
سبحان
دوستان من امروز تازه تونستم بازی رو دانلود و نصب کنم.اما الان میگه باید آپدیت کنی.آپدیت هم هرچی دان میکنه تموم نمیشه.الان حدود 500 مگی دانلود کرده
کسی نمیدونه حجم دانلود آپدیت چقدره؟

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
هفت خوان نصب gow1
1سیستم مورد نظر ان داشته باشید 2 ویندوز تن داشته باشید 3 نسخه اخر ان داشته باشید(ابیدت باشه) 4اکانت ماکرو داشته باشید 5 اکاننتون شارژ باشه 6 بکاب بازی داشته باشید 7 بتوانید بکاب به سیستم بشناسونید

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
متاسفانه بازی های استور با نرم افزار هایی مثل : MSI Afterburner یا Fraps سازگاری ندارند ، راهی برای مشخص کردن میزان FPS خروجی بازی وجود داره ؟

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
متاسفانه بازی های استور با نرم افزار هایی مثل : MSI Afterburner یا Fraps سازگاری ندارند ، راهی برای مشخص کردن میزان FPS خروجی بازی وجود داره ؟
اگه اشتباه نکنم انویدیا هم قبلاً یه نرم افزار توی مجموعه جیفورس داشت.
اگر نه میتونید از رفرش ریت مانیتور ( در صورت ساپورت ) استفاده کنید.
خدایی بنده که اصلا نمیتونم بدون فرپس کار کنم. حتی جوری شده اتو ران ویندوزه و برای سریال و فیلم هم استقاده میکنم :d

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
بالاخره بعد صد خوان نصب بازی تونستیم بازی تجربه کنیم نکته قابل توجه برای خرید بازی اینه برای خرید از استور باید مالیات هم بدیم که با این اوصاف شما با گیفت کارت 30 دلاری نمیتونید بازی بخرید و به نظرم بهترین گزینه گیفت کارت 50 دلاریه. از نصب بازی بگذریم خود بازی برای من ارزش این همه دردسر نداشت:d

- - -ویرایش - - -

بهترین گزینه بنظرم اینه بازی اد تو نان استیم کنید بعد از خود استیم fps بگیرید

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,160
نام
سبحان
بالاخره بعد صد خوان نصب بازی تونستیم بازی تجربه کنیم نکته قابل توجه برای خرید بازی اینه برای خرید از استور باید مالیات هم بدیم که با این اوصاف شما با گیفت کارت 30 دلاری نمیتونید بازی بخرید و به نظرم بهترین گزینه گیفت کارت 50 دلاریه. از نصب بازی بگذریم خود بازی برای من ارزش این همه دردسر نداشت:d

- - -ویرایش - - -

بهترین گزینه بنظرم اینه بازی اد تو نان استیم کنید بعد از خود استیم fps بگیرید

دوست عزیز با دادن یه سری آدرس خاص امریکا نیازی به پرداختن مالیات نیست.من خودم آدرس رو آدرس اپل استور مرکزی کالیفرنیا دادم و مالیات ندادم:d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
nvidia داخل پنل گیمش 1 گزینه برای نشان دادن فریم اره تقریبا در همه ی بازی ها هم کار می کنه اما قبل از اجرا ف یلتر شکن بزنید که تنظیماتش بیاد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من وقتی میوام purchase کنمش میگه که تو پردازش درخواست شما مشکلی وجود داره و ... 31 دلارم دارم کل پولشم با تکس میشه 29.99 دلار . مشکل از چیه ؟ از billing info از ... ؟

این ارورشه :

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
دوستان من وقتی میوام purchase کنمش میگه که تو پردازش درخواست شما مشکلی وجود داره و ... 31 دلارم دارم کل پولشم با تکس میشه 29.99 دلار . مشکل از چیه ؟ از billing info از ... ؟

این ارورشه :

از IP آمریکا استفاده کنید.

--------------------------------------------------

پ.ن : بعد از آپدیت 1.7 ( با حجم 2GB ) کیفیت اجرای بازی رو کارت های انویدیا هیچ تغییری نکرده! هنوز هم با لگ و فریزهای ناگهانی مواجه هستم!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
متاسفانه بازی برای XOne در Campaign روی 30 فریم قفل هست و روی آنلاین 60 فریم هست ، روی PC هم به گمانم این رویه اعمال شده.
بازی استفاده بهینه ای از vRam نداره ، در آپدیت اخیر هم میزان رم مصرفی هر درجه تکسچر رو اضافه کرده برای تنظیم دقیق تر.

• Like
Reactions: sadegh93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر