1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Nier Automata

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Nevan, ‏Jun 16, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    morteza
    بازی Nier 2 به صورت انحصاری برای PS4 و توسط استودیو PlatinumGames در دست ساخت هست.

-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
    -کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
    -Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
    -آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
    -Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
    -اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
    -بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
    -بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
    -بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
    -البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2015
    KingAmir, hercule-poirot, Octienne و 22 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    Joel
    من امروز بازی رو برای بار اول تموم کردم . اخر بازی نوشت دوباره برای دیدن پایان های بعدی بازی کنید . میخوام بدونم از نظر محیطها و مبارزات با شروع دور دوم تفاوتی داره یا همون حالت ng+ مثل بقیه گیم ها هست ؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

3. Gold User

بازیو دوباره لود کنید اصلا همون اولش میبینید بازی فرق داره
    کلا همه چیز متفاوته البته دور دوم داستان 9s روایت میشه بعد از اینکه اونو تموم کردید بازیو دوباره لود کنید از اونجا به بعد خط داستانی هم عوض میشه و درواقع بازی تازه شروع میشه

emperaturs, ps3_360_wii و Armin.jrpg این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    سهراب
    دفعه نخست تموم میشه هنوز خیلی معما ها بی پاسخ میمونه، من همینجوری بی توجه به اینکه دارم به پایان نزدیک میشم رفتم، تازه آخرش فهمیدم که داستان توی چند تا گیم پلی روایت میشه....همین الانم داستان 9s یه سری فرق های ریز داره.....از یه طرف این کار هیجان انگیز کرده قضیه رو ولی از یه طرفم تکراری و خسته کننده، امیدوارم که این کار بیهوده نبوده باشه[-o<

emperaturs این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    مراد حلیمی
    دفعه سوم همه چیز جدید خواهد بود و همنیطور در ادامه ها

.

emperaturs و Armin.jrpg این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    دفعه دوم و سوم لوکیشنا عین همیناس که الان با 2B داریم میریم یا فر دارن یکم؟
    فعلا دور اولم و بازی فوق العادس.مدتها بود همچین بازی انجام نداده بودم داستان و گیم پلی حرف نداره.

آخرین ویرایش: ‏Jul 31, 2017
  7. کاربر سایت

نام:
    shahab
    حتما تا دور سوم بازی کن که اصل ماجرا اونجاست .دفعه دوم بازی نگاهش از سمت 9s تقریبا همون قبلی هاست ولی اصل و اوج بازی دفعه سوم که اصلا بازی تازه شروع می شه و همه خط داستانی و مراحل جدید می شن .

emperaturs و robb stark این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    برا بار دوم که با 9S شروع میکنیم بعد اینکه کنترلش دستمون میاد دکمه اون پلو میزنم میاد یسری جمله می‌نویسه برمی‌گرده تو منو کار خاصی باید کرد؟یا باگه؟

9. God Of War کاربر سایت

نام:
    نـــــــویـــــــــد
    باید از اون یکی مسیر بره :D

emperaturs و robb stark این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    رحمان
    دوستان من بازی رو یه بار تموم کردم . میگن باید 3 بار تمومش کنی پایان اصلی بازی رو میگیری
    بار دوم و سوم که بازی رو میری داستانش فرق میکنه با باسهاش؟

11. Gold User

دو ستا پست بالاترو بخونید : |
    بار دوم از دید 9S دنبال میشه و مراحلش یکیه اما داستان باس هارو دنبال میکنه و سرگذشتشون رو توضیح میده
    بار سوم شروع اصلی بازیه و داستان اصلی تازه شروع میشه با مراحل کاملا جدید و حتی کاراکتر جدید

voldmort, ps3_360_wii, emperaturs و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    رحمان
    پس حاله هنوز:*:*:*
    خوبه بازی انقدر طولانی باشه مثلا بلاد دارک سولز...

13. Gold User

فکر کنم 40-50 ساعت طول کشید تمومش کنم با توجه به گیم تایم استیمم
    بازی طولانی هست مخصوصا دور سومش

ps3_360_wii و emperaturs این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    رحمان
    دوستان تو دور دوم بازی هستم چرا هر بار میمیره میاد اول بازی؟جایی که رباطه هست
    حل شد:-":-":-"

آخرین ویرایش: ‏Aug 1, 2017
  15. کاربر سایت

نام:
    سهراب
    توی سری دوم متوجه شدم یه سری Side Quest هایی که دفعه اول نصفه رفته بودم رو دیگه نمیشه رفت. فقط Side Quest هایی که نادیده گرفته شده بود رو میشه رفت، دوستانی که تموم کردین بازی رو، آیتم های خاصی که میگیریم که اکثرشون رو زده میشه با پول عوض کرد به درد Quest خاصی نمی خورن، بفروشم بره؟
    توی شهر بازی یه مجسمه ماشین هستش وسط، احساس میکنم این رو یه کاریش میشه کرد، کسی ایده ای داره چجوری به زندگی برگردوند مجسمه رو؟

یکم داره Campaign ه 9s خسته کننده میشه: نکته جالبی که داشت این بود که Operator ه 2b مثل 9s یکم خل و چل و پر حرفه ولی Operator ه 9s مثل 2b خشک و جدیه.....اینارو اگه میشد برعکس کرد، از هم صحبتی بیشتر لذت میبردن.O:-)

16. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    شرمنده یه سوال تو بازی بمیری از اول بازی میاد ،؟ چک پوینت نداره ؟
    من مرحله اول دوتا ریل مانند میاد کا بازو دارند اونجا مردم بازی رفت از اول اومد !

این صفحه را به اشتراک بگذارید