PlayStation Heavy Rain HD Remaster

خوب این بازی دیگه نیازی به توضیح نداره و در E3 نسخه ی بازسازی شده ی بازی معرفی شده .تاریخ انتشار فعلا معلوم نیست.
btqkqkwgzeiga546g5gk.jpg
g6opmyx0chs9fmbyc9vl.jpg

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
قضیه این بازی چیه؟؟؟ من 6 سال پیش اینا شاید کمتر یا بیشتر یادمه قرار بود بیاد برا ps3 خیلی سرو صدا کرد اما خوب من بازیش نکردم اما یادمه تو زمان خودش تو انتخاب و تغییر روند داستان نو آوری کرده بود و بازی سینمایی بود...

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
اخ اخ اخ :d یکی از بازی های کیج که جا موند واقعا تو ارشیوم ... فارنهایت یادش بخیر :d بیاد سریع تر بگیریمش بزنیم به بدن :d

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
دوستان یه توضيحي در مورد بازی میدین برای ما که سری قبلشو هم بازی نکردیم ??
بازی سبک گیمپلیش انتخابی هستش و یه جورایی حالت سینمایی داره. موسیقیش شاهکاره مرحوم نورمن هستش که فوق احساسی هستش خودت بازی کنی متوجه میشی. داستان هم درباره ی اریگامی کیلر هستش که بچه هارو میدزده و معمولا تو فصل پاییز که بارون زیادی میاد ولشون میکنه تویه چاه تا تو آب خفه بشن و تو این مسائل پدر بچه هارو به چالش میکشه اگه بتونن چالش هارو رد کنن به بچشون میرسن. بازی 5 تا کاراکتر که داره که خیلی عالی بهشون پرداخته میشه ولی باید بگم انتخاب ها خیلی تو روند بازی تاثیر دارن. مهمترین شخصیت هم ایتن هستش که خودتون حین انجام بازی متوجه میشید چه ربطی به داستان داره . درکل تمرکز بازی بیشتر روی داستان بازی هستش و همین خیلی جذاب ترش میکنه

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
چقدر خوشحالم، همه ی بازيهای شاخ ps3 روی نسل جدید داره ریمستر ميشه
برای منی که میخاستم ps3 رو بخاطر انحصاری هاش بخرم، اینا تعبیر یک رویاست
فقط یه متال گیر۴ مونده، اونم بیاد دیگه دنیا باس ماس

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
به به . . . امیدوارم که مثل tlou یه ریمستر خوب بدن همه حال کنیم .. . :bighug:
واقعا از فارنهایت بگیر که چقدر باهاش خاطره دارم تا HR که عالیه . . . حتما جز گزینه های خرید هست !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به به . . . امیدوارم که مثل tlou یه ریمستر خوب بدن همه حال کنیم .. . :bighug:
واقعا از فارنهایت بگیر که چقدر باهاش خاطره دارم تا HR که عالیه . . . حتما جز گزینه های خرید هست !
فارنهایت خیلی نو بود زمانه خودش ×_× یه نسخه remaster هم ازش دادن که تعریفه خاصی نداره D: ولی به نظرم قویترین بازی که ساختن همین HR هست. کلا به نظرم SCi-Fi اینا کمتر باشه تو کارشون فک کنم بهتره ×_× اون فارنهایتم که اخرش یکمی Sci-fi میشد حال نمیکردم ولی کلا عالی بود

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
چندی پیش بود که خبر بازسازی دو بازی Heavy Rain و Beyond: Two Souls استودیو کوانتیک دریم برای کنسول پلی‌استیشن 4 تایید شد. از این بازی خبری نبود تا اینکه در جریان نمایشگاه هفته بازی‌های پاریس، این دو بازی بر روی کنسول نسل جدید سونی قابل بازی بودند. با این حال اما، هیچ‌گونه تاریخ انتشار رسمی‌ برای بازی توسط کوانتیک دریم اعلام نشد. اما به نظر می‌رسد وب‌سایت آمازون فرانسه، تاریخ انتشار بازی و نام رسمی‌ آن را مشخص کرده است.بنا به استناد به اطلاعات این خرده‌فروش، بازی با نام Quantic Dream Collection و در تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۱۶ (۱۰ اسفند ۱۳۹۴) برای کاربران پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار خواهد گرفت و کاربران این کنسول، می‌توانند ۴ ماه دیگر، شانس تجربه نسخه باز سازی شده این دو بازی را به دست آورند. و این هم اضافه کنم که احتمالا این ریمستر هم خود کوانتوم بریک نسازه (مثل ناتی داگ)
منبع: Quantic Dream Collection PS4 Released Date Leaked By Amazon France, Includes Heavy Rain and Beyond: Two Souls

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر