PlayStation Final Fantasy VII remake

سازنده
Square Enix
تاریخ انتشار
April 2020
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
106437

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Director: Tetsuya Nomura
Producer: Yoshinori Kitase
Writer: Kazushige Nojima
Designer: Tetsuya Nomura
Genre: Japanese Action-Role Playing

106438

106439

106440

Final Fantasy VII Remake E3 trailer

720p - gamersyde

Final Fantasy VII Remake PSX trailer

720p

با تشکر از .Amirone برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول

لطفاً هر اطلاعاتی راجع به بازی که باعث لو رفتن محتویات بازی میشه (داستان، گیم پلی و..) رو داخل تگ اسپویل قرار بدید، در غیر اینصورت با کاربر خاطی برخورد خاهد شد.

Last edited by a moderator:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
A new FFVII Remake image is visible on Naoki Hamaguchi's computer screen on Business Division 1's updated recruitment page

خیلی ها میگن اون کسی که جلوی کلود ایستاده تیفا :> (به نظر خودم هم به نظر میرسه تیفا باشه مخصوصا اینکه موهاش هم بلنده)

ملت میگن مثل اینکه اون باس میبینیم طراحی جدید ایشون باشه:

w9ac_ders7s0u8aiznxc.jpg

:>

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خیلی ها میگن اون کسی که جلوی کلود ایستاده تیفا : (به نظر خودم هم به نظر میرسه تیفا باشه مخصوصا اینکه موهاش هم بلنده)

من که اصلا ندیدم و متوجه نشدم کی جلوی کلود هست ولی کلا تو این قسمت از بازی تیفا نیست اصلا. هرکی هم معتقده وید ال ریسپکت تعطیله:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
چرا؟!:D

گویا خودم تعطیلم:D کلا اریس رو با تیفا اشتباه گرفتم:D لول

برعکس ایشون دقیقا تیفا هست چون وقتی که تو کارخونه با جناب Air Buster روبرو میشیم تو پارتی، بارت و تیفا هستن، سری دوم که میاد و در واقع دیگه روی اون پل نیست اریس هم میاد. در نتیجه دقیقا تیفا هست:D کلا مای میستیک:D

• Like
Reactions: KingAmir

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
لا به لای این همه فحش و ناامیدی یه کم واسه خودم تولید دلگرمی کنم :D
توی SE که یه مشت گاو جمع شدن سرشون توو آخوره ، حالیشون نیست سیزن پسِ یه فایتینگ به اسم Dissidia FF نیاز به چهارتا کرکتر گولاخ و فن ذوب کن داره نه چند تا کرکتر دسته دوم ، سوم مثل اینایی که اخیراً معرفی کردن :D حداقل این وسط بانو Blair Armitage از استودیوی Riot Games (سازنده LOL) سلیقش به سلیقه ی من نزدیکه :D ایشون یک فروند مدل خفن از تیفا (:x) زدن :

bsmx_ddh0ndvqaahipa.jpg

پ.ن : اون قبلی چی بود ماکان گذاشت ، آدم با دیدن چهره ی تیفا اسهال میگرفت :| اصل جنس اینه :D
خیلی خوبه طرحش! ولی نمیشه همون FF VII AC رو کلا مدل هاش رو کپی کنند توی بازی؟ به نظر من که خیلی خوف بودن! همه! :(
این چوکوبو، توی طرح های اصلی تیفا هم بوده؟ خیلی باحاله:))

اون آرتی که ماکان گذاشته بود کلا هدف چهره نبود و چیز دیگری بود!:-" و کلا هم خیلی اغراق شده بود و به درد نمیخورد:p

وینسنت نشون نمیدن؟ :( میدونم کاراکتر مخفیه،و یحتمل اون آخرها اضافه میشه و به پارت یک و دو شاید نرسه،ولی من وینسنت میخوام:|

• Like
Reactions: KingAmir

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خیلی خوبه طرحش! ولی نمیشه همون FF VII AC رو کلا مدل هاش رو کپی کنند توی بازی؟ به نظر من که خیلی خوف بودن! همه! :(
این چوکوبو، توی طرح های اصلی تیفا هم بوده؟ خیلی باحاله:))

اون آرتی که ماکان گذاشته بود کلا هدف چهره نبود و چیز دیگری بود!:-" و کلا هم خیلی اغراق شده بود و به درد نمیخورد:p

وینسنت نشون نمیدن؟ :( میدونم کاراکتر مخفیه،و یحتمل اون آخرها اضافه میشه و به پارت یک و دو شاید نرسه،ولی من وینسنت میخوام:|

تا جایی که یادم میاد نه :D (من حافظه ـم خیلی نابوده بازیی که دو هفته پیش بازی کرده باشم دو روز بعد 80% ـش یادم میره وای به حال شونصد سال پیش) یه سری چیزا رو از ذوق و سلیقه ی خودش فک کنم اضافه کرده که همگی هم به FF مرتبطه و عالیه :D

کلاً اصن نمیخوام به اون طرح فک کنم :D کابوس می بینم :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
دوتا عکس از زیر دستشون در رفته بود،کیفیت شطرنجی! هنوز نمیدونم دقیقا ملت تیفا رو کجا عکس دیدن!!! :))
انتظار داشتم یه چیزی آماده کرده باشن:( نبود ، که نبود،که نبود! :(
خدا لعنتشون کنه! :(

ولی نه اون CGجاش خوب بود! اونجا رو تبدیل به یه کنفرانس رویایی کرد:D اگر اینجا بود، هم اونطرف به اون خفنی نمیشد،هم اینجا انقدر چیز بود...که نمیتونست کنفرانس رو در حد یک کنفرانس خفن بکنه:D
به قولی یه دِه آباد ، به از صد دِه خراب! :-" (یا همچین چیزایی :)) )

• Like
Reactions: gamer1998y

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
آقا من که بعد از کلی امید و کلنجار رفتن با خودم FF XV رو شروع نکردم و از خیرش گذشتم . خوشم نیومد از اون حرکت چیپ اسکوئر اون همه کات سین های خشتک پاره کن رو گذاشتن کنار چهار تا کات سین در پیتی در حد استودیو های تازه کار انداختن تو بازی با اون گرافیک Polish نشده بازی و گیم پلی قمر در عقرب و از همه بدتر اون دوبله تو دیوار ( من نیم ساعت بازی کردم فقط و بهم انگار توهین شده بود از همون نیم ساعت اول فهمیدم کلاه برداری شده :D چون من تریلر معرفی دوباره 2013 رو دیده بودم و بعد بایکوت اطلاعات و اینا بودم تقریبا و چند روز پیش تازه بازی رو خریدم و شروع کردم رفتم تو بازی و دیدم بهم قول بنز دادن ولی بهم پراید انداختن :D ) خلاصه تمام امیدم برای بازی کردن یه فاینال الان فقط همین Remake ـه که با این اوضاع داغون Management تو اسکوئر کم کم دارم کلا اسم فاینال فانتزی رو از سرم بیرون میکنم ...

• Like
Reactions: vaan 2

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
خیلی ها هنوز اسکوئر رو نشناختن:D...باید خیلی ساده باشید ذات کثیفش رو ندونید چیه:D
مطمئنم تا اخر نسل بازی منتشر نمیشه... قشنگ میزاره روزه لانچ ps5:D اونم بین نسلی می کنه...:D هم تا اونموقع بیشتر از صد میلیون ps4 فروخته شده... و از اونطرف تو خلوتی بازار عناوین ps5 بتونه بیشترین فروش رو داشته باشه...:))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
خیلی ها هنوز اسکوئر رو نشناختن:D...باید خیلی ساده باشید ذات کثیفش رو ندونید چیه:D
مطمئنم تا اخر نسل بازی منتشر نمیشه... قشنگ میزاره روزه لانچ ps5:D اونم بین نسلی می کنه...:D هم تا اونموقع بیشتر از صد میلیون ps4 فروخته شده... و از اونطرف تو خلوتی بازار عناوین ps5 بتونه بیشترین فروش رو داشته باشه...:))
اگر این کار رو کنه اشتباه میکنه:D
باید قبل از شروع و یا حتی معرفی کنسول های نسل بعد،بازی رو عرضه کنه! بعد دوباره با لانچ کنسول،ریمسترش رو بده بیرون:-"
البته اگر نسل بعد بکوارد داشته باشیم(که بعید نیست) شاید جواب نده،مگر اینکه برای ریمستر روش خفن کار کنند، که تفاوتش با بکوارد مشخص باشه:D یا هم مثل KHـها مثلا Final Mix و اینا بدن:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر