Nier Automata

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Nevan, ‏Jun 16, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    morteza
    بازی Nier 2 به صورت انحصاری برای PS4 و توسط استودیو PlatinumGames در دست ساخت هست.

-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
    -کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
    -Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
    -آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
    -Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
    -اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
    -بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
    -بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
    -بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
    -البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2015
    mikelwar, PPPPPishrOOOOO, KingAmir و 24 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    سینا
    بی ربط که نیست اما نیازی به بازی کردن قسمت قبلی نیست.
    همین که بدونی تو آخرین پایان Drakengard چی شد که دنیا این شکلی شد و دنیا توی NieR چه خصوصیاتی داشت کافیه.
    تازه داستان Automata اونقدری مستقل هست که نیازی به دونستن همینا هم پیدا نمیکنی، فقط ممکنه کنجکاو بشی که با گوگل کردن (یا همینجا پرسیدن) به جواب سؤالهات میرسی.

KingAmir, Mr. Children و Masta_killa این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    Masta_killa
    بازی رو گرفتم بالاخره،فوق العادست!شخصیت 9Sخیلی عالیه و خیلی به دلم نشسته!گیمپلی بازی بی نقصه!مثه بقیه بازیهای PG.چه داستان جالبی هم داره!تازه اولای بازی هستم البته و بنظرجلوتر خیلی بهتر بشه.گرافیک هم که خوبه بنظرم گرافیک هنری خیلی خوبه و همیشه هم که رو ۶۰فریم ثابته و فوق العاده روون.
    پ ن :این نسل بازیهای ژاپنی ترکوندن:D Bloodborne, nier,DS3,Nioh, Ykuza0 و به زودی persona5>:D<

vaan 2, KingAmir و Armin.jrpg این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    سبحان
    هر سه کمپین اصلی بازی رو تموم کردم.فقط میتونم بگم از شاهکار هم اونورتر بود خدایی.بازی پر از احساس هست و شخصیت پردازی شدیدا قوی کار شده.داستان بازی پر از سوپرایز هست و مرتب شگفت زده میشید.واقعا دست Yoko Taro درد نکنه.بعد از مدت ها یه بازی کردم که واقعا بهم چسبید
    فقط میتونم بگم این ژاپنیا نابغن توی ساخت بازی و انیمه.....

آخرین ویرایش: ‏Mar 27, 2017
    Cj_sa, H^D^, arsenalmom و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

منم بازی رو شروع کردم :D از همه نظر بازی فوق العادس. گیم پلی، داستان و موسیقی نقاط قوت بازین. گرافیک و اینا هم برای من قابل قبولن مشکل خاصی باهاش ندارم 3:

arsenalmom, Mr. Children, vayne solidor و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

بالاخره بازی دست من هم رسید. یعنی به شدت درگیر کننده و سریع.
    یه ترکیب عالی از همه چیز :D تا همینجاش که تازه اولشم DonDonPachi و Zone of the Enders و نمیدونم Resonance of Fate و چند بازی دیگه رو توش دارم می بینم :D خیلی خوبه \m/

Cj_sa, amin_dante, arsenalmom و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. 플레이 스테이션 팬 کاربر سایت

نام:
    ارمان
    این قسمت سوم بازی اصلا اصله بازیه ×_×
    مغزم سووووووت کشید. انتظار نداشتم انقدر عمیق و متفاوت باشه
    LOL

Octienne, Cj_sa, agent 360 و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

دیشب رسیدم به سومین پارت بازی. تا به اینجا یه سری چیزا آزارم دادن و بعضی جاها رو می خواستم زودتر تموم کنم.
    اولیش پارت دوم بازیه که کم و بیش رو اعصابم بود. خوب شد سریعتر تمومش کردم. بعد هم محیطای کوچیک بازی. انگار تمام زمین فقط همین یه نقشست. شاید اگه رو ی نقشه بازی بیشتر کار میشد یه طوری مثل دارک سایدرز یا زلداهای قدیمی می کردنش جالبتر میشد.
    دنیای بازی یه خاطر ماهیتش که کلا Wasteland هست پتانسیل این رو داره که خسته کننده بشه و متاسفانه میشه. کوئست ها هم به نظرم کم هستن و تک و توک چیزای خیلی جالبی توش پیدا میشه. نقشه بازی هم کوچیکه و بارها رفت و آمد توش خسته کننده میشه.

اما نکات مثبتش خیلی بیشتره. موسیقی که شاهکاره. یکی از بهترین آرشیوا رو داره. مثل تم Pascal's Village که اصلا سورپرایزت میکنه.
    ایده هایی که توی گیم پلی هست مثل وجود Pod، چیپ ها، هک و سه تا پروتاگونیست بازی و نحوه مبارزه متفاوتشون و خیلی چیزای دیگه در کنار اکشن نرم خیلی بازی رو لذت بخش کرده.

داستان هم جز اینکه یه جاهایی خیلی برام تکنیکال میشد-پارت دوم مخصوصا- ولی تا بحال مهمترین دلیلی بوده که ادامه دادم.

یه چیزایی واقعا عجیب و غریب و در عین حال باشکوه بود، مثل شهربازی، و دهکده ی ربات ها. یه جاهایی که کلا یه Satire بود از بشریت. کلا خیلی چیزا تو این بازی هست که آدم رو قشنگ به فکر فرو میبره. یه سری کوئست های ساده ای مثل پسرک به ظاهر احمق توی دهکده ی ربات ها یا اون قضیه اون ربات فیلسوفه

بازی پر از ارجاع و ادای احترام به بازی های دیگست. از پرسونا، سری Gundam، نقش آفرینی های معروف ژاپنی مثل همین FF بگیر بیا تا کسلوانیا و Serious Sam و بازی های آرکید و ... . این ارجاع به خود دنیای بازی ها داره یه جورایی مدام بهت یادآوری میکنه که این هم یه بازیه و بهش حال و هوای پست مدرن داده که با داستان هم کاملا هماهنگه. اگه این جنبه رو نگاه کنیم خیلی هوشمندانه ضعف هاش رو هم تبدیل به نقطه ی قوت خودش میکنه :D یه جایی بود-الان یادم نیست کدوم سایت یا کانال یوتیوب- که اتفاقا گرافیک و دنیای بازی رو ازین نگاه کاملاً توجیه پذیر می دونست.
    در کل تجربه ی خیلی جالبی بود، یه جاهایی خسته کننده میشد، یه جاهایی افسوس میخوردی که ایکاش وقت و هزینه ی بیشتری براش میشد، ولی جدا تجربه ی بی نظیری بود >:D<
    ------------
    فکر کنم همه ی پایان های مهم رو دیدم. واقعا لیاقت "تارو" بیشتر ازین حرفاست. فکر کنم تا صبح بیدار بمونم و درباره Nier و مشتقاتش بخونم. تو نت چند تا متن راجع بهش دیدم که باید بخونمشون. داستان عالی بود.
    قشنگ یادمه "توبی" وقت کشتن "ناین اس" میگه هر بار این اتفاق میفته. دست آخر میفهمیم ناین اس این رو می دونه اما بازم سمت توبی میره. عینا به زندگی خود ما انسان ها و قصه عشق اشاره داره
    آدم و حوا اونم به فرم دو برادر. فکر کنم حواست که میپرسه چرا اسممون هابیل و قابیل نیست! چرا آدم و حوا!
    سرنوشت پاسکال! پوپولا و دوولا. حتی از خیر اون دو تا پاد هم نگذشته تارو. حالا اینا جدای از داستان Nier اصلی و Drakengard هست.
    حتی کردیت بازی هم حرف برای گفتن داشت! اصلا نمی دونم چی بگم. مدتها بود که داستان توی بازی تا این حد روم اثر نگذاشته بود.

آخرین ویرایش: ‏Apr 1, 2017
    Minato Arisato, all4u, agent 360 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    سبحان
    من بازی رو 100% کردم
    البته یکی دو تا اچیومنت بازی رو اعصاب بودن رو خریدم:D
    داستان بازی میتونم بگم فوق عالی بود یعنی پر از سوپرایز و نکته هست
    موزیک بازی که رسما با روح و روان آدم بازی میکنه!
    شخصیت های بازی خیلی قشنگ با آدم ارتباط برقرار میکنن.توی کمپین سوم 9S که کنترلش رو کم کم از دست میده واقعا آدم حسش رو درک میکنه.
    محیط بازی میتونست بزرگتر و وسیع تر از این باشه ولی طبق گفته سازنده های بازی بودجه کم داشتن و نتونستن وسعتش بدن و حتی وقتی راجع به Dlc در سوال کردن از تارو گفته که بخاطر کمبود بودجه نمیتونیم چیزی جدیدی واسه بازی عرضه کنیم!
    به هر حال امیدوارم بازی رو ادامه بدن و قسمت جدیدی توی 2-3 سال آینده ازش بسازن.چون پتانسیل بالایی داره

arsenalmom, Cj_sa, ps3_360_wii و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

آقا کسی آلبوم موسیقی بازیو داره؟ از کجا میشه پیداش کرد برای دانلود؟
    تو سایتای ایرانی که کلا چیزی یافت نشد. :D

11. کاربر سایت

دیسک ost اصلی بازی رو اینجا گذاشته واسه دانلود:
    NieR:Automata Original Soundtrack - Sonix's OST Collection
    بعضی موسیقی ها م که تو بازی میشنوی ولی تو دیسک ost منتشر نشدن رو میتونی تو این پلی لیست پیدا کنی:
    NieR: Automata Original Soundtrack (OST) - YouTube

mikelwar, Metal Gear, Mr. Children و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

بازی قابلیت co-op هم داره؟

13. 「真島吾朗」 Gold User

خیر
    دلیل اصلیشم نحوه روایت داستان و گیم پلی هست که باعث میشه این قابلیت رو نتونن توی بازی قرار بدن

KingAmir این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

سلام دوستان
    امروز بازیو گرفتم یه سوال
    نمیشه سیو کرد بازیو ؟

15. God Of War کاربر سایت

نام:
    نـــــــویـــــــــد
    داخل مپ بازی یه جاهایی هست به اسم Access Point اونجا باید سیو کنی ، مپ رو هم آپدیت میکنن
    اگه از داخل پاز منو سیو کنی فقط آیتم‌ها و چیزایی که داری سیو میشن و وقتی بازی رو لود کنی از آخرین Access Point که سیو کردی اسپان میشی

Cj_sa, THELASTOFUSA_IR و Cpt. price این نوشته را Like کرده اند.
  16. Kuraudo Sutoraifu کاربر فعال

نام:
    احسان
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

The downloadable content (DLC) set, titled “3C3C1D119440927”, will include three exciting new colosseums to challenge, plus additional sub-quests. Upon completion of these quests, players can earn various rewards, including:

• Costumes from the previous Japanese release, NieR: Replicant, for androids 2B, 9S and A2
    • Records that add special music tracks to the players’ jukebox
    • New equipment and cosmetic accessories such as hairspray that allows you to change the color of 2B and A2’s hair
    • Masks with unique “on equip” effects
    • Special bullets that change the appearance of enemy bullets

حال و روز من با معرفی این DLC ها :

آخرین ویرایش: ‏Apr 17, 2017
    Dinosaur, Kaiki, Mr. Children و 12 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید