1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Nier Automata

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Nevan, ‏Jun 16, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    morteza
    بازی Nier 2 به صورت انحصاری برای PS4 و توسط استودیو PlatinumGames در دست ساخت هست.

-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
    -کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
    -Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
    -آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
    -Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
    -اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
    -بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
    -بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
    -بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
    -البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2015
    KingAmir, hercule-poirot, Octienne و 22 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

تو مپ ماموریت اصلی با لوزی بزرگتر مشخص شده با بقیه فرق داره فکر میکنم روش نوشته current objective

ps3_360_wii, gamer1998y, Milad_HW و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    محمد
    توی قسمت اول بازی جایی که اون ربات غول آسا رو توی چند مرحله باهاش مبارزه میکنی و بعد موشک بهش شلیک میشه و از بین میره اون پسره رو گم میکنی و میگه باید یک چیپ ست رو روی اسکنر سوار کنی تا بتونی باز پیداش کنی
    اما بعد اینکه به کمپ رفتم و چیپ رو گرفتم دیگه هیچ جایی روی نقشه علامت گذاری نشده که برم
    اینجا باید چیکار کنم ؟

4. Gold User

كنار همون دوقلو ها كه چيپ رو بهتون ميدن يه نفر هست كه ايتم پاد ميفروشه اونجا رو پاد ستش كنيد بعد ميتونيد با پاد اسكن كنيد بريد همونجا كه مبارزه بود بقيش رو خودتون متوجه ميشيد
    چند نفرو اسكن ميكنيد و بهتون ميگن چكار كنيد

5. کاربر سایت

نام:
    محمد
    من پاد ها رو روی اسکن قرار دادم ولی چیزی پیدانکرد پیش اون دو نفر هم رفتم . چجوری باید روی پاد ست اش کنم ؟

6. Gold User

تا جايي كه يادمه دوقلو ها اسكنر رو ميدادن سمت راستشون يه نفر بود اونجا ميتونستيد ست كنيدبعد با پاد اسكن كنيد
    اسكن هم بايد تو همون محلي كه با ربات مبارزه كرديد انجام بديد چندتا اندرويد هستن كه بعد از اسكن چندتاشون يكيشون بهتون ميگه كجا بريد

dooste.man83 این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    محمد
    ممنون از توضیحتون پس باید بعد که اسکنر ست شد مجدد راه رو برگردم و برم نقطه ای که مبارزه کردم
    توی این مسیر هم نقشه چیزی رو بهم نشون نمیده و علامت نمی خوره درسته ؟

8. Gold User

بازيو زمان لانچ بازي كردم يادم نمياد نشون ميداد يا نه ولي تا جايي كه يادمه به همين شكل بود

ps3_360_wii و dooste.man83 این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    محمد
    این موادی که برای آپگرید سلاح ها و پاد لازم هست از کجا میشه تهیه کرد ؟( سلاح هام لول 3 و پاد لول 1 هست و قسمت اول بازی هم تموم شده ) اون مواد رو فقط روی زمین بازی رو باید بگردیم یا از جایی میشه خرید ؟

این Add-On بازی چه چیزهایی به بازی اضافه میکنه ؟

آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2017 at 1:55 AM
  10. کاربر سایت

نام:
    على
    این بازی اپدیت داده ؟چند گیگه؟
    برای تروفی گرفتنش مواردی داره که انجام ندی دیگه نشه انجام داد یا با خیال راحت برم؟

11. Gold User

روي پي سي كه اپديت زيادي ندادن روي كنسول رو نميدونم چون رو استيم خريده بودم بازيو
    تروفي از دست رفتني زياد داره ولي بازي تروفي شاپ داره و ميتونيد با پول درون بازي تروفيارو بگيريد
    اگه ميخوايد بدون استفاده از شاپ پلات كنيد با trophy guide پيش بريد تا تروفياي از دست رفتنيو بگيريد
    اگه ميخوايد از شاپ استفاده كنيد كه فقط لازمه بازيو تموم كنيد
    بعدش از سيو بك اپ ميگيريد تمام چيزايي كه داريدو ميفروشيد و تروفيارو ميخريد دوباره سيو رو اجرا ميكنيد و همينكار رو ادامه ميديد تا تمام تروفيارو بخريد

ps3_360_wii و arsenalmom این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

3.5 گیگ

J. Constantine این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    حسین
    منم بلاخره بازی رو گرفتم البته کرایش کردم خیلی وقت بود که بازیی رو کرایه نکرده بودم
    تا الان 16 ساعت بازی رو پلی کردم فکر کنم اواسط بخش سوم داستان هستم کلا هم مراحل فرعی رو نمیرم چون بنظرم خیلی زیاد میومد منم حوصلش رو ندارم همون ویچر هم کل مراحل فرعیش رو نرفتم
    اینطوری هم که ما فهمیدیم بازی 26 تا پایان مختلف داره:|
    البته فکر کنم 5 تای اول اصلی باشن که پنجمی هم سیو رو پاک میکنه
    بازی هم که انگار از بخش سوم شروع میشه:|:D کلا تو دوتا بخش داستانیه اول ما رو چیز کردن:D
    حالا یه سوال درمورد بخش سوم داستانی داشتم اگه کسی اکثریت پایان ها رو رفته ممنون میشم جواب بدید
    تو بخش سوم داستانی از اول بازی باید بین A2 یا 9S یکی رو انتخاب کنی حالا سوالم اینه این انتخابا تاثیری هم داره یا نه؟

14. کاربر سایت

نام:
    محمد
    الان ابتدای مرحله سوم هستم
    دوستان DLC بازی ارزش داره بخرم ؟
    DLC بجز لباس چیز دیگه ای هم داره مثل مرحله یا ماموریت اضافه ؟ ( چون حجمش 3.5 گیگ هست و فقط 3 تا لباس که این حجم رو نیاز نداره !!! )

15. Gold User

تا جايي كه ميدونم نه تفاوتي ايجاد نميكنه شما يه مقدار با يكيشون بازي ميكنيد دوباره ميتونيد انتخاب كنيد با كدومشون ادامه بديد مثلا با كاراكتر جديد تا اخر جايي كه بهتون اجازه ميده پيش بريد بعدش اجبارا بايد با 9s بازي كنيد كه مراحلش از همون قسمتي كه امكان انتخاب بين كاراكترا اضافه ميشه شروع ميشه بنابراين تغييري ايجاد نميكنه فقط اخر بازي فكر كنم يه سري امكان انتخاب داشتيد اونم سر باس فايت اخر هست بنابراين ربطي به اين موضوع نداره
    فكر كنم يه سري چيزاي ديگه هم داشت ولي چيزي به داستان اضافه نميكرد و بخاطر محتواي نه چندان با ارزش باعث شد بازيو پاك كنم

این صفحه را به اشتراک بگذارید