1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Shenmue III

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Metal Gear, ‏Jun 16, 2015.

1. کاربر سایت

عنوان: Shenmue III
    طراح و کارگردان: Yu Suzuki
    نویسندگان: Yu Suzuki / Masahiro Yoshimoto
    ژانر: Action-adventure Role-playing Life simulation
    پلتفرم ها: PS4 / Microsoft Windows
    تاریخ انتشار: 2017

پس از 14 سال از عرضه نسخه دوم" از کمپین kickstarter عنوان Shenmue III با حضور Yu Suzuki طراح و کارگردان بازی در E3 2015 پرده برداری شد.هدف این کمپین 2 میلیون دلار است و حتی نصفه 1روز نیز تا رسیدن به این هدف تعیین شده طول نکشید و تاکنون این کمکها به $3,790,470 با پشتیبانی 47,099 نفر رسیده است و این نشان از علاقه شدید طرفدارن به دیدن نسخه سوم از این سری محبوب را دارد.

Shenmue III دنباله بازیهای کلاسیک دو نسخه قبلی یعنی Shenmue و Shenmue 2 میباشد که در سبک open world action RPG ساخته شده بودند و نسخه سوم نیز همان میراث دنیای Shenmue را ادامه خواهد داد.بازی با موتور Unreal 4 برای پلتفرم های PC و PS4 ساخته خواهد شد و قهرمان داستان همچنان Ryo و در کنارش Shenhua خواهد بود که قرار است سفر جدیدی را در قلمروی دشمن آغاز کنند.

--------------------------------------------------------------------------

Corey Marshall که در 2 نسخه قبلی صداپیشه نقش Ryo بود حضور دوباره خود را بعنوان صداپیشه شخصیت Ryo در Shenmue III اعلام کرد

به روز رسانی:کمپین بازی با رکورد شکنی در بخش گیمینگ kickstarter به پایان رسید.Shenmue III با حمایت 69,320 نفر تونست مبلغ $6,333,296 رو جمع آوری کنه.البته Suzuki-san در طی یک livestream خاطر نشان کرده که تامین مالی بازی همچنان از طریق PayPal ادامه پیدا میکنه و این فرصت خوبیه تا کمکها به هدفهای بالاتر تعیین شده برسه که جزییاتش به زودی اعلام میشه.

وب سایت رسمی بازی به دو زبان ژاپنی و انگلیسی

Shenmue3 Official Website

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jan 22, 2016
    Octienne, Saint.Frantic, Cloud Strife و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. 플레이 스테이션 팬 کاربر سایت

نام:
    ارمان
    بله در ادامه هست
    بازی ماله 15 سال پیشه D: چه انتظاری داری ؟ :d

3. کاربر سایت

نام:
    shayan
    shenmue هنوزم از دید من عالیه کازی که ان دوزه yu suzuki انجام داد خیلیا هنوز نمی توانند حتی بهش فکر کنند قبول دارم
    دوبله انگلیسیش خیلی بد ولی دوبله ژاپنیش خیلی بهتره
    من خودم بعد از 25 سال تجربه بازی های مختلف هیچ بازی جای سری MGS با سری shenmue برای من نمیگیره

4. کاربر سایت

riden.17 این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

تاپیکو از زیر خروارها خاک بیرون میکشیم

آخرین ویرایش: ‏Oct 31, 2015
    Octienne, riden.17 و J. Constantine این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

یه گزارش اومده در مورد روند پیشرفت بازی در این 3ماهه که اشاره شده توی این فاز از توسعه دارن نقشه رو تست میکنن و گفتن حالا که به این مرحله رسیدیم دیگه میتونیم آزمایش کردن رو استارت بزنیم(یعنی وارد فاز اصلی توسعه بشن).ضمنا تاکید کردن روحیشونم خیلی بالاست:d

تصاویری از این آزمایش ها که البته در مراحل اولیه توسعه قرار دارن و تا زمان عرضه بازی مطمئنا تغییرات زیادی میکنن

آزمون نبرد 1

آزمون نبرد 2

سکانس آزمایش کردن گفتگو

مدل آزمایشی پشت بام کاهگلی خونه
    [HR][/HR]
    تا الانم 6,412,916 دلار از طرف پشتیبانی کنندگان جمع آوری شده و 62 روز دیگه مهلت دارید که از این لینک به جمع حامیان این پروژه بپیوندید.

Octienne, riden.17 و ps3_360_wii این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

کریسمس شنمویی

Octienne, riden.17 و J. Constantine این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    بهترین بازی تاریخ هم باشه تا ریمستر ۱-۲ نیاد به درد خیلی ها از جمله خودم نمیخوره ... همین میتونه خودش یه اشتباه بزرگ دیگه باشه و بازی بازم با شکست تجاری مواجه شه

golabi2 این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    Parsa
    سه تا تصویر از بازی تو کنفرانس Magic Monaco منتشر شده.
    البته دو تاش Off Screenه

ویرایش 1:
    یکی از این عکس های Off Screen، با کیفیت بالا منتشر شد

آخرین ویرایش: ‏Jan 20, 2016
    Octienne, Kaine, m.a.t و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    ریمسترش هم بیاد با استانداردای بازیای الان کسی سمتش نمیره. ضمنا این همه بازی نسخه های بعدیش تو نسلهای بعدی اومده همشون ریمستر قبلیشم دادن؟

11. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    شما که قصد نداری یه بازی داستان محور که داستان هر شماره هم به هم مرتبطه رو با بازی های بکش برو جلو مثل .... و مثل ... مقایسه کنی ...؟

gamer1998y این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    Ebrahim
    تابستان سال گذشته بود که عنوان Shenmue 3 کمپین Kickstarter خود را به منظور سرعت بخشیدن در روند توسعه راه انداخت. اکنون یک سال گذشته است اما اطلاعات زیادی از توسعه این عنوان در دست نیست.

کارگردان و خالق این سری در جواب به این سوال می‌گوید:

"توسعه بازی از ژانویه این سال و پس از طراحی یک نسخه اولیه سرعت گرفته است." او در ادامه می‌گوید که تیم توسعه دهنده بازی آزمایش هایی در رابطه با سیستم دیالوگ و مبارزه در موتور Unreal Engine 4 انجام داده و از نتایج راضی بوده است.

در آخر او گفت که احساس خوبی نسبت به موفقیت این عنوان دارد. عرضه بازی برای دسامبر ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است.

منبع

Octienne, riden.17, Metal Gear و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    به نظر من سبک مبارزه ای جهان باز خیلی عالیه مثل بتمن خیلی دلم میخواد این بازی و ریمستر نسخه های قبل رو تجربه کنم من این سوال تو یه تاپیک دیگه هم مرسیدم از شنمو 3 سودی به خود سگا و سونی میرسه

آخرین ویرایش: ‏Jul 23, 2016
  14. کاربر سایت

تا اونجایی که میدونم سگا هیچ نقشی تو ساختش نداره.ناشرش Shibuya Productions Ys Net (Japan) هست البته سونی هم تو هزینه بازاریابی " پورتش به PS4 و یه سری مسائل دیگه مربوط به تولید باهاش همکاری میکنه که این خودش کمک بسیار خوبی محسوب میشه.در آخر هر بازیی که روی PS4 عرضه میشه به نسبت نقش سونی توی تولیدش سود گیرش میاد.

Octienne و jhoobin این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    Ebrahim
    کیجی اوکایاسا یکی از کارگردانان کارگردان قسمت اول و یکی از سازندگان قسمت دوم این سری ، در ساخت قسمت سوم حضور خواهد داشت

منبع

Octienne, riden.17, Kaine و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. Kuraudo Sutoraifu کاربر فعال

نام:
    احسان

Katsura, robb stark, Octienne و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید