PlayStation Beyond: Two Souls HD remaster

بازسازی شده ی این بازی هم برای ps4 معرفی شد.
br7i0yek8oo6dzk65tw5.jpg
6hhqn5wfzcs5rax7dm0a.jpg

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
میگم ورژن PS3 بازی Remixed بود یا Original؟
original بود به دلیل انتقادات زیادی که ازش شد مدل روایت جدید رو تو این نسخه قرار دادن هرکی دوست داشتن با همین تموم کنه بازی رو.

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
همیشه از این بازی توسط کاربرا تعریف و تمجید شده اما یکسری ایراد جدی داره که نمیشه ازش گذشت و من فقط بخش های منفی رو میگم
نحوه ی روایت داستان حتی توی Remixedزیاد جالب نیست بعضی چپتر ها بیخود تموم میشند
مرحله ای که ریان و جودی می خوان شام بخورند هنوز غذا تموم نشده میرند سر اصل مطلب و هنوز اصل مطلب شروع نشده تمومش میکنند بعد ریان میگه بهتره که من برم!اونم در لحظه ای که جودی داشت گریه میکرد!خیلی مسخره و مضحک بود
ارتباط بعضی چپتر ها اصلا مشخص نیست و غیر قابل فهمه
گیم پلی بازی میتونست بهتر باشه که حداقل بشه به صورت دلخواه دوید!مثل فارنهاینت
گرافیک بازی خوبه اما بعضی قسمت های بازی یکسری تکسچر های بی کیفیت هستند که اصلا تو کت آدم نمیره مثل لباس جودی در مرحله ی Embasyوقتی خم میشه خوب به لباسش دقت کنید
DLCبازی اصلا ارزش بازی کردن نداره یه مرحله ی تمرینی که 30 دقیقه تایم داره تمومش کنید و در کمتر از 15دقیقه میشه تمومش کرد
نسبت به heavy rainمتفاوته و در اون حد نیست heavy rainخیلی زیباتر بود
متا این عنوان 70هست نسخه ی ps4متا72
وheavy rainمتای 87

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
همیشه از این بازی توسط کاربرا تعریف و تمجید شده اما یکسری ایراد جدی داره که نمیشه ازش گذشت و من فقط بخش های منفی رو میگم
مرحله ای که ریان و جودی می خوان شام بخورند هنوز غذا تموم نشده میرند سر اصل مطلب و هنوز اصل مطلب شروع نشده تمومش میکنند بعد ریان میگه بهتره که من برم!اونم در لحظه ای که جودی داشت گریه میکرد!خیلی مسخره و مضحک بود
گرافیک بازی خوبه اما بعضی قسمت های بازی یکسری تکسچر های بی کیفیت هستند که اصلا تو کت آدم نمیره مثل لباس جودی در مرحله ی Embasyوقتی خم میشه خوب به لباسش دقت کنید
DLCبازی اصلا ارزش بازی کردن نداره یه مرحله ی تمرینی که 30 دقیقه تایم داره تمومش کنید و در کمتر از 15دقیقه میشه تمومش کرد
وheavy rainمتای 87

ها؟؟ دوست من ما یه عادت بد داریم که هر بازی موجوده رو باید بازی کنیم ...

اون قسمتی هم که گفتید واقعا نفهمیدید که چه اتفاقی افتاد که شروع نشده تموم شد؟ همون قسمت تا اونجا که یادمه سه تا سرانجام متفاوت داره !

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
ها؟؟ دوست من ما یه عادت بد داریم که هر بازی موجوده رو باید بازی کنیم ...

اون قسمتی هم که گفتید واقعا نفهمیدید که چه اتفاقی افتاد که شروع نشده تموم شد؟ همون قسمت تا اونجا که یادمه سه تا سرانجام متفاوت داره !
بدترین عادت اینکه غیر مستقیم توهین کنیم اینکه من بخوام چی بازی کنم یا نکنم یا مناسبم هست یا نه یا بدردم میخوره یا نه،به خودم مربوطه درسته؟شما که تعیین کننده نیستید هستید؟
جوابتون رو نمی خوام بدونم
از مثال هایی که زدم باید متوجه میشدید تمام بازی های دیوید کیج رو انجام دادم و ویدئو هایی از گیم پلی خودم از ساخته های دیوید کیج تو کانال اپارتم هست
ببخشید که با نظر منفی خودم راجع به این بازی باعث ناراحتی و واکنش شما شدم!

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
وheavy rainمتای 87
دوست عزيز اون اتفاقي كه واسه شما افتاد ( جودي گريه كرد و راين گفت من بايد برم ) به خاطر اينه كه توي اون چپتر كه جودي جوون تره و ميخواد فرار كنه و بره پيش دوستاش تو يه بار كه اونجا چند نفر كلي اذيتش ميكنن و خاطره بدي براش ميشه و روي تخت اون شبو يادش مياد.

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر