Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

ofik_pvz_garden_warfare_2.jpg

Publisher : Electronic Arts

Developer : PopCap Games

این بازی در تاریخ Feb 23, 2016 برای پلتفرم‌های Playstation 4 ، Xbox One ، PC عرضه خواهد شد
بازی دارای بخش سینگل پلیر، مولتی پلیر و Co-op خواهد بود همینطور قابلیت انتقال کرکتر از نسخه اول بازی وجود دارد

e9dq_lgln_rendition1.img-4.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kaspar

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
بازی برای EA access رایگان شده. شدیدا جذابتر از نسخه اول هست. من با نسخه اول اصلا حال نکردم ولی از شماره دوم دارم لذت میبرم. کاراکترای خیلی جالب و بامزه ای اضافه شده به بازی. حتما بازی رو دانلود کنید
من نسخه ی اول رو تا جایی دوست داشتم که پلاتش کردم.
این نسخه هم گرونه و هم بالانس نیست .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بازی حرف نداره ! واقعا لذت بخشه ! تنها ایرادش اینه که چالش نداره ! اگه یه شرایط میزاشتن که باید دنبال منابع و مهمات پیدا جمع نیکردیم به نظرمجذابیتش خیلی بیشتر میشد ! انلاینشم عالیه ! ولی به نظر زور زامبیا میچربه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
میگم چطوری میشه با دوستام انلاین بزنم ! میشهcoop یا اونت هم با هم بریم ؟!؟
یه بخش که داستانیه فکر کنم اون رو فقط تنها میشه رفت. برای مولتی و اینفینیتی هم میشه پارتی 4 نفره داشت.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بازی حرف نداره ! واقعا لذت بخشه ! تنها ایرادش اینه که چالش نداره ! اگه یه شرایط میزاشتن که باید دنبال منابع و مهمات پیدا جمع نیکردیم به نظرمجذابیتش خیلی بیشتر میشد ! انلاینشم عالیه ! ولی به نظر زور زامبیا میچربه
دقیقا درست گفتی از نسخه دوم این طور شده که زور زامبی ها بیشتر از گیاه ها شده ، کلا بالانس بازی با کاراکترهای جدیدی که تو نسخه 2 اضافه شده بهم خورد
من اینقدر از نسخه اول لذت بردم علیرغم مولتی باز نبودنم نسخه 2 رو خریدم ولی طوری این عدم بالانس خورد تو ذوقم که کلا نیم ساعت نتونستم تحمل کنم

مپ های بسته و عدم بالانس بشدت تو نسخه 2 تو ذوقم زد
ولی نسخه اول عالی بود کلا نتونستم چیزی ازش برا ایراد پیدا کنم

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
بازی خیلی خفنه و پلیر بیس خفنی هم داره
خود بازی هم خیلی غنیه
حتی یه سری معما ها و easter egg های خیلی خفن داره
بعضی معماهاش ماه ها طول میکشه تا ملت حل کنن
کلا خیلی تعجب کردم که این بازی انقد زنده س

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند