1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Nier Automata

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Nevan, ‏Jun 16, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    morteza
    بازی Nier 2 به صورت انحصاری برای PS4 و توسط استودیو PlatinumGames در دست ساخت هست.

-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
    -کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
    -Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
    -آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
    -Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
    -اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
    -بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
    -بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
    -بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
    -البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2015
    KingAmir, hercule-poirot, Octienne و 22 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Aspect of Life کاربر سایت

نام:
    محمد
    Best E3 EVEeeeeeer
    اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

3. FedExpress کاربر فعال

نام:
    Afshin
    بچه ها بازی انحصاری، توسطه Platinum Gamesـه ها، متوجه هستین؟ :D
    بدنا ســـِر شده بعد از دیشب، حــِس نمیکنید :D

4. کاربر سایت

نام:
    Armin
    اولین تئوری رو خودم مطرح میکنم :D
    اون دختره همون یوناست ( دختر بابا قربونش برم :x ) لباسشم شبیه نایر تو نسخه ی رپلیکانته! البته اگه **** اسپویل نشه :D

5. Aspect of Life کاربر سایت

نام:
    محمد
    یه سری اطلاعات از بازی اومده تو مصاحبه با یوکو تارو :

- دنیای بازی به شماره قبلی مرتبطه ولی داستان نه به اون شکلی که بازیکنای جدید گیج بشن .
    - بعضی از کرکترهای شماره یک تو بازی هستن .
    - اصل گیم پلی مبارزات با شمشیر و این چیزاست ولی مثل شماره یک حالت شوتینگ هم خواهد داشت .
    - بازی 10 درصد تکمیل شده ...

--------
    در مورد دختره من یه بار دیگه که تریلر رو دیدم فکر کردم :
    شاید Kaine باشه چون وسط پای دختره یه کم قلمبه بود اگه همه پایان ها رو رفته باشید میفهمید منظور چیه ...

6. کاربر سایت

نام:
    Armin
    خوب گفته شخصیت های قبلی هستند ولی شخصیت مهمی نیستن پس بعید میدونم کلا این دختره رو بشناسیم!

7. کاربر سایت

نام:
    morteza
    تاپیک با اطلاعات جدید آپدیت شد :D

اون دختره تو تریلر هم یه شخصیت جدیده :D

8. کاربر سایت

نام:
    Hunter
    اقا این پلتینیوم گیمز داره هم برا وان انحصاری میسازه هم برا 4 هم یه مولتی پلتفرم :d دمش گرم
    اقا یکم توضیح میدید درباره نسخه ی 1 بازی؟ متاسفانه با اینکه بازی های ژاپنیرو خیلی دوست دارم ولی شماره 1 اینو بازی نکردم :(

9. کاربر سایت

نام:
    morteza
    هولی شت داستان قسمت اول چقدر خفنه! دارم کات سین های بازی رو می بینم واقعا عالیه داستان بازی. کاملا هم مشخصه که به پلاتینیوم میخوره فضا و جو بازی :D اون دستای بزرگ Weiss منو یاد Wicked Weave ـه Bayo میندازه :D موسیقی هم که شاهکاره! :| :D

امیدوارم یه ریمستر از بازی اول معرفی کنن.

اینم لینک کات سین های کامل بازی با تمام پایان ها :D یوتوب:

watch?v=fishmFc5Ntk

10. Aspect of Life کاربر سایت

نام:
    محمد
    همه پایان ها رو داره ؟ میدونی که بازی رو وقتی بار اول تموم میکنیم مغزمون منفجر میشه در حد WTFFFFF یعنی خیلی خفنه بعد بار دوم از وسط بازی ( به خاطر اتفاقی که وسط بازی میوفته ) New Game + شروع میشه این دفعه کات سین ها و خیلی چیزها فرق میکنه ( WTF :D) بعد تازه میفهمیم چی شده و تو New Game + های بعدی هی داستان کامل تر میشه در واقع بازی رو تا 4 بار ( اگه اشتباه نکنم 4 یا پنج بود ) بازی نکنیم کامل نمیفهمیم .
    من یه چیزی میگم شما یه چیزی میشنوی ولی واقعا داستان بازی خارق العادست رو دست نداره داستان همه بازی ها رو میکنه تو جیبش هم Plot Twist مادر بگرید داشت هم احساسی هم Mystery واقعا نمیشه با چیزی مقایسش کرد .
    موزیک های بازی هم که پشم ریزونه احتیاج به تعریف نداره انقدر موزیک خفن داره که حد نداره حتی موزیک های باس فایتاش هم خیلی خفنه .
    به جز اینا یکی دو تا Side Quest داشت بازی (کوئست فانوس دریایی ) که کم کم پیش میرفت و واقعا آخرش اشک ادم رو در میاورد ...
    و آخرین شاهکار بازی هم که دیگه معروف ـه ... پاک کردن سیو های بازی تو Ending ـه آخریه که یه حرکت نمادین نیست و کاملا به داستان و پایان بازی ربط داره ... موزیک پایان بازی هم که برای هر پایان به یه زبون خونده میشه هم جزو شاهکارای بازی ـه ...

آخرین ویرایش: ‏Jun 21, 2015
  11. کاربر سایت

4 ساعت کات سین داشته !!. چند ساعت گیم پلی داشته اون وقت؟ :D

12. کاربر سایت

نام:
    Armin
    16 ساعت فقط داستانی :D

13. پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ... Gold User

نام:
    امین
    نسخه فیزیکی شماره 1 که تو خاورمیانه هم گیر نمیاد و پیدا نمیشه!
    امیدوارم به صورت دیجیتالی تو استور بزارن قبل از اومدن شماره 2.

14. کاربر سایت

نام:
    morteza
    من همچنان دارم کات سین ها رو می بینم :D عالیه، عالی! من قبل از اینکه X360ـم رو بفروشم، میخواستم دو تا بازی رو بخرم و بازی کنم و بعد از اون بفروشمش، یکی Dragon's Dogma بود و یکی Nier. اولی رو بازی کردم، اما دومی رو نشد که بگیرم و بازیش کنم :D الانم به شدت پشیمونم :D

چند تا نکته از یه سری مصاحبه بعد از E3:

با اینکه تارو گفته بود بازی پایان خوبی خواهد داشت، سایتو میگه هر جور به داستان نگاه میکنم نمی دونم چطوری میخواد خوب تموم بشه :)) :D در ضمن، پایان (های) شماره اول هم از نظر تارو پایان خوش بودن! :D

با اینکه بازی زیاد قرار نیست مثل بازی های قبلی پلاتینیوم مبارزه محور باشه، اما یه سریع تر خواهد بود و به عقیده سایتو، سیستم مبارزات داره به یه سیستم عالی تبدیل میشه.

کلا مثل اینکه قراره یه بالانس بین المان های RPG و اکشن برقرار بشه... .

NieR New Project probably won’t have a happy ending | VG247

تارو میگه فن های جدید بهتره از همین شماره شروع کنن، چون با بازی کردن شماره قبلی ممکنه داستان NieR New Project براشون گیج کننده باشه! :D (لول! :D)

سایتو میگه تو پلاتینیوم افراد جوان زیادی هستن که شماره اول رو دوست داشتن، برای همین بازی وقتی نسخه های اولیه بازی جدید رو دیدن، به صورت کلی خیلی به بازی قبلی وفادار بوده که چیز مثبتیه. کلا به نظر میرسه پلاتینیوم انتخاب مناسبی بوده برای بازی.

اینم خیلی جالب بود، وقتی در مورد بازی اول و طرفداراش داشتن بحث می کردن، سایتو گفته ما نمی دونستیم بازی اینقدر فن داشته! بعد یکی از خبرنگارا گفته: "NieR مثل یه سگ زشته که تو خیابون پیداش میکنی." تارو هم در جواب گفته: "سگی که ناز نیست، اما نمیتونی بهش نگاه نکنی!" :)) :D

A Masked Master of Weird Gaming Plots His Next Adventure | WIRED

15. کاربر سایت

نام:
    morteza
    خب الان که قراره داستان بازی جدید بعد از اندینگ D اتفاق بیفته، یعنی تو دنیای بازی جدید کسی نمیدونه که Nier وجود داشته؟ :| امیدوارم Kaine رو دوباره ببینیم تو بازی جدید :D و Weiss هم یه طوری برگرده :D

چقدر پایان های بازی دارک بودن (پایان های اصلی، یعنی C و D) :(

این صفحه را به اشتراک بگذارید