1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Nier Automata

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Nevan, ‏Jun 16, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    morteza
    بازی Nier 2 به صورت انحصاری برای PS4 و توسط استودیو PlatinumGames در دست ساخت هست.

-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
    -کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
    -Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
    -آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
    -Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
    -اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
    -بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
    -بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
    -بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
    -البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2015
    KingAmir, hercule-poirot, Octienne و 22 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    حسین
    سلام علي جان عزيزه دل :D
    علي سبكش مثل bayonnets هست، اما تنوع كمبو زني اون رو نداره :D ولي بگير بازي رو و از دايتانش لذت ببر ;)

ps3_360_wii, cm180life و aliahmadi2 این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    حسین
    احسنت ، چون من از شماره قبلي هيچ تجربه اي نداشتم يكم گيج شدم اين بخشش رو كه تا حده زيادي با حرفاتون روشن شدم،
    دوسته من يه سوال ديگه :D
    خيلي سوال دارم حقيقتش، پشته اون قضيه nightmare girls چي بود، و چرا هسته اصلي اندرويد و ماشينها يكي بود؟

وقتي زمان نبرد بين 9s-a2 a2 رو انتخاب ميكنيم
    و 9s رو هك ميكنيم ، a2 به نتورك متصل ميشه تا ويروس يا همون نتورك رو نابود كنه؟ اون صداي خنده بچه ها چيه مياد اخرش؟

وقتي 9s رو انتخاب ميكنيم ، اخرش يه تصميمي ميشه گرفت ، كه با ماشين ها بره و يا بمونه،
    اينا تفاوتش چيه
    ؟

خيلي سوال شد ببخشيد ديگه :D

Mr. Children و ps3_360_wii این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

صحبت combo شد،اینو من تاپیک pc گذاشته بودم اینجام می ذارم کسایی که اون طرف نمیان ببینن.
    یه سری combo پیشرفته (اسپویل داستانی نداره و فقط رو دشمن های ساده اما با شخصیت ها و تو مکان های مختلف زده میشه):

لینک پیکو فایل با کیفیت 720p

ترانه های بازی به زبان خاصی نیس ترکیبی از فرانسه روسی انگلیسی جوری که کلمات واسه آدمای امروزی نامفهوم هس،انگار در اثر گذر زمان زبان آدما تغییر کرده باشه،بجز چند تاش که با توجه به زبانی که واسه بازی انتخاب کرده باشی انگلیسی یا ژاپنی هستن.

آخرین ویرایش: ‏Apr 24, 2017
    MaTrix PouYa, m.d.makan, arsenalmom و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

سوالات خیلی سخته! فکر کنم تقریبا هر چی رو که من میدونم تو هم بدونی. با اینحال نظرم رو سعی میکنم با تکیه به منبع جواب بدم چون قبلا هم گفتم وقتی داستان خیلی تکنیکال میشد خودمم یکم گیج میشدم.
    اون دختره که خب به نظر یه پروجکشنی بود از همون برنامه ای که همه ی اینها رو کنترل می کرد. حالا اینکه چرا شکل شنل قرمزی بود رو نمی دونم، شاید به همون دلیلی که نیروهای یورها شبیه لولیتا دراومده بودن :D یا شاید هم اشاره ای داره به وضعیتی که ماشین ها توش هستن. یه جور mischivous بودن و شیطنتی تو این دختر بچه ها هست.
    اینکه چرا هسته اصلی ماشین ها و آندرویدها یکی بود برای من هم کمی گنگه و هم به همون اندازه واضح:D به هرحال اون جعبه ی سیاه آندرویدها که حاوی حافظشون و لاجیکشون هست که از جنس همون برجه. حالا چراش رو دقیق نمی دونم. شاید میخواد بگه after all we are not that different . که منطقی هم هست. یه جنگ بی پایان مابین دو دسته ای که فکر می کنن از بیخ با هم تفاوت دارن و نسبت به هم بیگانه هستن در حالی که اینطور نیست.(این همون قسمته که برام واضحه). اما ازونطرف یونیت های یورها ساخته شدن تا با ماشین ها بجنگن. حالا شاید اینطوری ساخته شدن تا توانایی مبارزه با ماشین ها و شکستشون رو داشته باشن. خب اگه از جنس ماشین ها باشن نابودیشون به این شکل هم لابد خیلی مهم نیست!(و کسی براشون دل نمی سوزونه. همون اتفاقی که برای A2 افتاد)

پایان C پایان جالبیه. به هر حال توی هردو پایان A2 به قولش وفا میکنه و 9S رو از بین نمی بره. اینکه هکش میکنه به این خاطره که Corrupt شده. با هکش به هر حال به هوش برج هم دسترسی پیدا میکنه. حالا اینکه اون صدای بچه ها چیه رو واقعا نمی دونم. شاید به یه معنا این بچه ها همون هوش مصنوعی برج باشن(همون قرمزها) که در حال تکامل هستن. با نابودی برج فکر کنم ماشین ها هم از بین برن(فقط 9S میمونه). شاید به همین خاطر هم هست که A2 میگه I'm Sorry. به نوعی این سیکل معیوب رو برای همیشه از بین میبره و به ماشین ها فرصتی برای ادامه دادن نمیده. اما تو پایان بعدی که اسمش Childhoo[d]'s end هست به نظرم داره از یه امید صحبت میکنه، از یه جور بزرگ شدن و تغییر. اینجا امید هست که این چرخه ی معیوب جنگ از بین بره و ماشین ها و آندرویدها هم بتونن کنار هم زندگی کنن.

اون تصمیم هم که بره یا بمونه. این هم به تعبیری پایان کودکی هست. اگه به همراه اون دو تا می رفت و با آرک همراه میشد این دیتاها تو فضا میرفتن. اینکه چه اتفاقی می افتاد دیگه معلوم نیست. شاید یه شروع تازه. شاید برای همیشه تو فضا بودن. اگه بمونه هم به عشقش 2B و یگانه شدنش با اون اهمیت داده. رفتاری که از ما انسان ها هم سر میزنه.
    خلاصه ببخشید اگه نمی تونم خوب توضیح بدم. باید نظرات بقیه رو هم پرسید

آخرین ویرایش: ‏Apr 24, 2017
    Cpt. price و esm nadaram این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    حسین
    واقعا ازت ممنونم دوسته من
    اتفاقا دوسته من خيلي خوب و قشنگ توضيح داديد، واقعا ممنونم ;)

دوستان داستان بازي كاملا به يادماندنيه،
    كاش كاميونيتي فعالي داشت تا اينجا كلي در موردش حرف ميزديم،

Mr. Children این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

بچه.ها قسمتی که توبی گم شده برمیگردم کمپ میگه برو اسکن کن چیو دقیقا باید اسکن کنم؟ ناجور گیر کردم اون غول دریایی هم کشتمش

8. کاربر سایت

2B که گم نمیشه فکر کنم 9S رو میگی اگه همون مرحلست که باید
    برگرد foolded city اسکنر رو بزار روی پاد L1 رو نگه دار بعد اون منطقه رو بگرد دنبال اعضای yorha چند نفر رو پیدا میکنی بعد خودش روی نقشه محل 2B رو بهت میگه

9. کاربر سایت

نام:
    مهرداد
    بعد از شروع طوفانی بازی، اصلا انتظار نداشتم محیط بازی ow بشه!حسابی خورد تو ذوقم!:D

RohFa این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

بچه ها تو اول منوی بازی بالای NEW GAME یه قسمت به نام licence اون چیه؟

11. کاربر سایت

مربوط به کسای هست که بازی رو ساپورت کردن

12. کاربر سایت

یعنی چی؟؟؟؟ به چه درد می خوره؟

13. کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام دوستان
    من بازی رو 3 ساعتی هست شروع کردم ولی چند تا مشکل دارم
    1- اصلا این المان هایی که تو بازی هست و توی شاپ هم میتونی تهیه کنی چیه و به چه دردی میخوره ؟ جای هست توضیح داده باشه ؟
    2- کسی میتونه راهنمایی کنه چه چیزهایی رو توی بازی باید بخرم و پولم رو کجا خرح کنم و چه سلاحی رو آپدیت کنم یا بخرم ؟

ممنون

14. Gold User

1. بازیو زمان لانچ گرفتم و تموم کردم زیاد یادم نیست ولی بیشتر چیزایی که جمع میکنید برای اپگرید سلاح کاربرد دارن
    2. تا جایی که دیدم دمیج سلاح ها اکثرا شبیه به هم هست من همون سلاحی که اول بازی داشتم رو تا اخر بازی استفاده کردم و عوضش هم نکردم چون قشنگ بود بیشتر رو اپگرید سلاح تا لول 4 تمرکز کنید و استفاده از چیپ ها
    چیپ auto heal رو اگه اپگرید کنید فوق العاده op هست و گلا بازیو اسون میکنه من یه auto heal +1 داشتم دیدم انقدر بازیو راحت کرده برداشتمش که بازی سخت بشه
    با پولا هم بیشتر مواردی که میزان سلامتیتون رو بیشتر میکنه بخرید و چیپ (چیپ هارو اگه نخرید بهتره چون چیپ هایی که میخرید فضای بیشتری نسبت به چیپ های دراپ شده میگیرن)

RohFa و Cpt. price این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    محمد
    خوب اصلا این چیپ ها چی هستن ؟
    ظرفیت چیپ ها رو ببرم بالا ارزش داره ( مثلا 30 هزار تا پول بدم 32 تا ظرفیت چیپ میره بالا )
    ممنون توضیح بدید

16. Gold User

چيپ ها هركدومشون يه كار خاص ميكنن كه جلوشون نوشته شده مثل افزايش critic hit و افزايش دميج و hp و...
    بله افزايش ظرفيتش ارزش داره البته وقتي چيب خوب براي استفاده داشته باشيد
    چيپ ها قابل اپگريد هم هستن هربار كه لولشون ميره بالا كنارشون بصورت عدد مثل +2 نشون داده ميشه
    فك كنم تا ٦ بالا ميرفتن
    چيپ ها هم دراپ ميشن هم قابل خريدن (البته فكر كنم اون اوايل قابل خريد نباشه اگرم باشه چيپ هاي ابتدايي قابل خريد هستن)
    يكم بازي كنيد متوجه ميشيد سيستمش چجوريه
    چيپ auto heal رو پيشنهاد نميكنم چون بازيو اسون ميكنه البته براي قسمت سوم بازي بدرد ميخوره
    اگه دنبالش بوديد:
    جلوتر يه سري دشمن هايي هستن كه شبيه كرمن اونا دراپ ميكنن البته دراپ ريتش يكم پايينه و اين رباتا هم كلا توي دو سه مكان بيشتر نيستن ممكنه يكم وقت بگيره يه چيپ هم براي افزايش دراپ ريت هست اگه داشته باشيد اينجا بدردتون ميخوره

این صفحه را به اشتراک بگذارید