[Rise of the Tomb Raider] VS [Uncharted 4 a thief's end]

کدام بازی دارای گرافیک طبیعی تر و باور پذیر تری است؟

• Rise of The Tomb Raider

رای‌ها: 34 23.1%
  • Uncharted 4 A Thief's End

رای‌ها: 113 76.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    147
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
نه منظورم آینه که کیفیت چهره ها در کات سین هاش با بازی ریل تایم زیاد متفاوته... در نسخه های قبل اینطوری بود. اون نمایش e3 هم اولش فکر کنم کات سین بود. دقیقا اگه دقت کنید تو بازی اصلا چهره ها رو از نزدیک نشون نمیده...
نه اون صحنه که کاملا ingame ه و وقتی نیتن بر میگرده رو به عقب طراحی صورتش عالیه. یه چیز راجع به طراحی بگم خیال شما رو راحت کنم. توی آنچارتد 3 یه صحنه که نیتن به هوش میاد دوربین پشت سرشه و انقدر به جزییات دقت کردن حتی موهای گردن نیتن هم طراحی شده و شک نکنید با سابقه ای ناتی داگ داره موقع انتشار بازی چه گرافیک بازی و چه جزییات شخصیت ها هوش از سر میبره

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
نه اون صحنه که کاملا ingame ه و وقتی نیتن بر میگرده رو به عقب طراحی صورتش عالیه. یه چیز راجع به طراحی بگم خیال شما رو راحت کنم. توی آنچارتد 3 یه صحنه که نیتن به هوش میاد دوربین پشت سرشه و انقدر به جزییات دقت کردن حتی موهای گردن نیتن هم طراحی شده و شک نکنید با سابقه ای ناتی داگ داره موقع انتشار بازی چه گرافیک بازی و چه جزییات شخصیت ها هوش از سر میبره

Uncharted 1 2 3 با این بازی پیش رو که شماره ی 4 هست (از نظر من) خیلی فرق داره. من هر سه بازی رو پلات کردم. عاشق آنچارتد بودم ولی شماره 4 کلا برای من اون چیزی که میخام نیست... .

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
Uncharted 1 2 3 با این بازی پیش رو که شماره ی 4 هست (از نظر من) خیلی فرق داره. من هر سه بازی رو پلات کردم. عاشق آنچارتد بودم ولی شماره 4 کلا برای من اون چیزی که میخام نیست... .
نمیدونم چرا احساس میکنم این تاپیک و روندش با هدف خاصی زده شده :d شاید توهم زدم :d

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
هر دو بازی عالی هستند. ممنون از همه. تاپیک رو می بندم... فکر ناجور نکنید.

- - -ویرایش - - -

بستن تاپیک رو برداشتن =)).
خلاصه من عاشق هر دو بازی هستم هر دوشون رو هم تموم میکنم (platinum)..

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
این هم دوتا عکس جدید برای non believer ها :

tomb%20raider.jpg

tomb%20raider2.jpg

آخرین ویرایش:

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
آغا ولله، بالله، به پیغمبر فهمیدیم از آنچارتد خوشت نیومده و توم ریدر بهتره. این بحث مسخره رو ول می کنی؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
گیمپلی تکراری صدا گذاری تکراری و هیجان کاذب. من به اونا چیکار دارم نظرم و میگم. سه گانه رو هم بازی کردم عالی بودند. اما این تریلر خیلی نظرمو نگرفت.

حتلا میشه توضیح بدید نمایش TR چه چیز جدیدی داست دقیقا ؟ :|

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,465
نام
Nightwing
اصلا بحثی نیست مشخصه آنچارتد خیلی سرتره از هر لحاظ

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
بهتر بود عنوان تاپیک رو این میزاشتی:
"تاپیکی جهت سنجش میزان فن بوییسم شما".b-)

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوست عزیز که اول میای میگی نظرتون رو بگین بعد هم که کلا هدفت معلوم شده:| به این کارت فقط وجهه ی توم ریدر رو خراب کردی.چون هر چی بیشتر روی چیزی اصرار کنی مردم بدشون میاد;)
صبر کنین بازی ها بیان بعد بگین کدوم بهتره.تنها چیزی که مشخصه اینه که گرافیک انچارتد خیلی بهتره

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
جایزه زیرپوستی ترین ترولینگ E3 2015 هم تعلق میگیره به استارتر این تاپیک :d

آخرین ویرایش:

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
انچارتد دارای گرافیک فنی وتکنیکی بالاتری هستش کاملا مشخصه ولی:
به نظر من تامب ریدرهم نمایش خوبی داشت ومیتونه جزو بهترین گرافیک ها باشه
حقش هست که با انچارتد مقایسه بشه همونطور که عمو فیل هم گفته که تامب رایدر مثله انچارتد هستش
ولی خداییش چقدر این فن های سونی زود ناراحت میشن اخه ناراحتی نداره عزیزمن خوب معلومه انچارتد بهتره ولی ما میگیم تامب رایدر هم به نوبه خودش عالیه وقابل رقابت با انچارتد هست
این کجاش ناراحتی داره؟ملت اعصاب ندارند ها...............

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
بازیهایی که هنوز نیومده چه جوری میدونید کدوم بهتره؟!
آنچارتد نسبتا خطی تر هستش ولی تامب رایدر از نسخه قبل به سمت
نیمه جهان باز ( تو سبک فارکرای) رفته.
تامب رایدر برای PS4 نمیاد؟ کاملا رد نکردند که.

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
بازیهایی که هنوز نیومده چه جوری میدونید کدوم بهتره؟!
آنچارتد نسبتا خطی تر هستش ولی تامب رایدر از نسخه قبل به سمت
نیمه جهان باز ( تو سبک فارکرای) رفته.
تامب رایدر برای PS4 نمیاد؟ کاملا رد نکردند که.

فارکرای نیمه جهان بازه ایا؟
ایاassassins creed یک بازی جهان باز است؟!بله جهان باز است!:d
نکته جالب :امکانات محیطی ک فارکرای در دستان گیمر میزاره از امکانات assassins creed بیشتره پس هردو جهان باز (open world ) هستن:|
جمله اولت درست بود
و بازی ب احتمال 60 درصد برای ps4 منتشر میشه چون خود مایکروسافت هم روی انحصاری زمانی بودن بازی خیلی تایید کرده ک بعید میدونم square لذت هجوم ب مقبره رو از سونی بازا بگیره.

از نظر خودم tomb raider خیلی شبیه ب نسخه قبلش هست اما انچارتد واقعا تعغیرات خوبی رو داشته (طبق گفته ها فعلا)
ولی من شخصا لارا رو ترجیح میدم ولی اکشن سری انچارتد خیلی درگیرکننده تره مثل سنگرگیری بی نقصض
tomb raider یکم سینماتیک تره (کلا گیمپلیش مثل cut scene میمونه لامصب)در این شکی نیست ک انچارتد متاش تا سقف میره بالا و tomb raider بهش نمیرسه اما من لارا رو ترجیح میدم!

پایان:|

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر