خبر : قابلیت پخش چند رسانه ای برای PS4

alidj66

کاربر سایت
Jul 17, 2008
6
»ن عید یه مدل ال ای دی سونی 60 اینج خریدم واسه بابام اینا از بانه حدود 5 میلیون ولی متاسفانه زیرنویس فارسی رو ساپورت نمیکنه در حالی که تی وی های سامسونگ 2010 به بعد زیرنویس رو راحت اجرا میکنن! توی نت هم زیاد گشتم ولی نتیجه ای پیدا نشد ، حالا اگه کسی راهی بلده ممنون میشم تویه پیام خصوصی راهنمایی کنه

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
زیرنویس فارسی اصلا ساپورت نمیشه.امکان تغییر زبان فیلم هم برای فیلمهایی که دارای دو زبان هستن وجود نداره.
بعضی از تلویزیون ها که زیرنویس فارسی رو ساپورت نمیکنن میشه با برنامه shahin-PersianSubtitleFixer زیرنویس رو قابل پخش در تلویزیون کرد ولی حتی با این برنامه هم ps4 نتونست زیرنویس رو درست نشون بده.(حروف جدا از هم و از چپ به راست نشون داده میشه)
مشکل دیگه اینکه aspect ratio رو هم نمیشه تغییر داد.

اسم فولدری که میسازیم چی باید باشه؟
فرقی نمیکنه

blackboygh

کاربر سایت
Jun 12, 2008
176
نام
Ghasem Askari
زیرنویس فارسی اصلا ساپورت نمیشه.امکان تغییر زبان فیلم هم برای فیلمهایی که دارای دو زبان هستن وجود نداره.
بعضی از تلویزیون ها که زیرنویس فارسی رو ساپورت نمیکنن میشه با برنامه shahin-PersianSubtitleFixer زیرنویس رو قابل پخش در تلویزیون کرد ولی حتی با این برنامه هم ps4 نتونست زیرنویس رو درست نشون بده.(حروف جدا از هم و از چپ به راست نشون داده میشه)

با برنامه PS3 SUB CONVERTER میشه تبدیل کرد امتحان کردم اوکی بود
فقط متاسفانه سورس نرم افزار و حذف کردم

- - -ویرایش - - -

فرقی نمیکنه
با این نرم افزار میشه
UTF8_Sub.exe

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دوستان با استفاده از نرم افزار Subtitle Edit کدک زیرنویس رو به UTF-8 تغییر بدید و توجه داشته باشید اسم فایل ویدیویی و زیرنویس هم یکی باشه و هر دوتاش هم توی یک پوشه باشه. حالا راحت میتونید از زیرنویس فارسی هم استفاده کنید. روش تست شده هست

artrunks

کاربر سایت
Jul 31, 2014
115
دوستان با استفاده از نرم افزار Subtitle Edit کدک زیرنویس رو به UTF-8 تغییر بدید و توجه داشته باشید اسم فایل ویدیویی و زیرنویس هم یکی باشه و هر دوتاش هم توی یک پوشه باشه. حالا راحت میتونید از زیرنویس فارسی هم استفاده کنید. روش تست شده هست

من امتحان کردم نشد.

Atal Matal

کاربر سایت
Jun 3, 2015
81
آیا موزیکتون توی فولدره یا روت؟

توی هر 2 تاش هست ولی نمیاره!

با پشتیبانی سونی هم چت کردم و نمیدونست چی بگه و آخرش یه لینک داد که کسانی کنسولش فلش نمیشناسه چی کار کنن و هیچ ربطی هم به مشکل من نداشت!

شاید تو آپدیت های بعدی درست بشه ولی خیلی مسخره است که پشتیبانی هم نمیتونه کمکی کنه!:|

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستانی که مشکل پخش mp3 دارند من اتفاقی تست کردم جواب داد،،،،اهنگ ها رو داخل فولدر به اسم MUSIC بریزید میشناسه....برای من هم هر کاری کردم اهنگ رو نمیشناخت با این کار حل شد،،علتش معلوم نیست بیشتر به باگ شبیه....چون برای خیلی ها به راحتی میشناسه،،،،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر